• Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Pasáž

    Položka č.: 210323

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:05

    tuš, papír, 30,1 x 20,6 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem , Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    V hospodě

    Položka č.: 210316

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:06

    tuš, papír, 20,8 x 29,6 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem , Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Maminka IV.

    Položka č.: 210315

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:07

    tuš, papír, 29,7 x 20,8 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem , Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Maminka III.

    Položka č.: 210314

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:08

    tuš, papír, 29,6 x 20,8 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem , Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Sedící dívka

    Položka č.: 239592

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:09

    akvarel, tuš, papír, 1959, 22 x 20 cm, sign. LD V. Bubeníček 59, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Dáma v růžovém

    Položka č.: 239591

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:10

    tempera, akvarel, tuš, papír, 1972, 28 x 19,5 cm, sign. PD V. Bubeníček 72, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Belveder

    Položka č.: 239590

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:11

    olejová tempera, karton, 33,5 x 29 cm, sign. PD V. Bubeníček, rám, v horní části mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Zdeňka Burghauserová

    (1894-1960)

    Dvořákova Chata v lese na Sázavě

    Položka č.: 236702

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:12

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Dvořák

    (1919-?)

    Na náměstí

    Položka č.: 242522

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:13

    tempera, dřevo, 1969, 20 x 29 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Franz Eckhart

    Na jezeře

    Položka č.: 225783

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:14

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Položka č.: 242647

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:15

    alvarel, tuš, papír, 15,5 x 11 cm, sign. PD F. Emler, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž

    Položka č.: 233289

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:16

    lept, koláž, papír, 24 x 19 (37,7 x 28) cm, monogr. PD VF, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Podmořští živočichové

    Položka č.: 233288

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:17

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Ze starých textů

    Položka č.: 233287

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:18

    lept, koláž, papír, 24 x 19 (38,3 x 27) cm, monogr. PD VF, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Námořníkův dopis

    Položka č.: 233286

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:19

    lept, koláž, papír, 24 x 19 (38,8 x 28) cm, monogr. PD VF, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Nick Carter a Krakonoš

    Položka č.: 233285

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:20

    koláž, papír, 33,3 x 44,8 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Nick Carter a supi

    Položka č.: 233284

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:21

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Andělé

    Položka č.: 210701

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:22

    koláž, papír, 29,8 x 42(14,9 x 24,4) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Broušení

    Položka č.: 225381

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:23

    lept, tužka, 15,8 x 12 cm, sign. PD V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 225380

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:24

    lept, 16,2 x 24,8 cm, sign. PD V. Hejna, zkušební tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Stavení u lesa

    Položka č.: 242645

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:25

    dřevoryt, 17,8 x 14,3 cm, sign. PD B. Jaroněk, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Zátah - návrh na plakát

    Položka č.: 236340

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:26

    koláž, akvarel, karton, 1985, 43 x 30,5 cm, sign. PD Kadrnožka 85, československý film, režie: Stanislav Strnad, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Quido Roman Kocián

    (1908-1981)

    Jan Žižka z Trocnova

    Položka č.: 241074

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:27

    kolorovaná litografie, 1946, 22 x 15 cm, sign. PD Quido Roman Kocián 1946, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Králík

    Lesní duchové

    Položka č.: 179320

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:29

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Králík

    Stromový duch

    Položka č.: 179319

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912)

    Pohled do vsi

    Položka č.: 225379

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:31

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    Položka č.: 239546

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:33

    V horách

    Položka č.: 139887

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:35

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hradčany

    Položka č.: 180563

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:36

    olej, karton, 41 x 51 cm, rám, mírně pokrčený karton, malba mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 236650

    Plánované ukončení: 24. 02. 2020 18:37

    olej, karton, 1 x 1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu