• Vladimír Renčín

    Úvaha

    Položka č.: 237968

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 23:52

    serigrafie, 9,4 x 5,9 cm, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Renata Šimlíková

    Sibylla Bohemia

    Položka č.: 237957

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 23:30

    lept, 1991, 15,2 x 9,6 cm, sign. PD R. Šimlíková 1991, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Sůra

    Proti sobě

    Položka č.: 237956

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 23:28

    serigrafie, 1991, 20 x 14,7 cm, sign. Du Vladislav Sůra 91, č. 46/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze u prof. R. Beneše, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU, SČUG Hollar, Association Graphic International v Curychu, Asociace volné grafiky a mezinárodn…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Zeman

    Muž a kočka

    Položka č.: 237941

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 22:58

    lept, 18,2 x 11,2 cm, sign. DU Karel Zeman, č. 32/200, PD slepotiskové razítko Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská, žák Z. Sklenáře

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Gustav Doré

    (1832-1883)

    Dante et Virgile au Tombeau de Farinata

    Položka č.: 237928

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 22:32

    heliogravura, 23,9 x 19 cm, značeno Pd ve dřevě G. Doré, PD Typ. J. Claye, zašlý papír, uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Max Švabinský

    Portrét ženy v klobouku

    Položka č.: 237926

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 22:28

    heliogravura, 1902, 25,9 x 21,4 cm, sign. LD M. Švabinsky 1902, papírová pasparta, značeno pod grafikou PD: Photogravure R. Paulussen, Wien LD: M. Švabinský fec., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Zjevení Ježíše

    Položka č.: 237922

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 22:20

    dřevoryt, 20,2 x 15,5 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Hlavatý

    Zamřížovaný Kristus

    Položka č.: 237917

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 22:10

    suchá jehla, 1989, 10,8 x 8,2 cm, sign. PD P. Hlavatý, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Pavel Hlavatý

    Dívka (Ex Libris Kajo Jores)

    Položka č.: 237916

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 22:08

    suchá jehla, 1990, 12,8 x 9 cm, sign. PD P. Hlavatý, pod grafikou papír lehce ušpiněn - 3 hnědé flíčky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Tomáš Bím

    Kolo

    Položka č.: 237911

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 21:58

    litografie, 21,7 x 15,7 cm, sign. DU Tomáš Bím, na papíře mimo tisk drobné hnědé skvrnky, zasahují také do podpisu, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pražský hrad

    Položka č.: 237905

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 21:46

    akvatinta, 23 x 30,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám , mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradlena

    Položka č.: 237891

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 21:18

    akvarel, tuš, papír, 22 x 14,6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 237889

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 21:14

    akvarel, tužka, tuš, papír, 25 x 23,5; 14,5 x 9,6 a 14,5 x 9,7 cm, nalepeno na papíru, první akvarelje na dvou rozích přeložen, u třetího je spodní levý roh papíru natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Děvče

    Položka č.: 237884

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 21:04

    akvarel, tuš, papír, 1935, 17 x 12,9 cm, sign. LD B. Ullrych 1935, papíropvá pasparta, papír místy lehce zvlněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Benetka

    S úplatkem v penězích jen do pekla, pane. Do nebe je to za duši.

    Položka č.: 237864

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 20:24

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!

    Položka č.: 237862

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 20:20

    tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 237861

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 20:18

    tuš, akvarel, papír, 13,2 x 18 cm, sign. LU Benetka, zezadu razítko s číslováním, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Renáta Fučíková

    (1964)

    Serigrafie II

    Položka č.: 237854

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 20:04

    serigrafie, 1986, 60 x 43,5 cm, sign. PD R. Fučíková 1986, č. 6/12, studium ilustrace a užité grafiky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.050 CZK (42 €)

  • Renáta Fučíková

    (1964)

    Serigrafie I

    Položka č.: 237853

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 20:02

    serigrafie, 1986, 60 x 43,5 cm, sign. PD R. Fučíková 1986, č. 10/12, studium ilustrace a užité grafiky na VŠUP v Praze

  • Jiří Slíva

    Vincent van Gogh

    Položka č.: 237438

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 19:28

    serigrafie, 19,5 x 17 cm, sign. PD jiří Slíva, č. 71/200, papír místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Na pastvě

    Položka č.: 237229

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 19:20

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • F. Duša

    Posluchači

    Položka č.: 237223

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 19:10

    dřevoryt, 15,8 x 22,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Smutné děvče

    Položka č.: 237221

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 19:06

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    Matka

    Položka č.: 237219

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 19:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Aleš Kublák

    Propadlé odpoledne

    Položka č.: 237971

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2019 20:04

    akryl, plátno, 2019, 60 x 50 cm

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Aleš Kublák

    Přívětivé procitnutí

    Položka č.: 237271

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2019 20:01

    akryl, plátno

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Aleš Kublák

    Vodní sluj

    Položka č.: 237970

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2019 19:57

    olej, akryl, plátno, 2019, 50 x 40 cm

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Aleš Kublák

    Pozdější odpověď

    Položka č.: 237272

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2019 19:56

    akryl, olej, plátno

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Aleš Kublák

    Čas zrození

    Položka č.: 237270

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2019 19:54

    akryl, plátno

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Aleš Kublák

    Kvítí zesnulých

    Položka č.: 237269

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2019 19:53

    olej, plátno

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)