• Jindřich Mahelka

    Řeka

    Položka č.: 199538

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:39

    lept, 1953, 16,3 x 32 cm, sign. PD Mahelka 53, při okrajích pokčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chlapec s psíkem (Somebody)

    Položka č.: 199459

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:38

    světlotisk, 40 x 26 cm, rám, podle Katheleen Lucas, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Strom s kořeny

    Položka č.: 199349

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:37

    suchá jehla, 24,3 x 13,3 cm, sign. DU N. Synecká, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Oheň

    Položka č.: 199320

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:36

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Okupace

    Položka č.: 199264

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:35

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Lumír Čmerda

    Z Zubr evropský a další zvířata v ZOO za zámkem v Tróji

    Položka č.: 199244

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:34

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Lumír Čmerda

    D Dienzenhoferův letohrádek

    Položka č.: 199242

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:33

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Lumír Čmerda

    J Jungmannovo náměstí s plakátem dvou Jiří

    Položka č.: 199239

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Lumír Čmerda

    Položka č.: 199238

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:31

    litografie, 24,8 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Lumír Čmerda

    Titulní list cyklu - Praha; A Antonín Dvořák vila Amerika

    Položka č.: 199237

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:30

    litografie, 25,5 x 19,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Koncert

    Položka č.: 199229

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:29

    litografie, 37,5 x 30 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Vodník

    Položka č.: 199189

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:28

    litografie, 32,2 x 20,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Trnka

    (1924-1986)

    Kytice růží

    Položka č.: 198901

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:27

    pastel, papír, 44 x 28 cm, rám, vzadu štítek s popisem a věnování, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen JUV

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Pavlík

    (1939-1993)

    Abstraktní krajina

    Položka č.: 198846

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:26

    olej, sololit, 1970, 38 x 59,5 cm, sign. PD J. Pavlík 70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ernst Deutsch

    Ranní pošta

    Položka č.: 198603

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:25

    tuš, papír, 26 x 14 cm, sign. LD Deutsch, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Děti u splavu

    Položka č.: 198389

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:24

    lept, 16,5 x 24,5 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Položka č.: 198169

    Vyvolávací cena: 1.850 CZK (74 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:23

    linoryt, 50 x 35 cm, sign. PD Rastislav Michal, pasparta, č. 39/40, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.850 CZK (74 €)

  • Matthaeus Merian

    (1593-1650)

    Liechtstall

    Položka č.: 197310

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:22

    rytina, 21 x 32 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Dívka na koni

    Položka č.: 195980

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:21

    patinovaná sochařská hlína, v. 62 cm, poškozena ruka dívky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Pozdrav Janu Zrzavému

    Položka č.: 195788

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:20

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • monogramista PS

    Z Tater

    Položka č.: 191503

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:19

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Leo Horst

    Portrét staré paní

    Položka č.: 191498

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:18

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Portrét Rudolfa Ryšavého

    Položka č.: 191495

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:17

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Beethovenův dům ve Vídni

    Položka č.: 191494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Roučka

    Maska

    Položka č.: 191492

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:15

    litografie, 53,5 x 37,5 cm, sign. PD Roučka, rám, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Patníky, kašny a kandelábry

    Položka č.: 190913

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:14

    9x suchá jehla, 2004, 14,9 x 9,8 cm, sign. DU Karel Chaba 04, č. 18/110, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

  • Karel Chaba

    (1925)

    Drak

    Položka č.: 190912

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:13

    lept, 20 x 14,7 cm, sign. PD Karel Chaba, č. 55/110, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Chaba

    (1925)

    Kašna s továrnou v pozadí

    Položka č.: 190911

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:12

    lept, 1982, 21,3 x 18,3 cm, sign. PD Karel Chaba 82, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Čtyři mosty a loďka

    Položka č.: 189340

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:11

    kombinovaná technika, 1966, 18,8 x 28,3 cm, sign. LD Jaroušek 66, rám, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Decameron rerum Amoris

    Položka č.: 189166

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:10

    2x lept, 1973, 25,8 x 16,7 cm, sign. PD Jiřina Klimentová 73, č. 2/20, při okrajích zašpiněný, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)