Kluk

    Položka č.: 280924

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:25

    tuš, tužka, papír, 11 x 8,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Neuberg

    Položka č.: 280929

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:24

    olej, plátno, 1976, 34,5 x 50 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Dřevorubci

    Položka č.: 206277

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:23

    tuš, papír, 1975, 41,1 x 29,1 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Položka č.: 206278

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:22

    tuš, papír, 1975, 29,6 x 39,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Les

    Položka č.: 206279

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:21

    tuš, papír, 1975, 29,7 x 37,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Na stavbě

    Položka č.: 206280

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:20

    tuš, papír, 1975, 32,8 x 28,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Položka č.: 280853

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:19

    olej, karton, 8,5 x 6,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Krajina s domem

    Položka č.: 280854

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:18

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Hory

    Položka č.: 280855

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:17

    olej, karton, 8,5 x 12 cm, sign. LD, rám, mírně ušpiněný rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Bitva

    Položka č.: 280866

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:16

    tuš, tužka, papír, 9 x 12 cm, rám, mírně poškozený rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Chalupa v zimě

    Položka č.: 280900

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:15

    olej, karton, 1953, 30 x 39,5 cm, sign. LD Král, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Ženský akt

    Položka č.: 280903

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:14

    lavírovaný uhel, papír, 1977, 21 x 33 cm, sign. PD 77, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Lesní krajina

    Položka č.: 280927

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:13

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Uherské Hradiště

    Položka č.: 280928

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:12

    uhel, papír, 1946, 19,5 x 14 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Ulička

    Položka č.: 280962

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:11

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vilma Vrbová-Kotrbová

    (1905-1993)

    Děvčátko

    Položka č.: 280954

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:10

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Rybník u Třeboně

    Položka č.: 280960

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:09

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Portrét Mikoláše Alše

    Položka č.: 280905

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:08

    lept, 30 x 23 cm, sign. PD Jvodrážka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Václav Vodák

    (1914-1976)

    Barevná pole

    Položka č.: 226893

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:07

    litografie, 21,7 x 38,3 cm, sign. PD V. Vodák, autorský tisk, znečištěný, jemně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Josef Veselý

    (1912-2006)

    Chalupa

    Položka č.: 280959

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:06

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    V zimě

    Položka č.: 268400

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:05

    lept, 19,5 x 31 cm, sign. PD Pavel Šimon, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 280942

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:04

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Husa

    Položka č.: 260275

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:03

    litografie, 1948, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD N. Syrecká, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Svolinský

    Žena s kyticí

    Položka č.: 280865

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:02

    litografie, 23 x 9 cm, sign. PD KSvolinský , rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Čarták na soláni

    Položka č.: 280914

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:01

    reprodukce, 24,5 x 48 cm, rám, na zadní straě štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Zátiší s ovocem a lahví vína

    Položka č.: 262788

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:00

    litografie, 1956, 13,5 x 16 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1957, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Holl…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Stavení v krajině

    Položka č.: 280841

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:59

    lept, 5,8 x 11,5 cm, sign. PD V. Sivko, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Babička Heidlerová

    Položka č.: 280967

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:58

    lept, 1926, 40 x 30 cm, sign. PD V. Silovský, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Na poli

    Položka č.: 280906

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:57

    litografie, 1935, 22,5 x 32 cm, sign. LD Voj. Sedláček 35, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Sloup Nejsvětější trojice v Olomouci

    Položka č.: 280963

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:56