• Anežka Hošková

    (1982)

    Woodoo

    Položka č.: 245927

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 12:07

    litografie, 2014, 47 x 35 cm, sign. DU Anežka Hošková, č. 37/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Diviš

    Dva světy

    Položka č.: 245925

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 12:05

    litografie, 1998, 34,5 x 27 cm, sign. PD Di, č. 39/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Pavel Humhal

    Čísla

    Položka č.: 245922

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 12:02

    serigrafie, 1996, 40 x 30 cm, sign. PD Humhal 96, č. 40/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Markéta Prachatická

    Zvířátka

    Položka č.: 245920

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 12:00

    lept, 28,5 x 20,7 cm, sign. PD M. Prachatická, č. 6/25, antiqari.at Radhošťská, Markéta Prachatická, nar. 1953, 1984 Velká cena na knižním veletrhu za ilustraci ke knize Alenka v říši divů, 1990 Camberwell College of Art London (2 semestry), 1991 – 1993 působila jako asistentka grafického ateliéru n…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Petr Melan

    Pád

    Položka č.: 245919

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:59

    lept, 33 x 23,5 cm, sign. PD P. Melan, autorský tisk, DU slepotiskové razÍtko Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Matka

    Položka č.: 245918

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:58

    lept, 33 x 23 cm, sign. PD F. Ronovský, autorský tisk, DU slepotiskové razÍtko Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Tváře

    Položka č.: 245917

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:57

    serigrafie, 1989, 15,3 x 11 cm, sign. DU hořánek 89, autorský tisk, DU slepotiskové razÍtko Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Labyrint světa

    Položka č.: 245916

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:56

    lept, 24 x 16,5 cm, ilustrace k Labyrintu světa (J. A. Komenský), Všudybyl pozoruje běžícího studenta, na pozadí ruiny na Klárově v Praze, na papíře drobonké hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, č…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Beneš

    Dívka s růží (Exl. A. Vazačová)

    Položka č.: 245908

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:48

    litografie, 10 x 8,5 cm, č. 139/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Max Švabinský

    (1873-1982)

    Turnovské skály

    Položka č.: 245901

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:41

    litografie, 24,6 x 17,6 cm, značeno na kameni MŠvabinský, původní litografická příloha ke knize: Malíř Max Švabinský, Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle, 1945, Praha , mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Beneš

    Milovnice hudby

    Položka č.: 245895

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:35

    litografie, 1984, 11,5 x 8 cm, sign. DU KBeneš 84, pasparta, č. 160/180, mírně zažloutlý papír, mimo tisk politá pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Michael Rittstein

    Ex libris Žižkovský

    Položka č.: 245888

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:28

    litografie, 1985, 19 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 85, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Akt na poušti

    Položka č.: 245887

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:27

    litografie, 2011, 15,5 x 23,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 18/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Alena Antonová

    Akt s jablky

    Položka č.: 245884

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:24

    suchá jehla, 2009, 11,8 x 16,7 cm, sign. PD A. Antonová 09, č. 75/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Antonová

    Ležící akt

    Položka č.: 245883

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:23

    suchá jehla, 2009, 10,8 x 15,5 cm, sign. PD A. Antonová 09, č. 60/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 245881

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:21

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš hrivnáč 2010, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 245880

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:20

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš Hrivnáč 2010 , antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Spletená těla

    Položka č.: 245879

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:19

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš hrivnáč 2010, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Spolu

    Položka č.: 245878

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:18

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Holub

    Břízky

    Položka č.: 245858

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:58

    kvaš, papír, 32 x 25 cm, sign. PD Holub, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Hana Čápová

    Františe Xaver Richter

    Položka č.: 245855

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:55

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vondrouš

    Mariánské lázně

    Položka č.: 245416

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:28

    kolorovaný lept, 1956, 29,7 x 42,8 cm, značeno DU v desce Vondrouš 1956, na papíře mimo tisk nepatrně zažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245414

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:27

    litografie, 31 x 48 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata IX Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245412

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:25

    litografie, 31 x 47 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata VI Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245407

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:20

    litografie, 30,5 x 24 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata II Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245406

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:19

    litografie, 1977, 32 x 25 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia original I, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245404

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:18

    litografie, 1977, 32,5 x 24,8 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia original IV, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Tanečnice

    Položka č.: 245203

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:06

    uhel, akvarel, papír, 53 x 35 cm, sign. PD Štika, rám, zažoutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Jan Gemrot

    On the road

    Položka č.: 238427

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 20:04

    serigrafie, 2016, 32 x 16,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 16, č. 3/50

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu

    Položka č.: 235283

    Vyvolávací cena: 850 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 19:49

    litografie, 2014, 42,3 x 28,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 2014, č. 13/38, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 850 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu