• Cyril Bouda

    Ex varietate concertus

    Položka č.: 244015

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:51

    litografie, 20,7 x 30,4 cm, sign. PD C. Bouda, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Demel

    Laně

    Položka č.: 244016

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:52

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Demel

    Koncert

    Položka č.: 244017

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:53

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Boris Jirků

    Na lovu

    Položka č.: 244018

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:54

    litoofset, 1993, 36 x 47 cm, sign. PD Boris Jirků 93, č. 70/35, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Boris Jirků

    Krém

    Položka č.: 244019

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:55

    suchá jehla, 1984, 14,5 x 18 cm, sign. PD Boris Jirků 84, č. 2/3, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Boris Jirků

    Cop

    Položka č.: 244020

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:56

    suchá jehla, 1983, 14 x 20 cm, sign. PD Boris Jirků 83, č.8/22, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Boris Jirků

    Ohlédnutí

    Položka č.: 244021

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:57

    suchá jehla, 1983, 17 x 20 cm, sign.PD Boris Jirků 1983, č.14/29, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Boris Jirků

    Archanděl

    Položka č.: 244022

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:58

    serigrafie, 26 x 18 cm, sign. PD Boris Jirků, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Boris Jirků

    Dáma pro G. K.

    Položka č.: 244023

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:59

    litoofset, 21 x 15 cm, značeno PD v tisku Boris Jirků, 11/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Boris Jirků

    Dáma

    Položka č.: 244024

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:00

    litoofset, 21 x 15 cm, sign. PD. Boris Jirků, 14/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    Vyznamenání

    Položka č.: 244025

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:01

    suchá jehla, 27,2 x 31 cm, sign. DU V. Komárek, při okrajích mimo tisk 3 x natrženo cca 1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Dvě masky

    Položka č.: 244026

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:02

    suchá jehla, 1967, 30,1 x 38 cm, sign. DU V. Komárek, a.t. , při levém okraji mimo tisk skvrnka od tiskací barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Josef Liesler

    Tajemství panny

    Položka č.: 244027

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:03

    litografie, 1986, 26,5 x 21,5 cm, sign. PD Liesler 86, 78/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Liesler

    Lišaj smrtihlav

    Položka č.: 244028

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:04

    litografie, 2002, 26,8 x 21,4 cm, sign. DU Liesler, 58/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Egyptský motiv

    Položka č.: 244029

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:05

    lept, 1970, 21 x 29,5 cm, sign. DU Liesler 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Egyptský motiv II.

    Položka č.: 244030

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:06

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Josef Saska

    Stará vrata

    Položka č.: 244031

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:07

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Klaun Slepice se dívá z okna jako a

    Položka č.: 244032

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:08

    serigrafie, 23,5 x 33 cm, sign. LN Seydl, 13/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

  • Antonín Sládek

    (1942-2009)

    Dans le Vent (Ve větru)

    Položka č.: 244033

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:09

    lept, 1999, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD A. Sládek 1999, rám, 4/20, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kořínka a R. Kubíčka na SUPŠ v Uherském Hradišti, prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Postavy

    Položka č.: 244034

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:10

    lept, 1989, 48 x 68 cm, sign. PD D. Smutný 89, rám, č. 4/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Rudolf Alois Zörner

    Položka č.: 244035

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:11

    kombinovaná technika, lept, papír, 28,5 x 21 cm, sign. PD Rudolf Zörner, rám, 47/60, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Vitíka na VŠUP v Praze, poté soukromý žák K. Svolinského, člen SVUČ a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek I (Halda I)

    Položka č.: 244036

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:12

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Hrozba (Strašák)

    Položka č.: 244037

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:13

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    V kavárně

    Položka č.: 244038

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:14

    litografie, 1951, 44 x 62 cm, sign. PD Václav Hejna 1951, autorský tisk, DU věnování: Panu Svobodovi na památku Václav Hejna 1951, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ivo Holý

    Dirigent

    Položka č.: 244039

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:15

    litografie, 1967, 26 x 13,8 cm, sign. PD Holý Ivo 67, autorský tisk, žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

  • James Janíček

    Hlavy

    Položka č.: 244040

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:16

    litografie, 1994, 54 x 43,1 cm, sign. DU Janíček 94, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Loďky pod Karlovým mostem

    Položka č.: 244041

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:17

    litografie, 1956, 20,7 x 27 cm, sign. PD L. J. Kašpar 1956, č. 1/50, lehce zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, na , žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

  • Aleš Knotek

    Položka č.: 244042

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:18

    litografie, 2006, 14,8 x 17,1 cm, sign. PD Aleš Knotek, autorský tisk, studium VUT v Brně, AVU v Praze, zakládající člen umělecké skupiny Tunel, člen skupiny Torzo a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Aleš Knotek

    Položka č.: 244043

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:19

    litografie, 2008, 30 x 25 cm, sign. PD ALeš Knotek, autorský tisk, studium VUT v Brně, AVU v Praze, zakládající člen umělecké skupiny Tunel, člen skupiny Torzo a SVU Mánes

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Noční Praha

    Položka č.: 244044

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:20