• Josef Novák

    (1902-1987)

    Múzy

    Položka č.: 199567

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:00

    litografie, 19,5 x 35 cm, sign. PD Josef Novák, č. 26/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Method Kaláb

    Položka č.: 200018

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:01

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohuslava Olešová

    Z cyklu Gravitační stehy - žlutý

    Položka č.: 200339

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:02

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Bohuslava Olešová

    Z cyklu Skrytosti

    Položka č.: 200340

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:03

  • Bohuslava Olešová

    Z cyklu Gravitační stehy - modrý

    Položka č.: 200341

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:04

    Továrna

    Položka č.: 200762

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:05

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Položka č.: 200763

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:06

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Volf

    (1897-1987)

    Krajina v polabí

    Položka č.: 201066

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:07

    akvarel, papír, 1957, 27,5 x 45 cm, sign. PD F. Volf 57, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Panna Maria

    Položka č.: 201574

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:08

    lept, 49,2 x 39,8 cm, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petrbauer

    Smrtka

    Položka č.: 201578

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:09

    lept, 12,2 x 17 cm, sign. PD Petrbauer, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Mořský příboj

    Položka č.: 202448

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:10

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kavalerie (jízda)

    Položka č.: 202457

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:11

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Na gondole

    Položka č.: 202489

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:12

    akvatinta, 15,5 x 17,7 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, rám, na papíře drobná skvrna, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • William I. Shayer

    (1788-1879)

    Hon na lišku

    Položka č.: 203530

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:13

    litografie, 29,5 x 29,5 cm, DU značeno na kameni W.I. Shayer, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Miroslav Houšť

    K.H. Mácha

    Položka č.: 205300

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:14

    lept, 26 x 23 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Miroslav Houšť

    Malíř zátiší

    Položka č.: 205301

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:15

    lept, 1977, 41,3 x 29,5 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    Albánie

    Položka č.: 205381

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:16

    litografie, 1960, 36,5 x 25,5 cm, sign. PD Raimund Ondráček 1960, rám, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Zavoral

    (1929-2010)

    Kompozice I.

    Položka č.: 205481

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:17

    strukturální grafika, 1970, 27 x 37 cm, sign. PD Zavoral 70, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Soukup

    Zima u Janovic

    Položka č.: 205720

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:18

    olej, karton, 28 x 35 cm, sign. LD Soukup, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Bohunka Waageová

    Stará cikánka

    Položka č.: 206192

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:19

    lept, 1987, 31 x 25,4 cm, sign. DU B. Waageová 1987, č. 33/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Náměstí s morovým sloupem

    Položka č.: 206876

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:20

    dřevoryt, 1943, 35,5 x 28,4 cm, sign. PD Vik, při okrajích roztržený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen Če…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jareš

    Středočeská krajina

    Položka č.: 207005

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:21

    akvarel, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Mandel ml.

    Rybník před deštěm

    Položka č.: 207006

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:22

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • monogramista JK

    Chalupy na Vysočině

    Položka č.: 207008

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:23

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • K. Novák

    Chalupy v podhůří

    Položka č.: 207010

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:24

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Miro Pařízek

    Spící dívka

    Položka č.: 207919

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:25

    lept, 10,6 x 17,3 cm, sign. PD Miro Pařízek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Cesta

    Položka č.: 207959

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:26

    pero, papír, 1986, 13 x 11 cm, sign. DU J. CHudomel 10.1. 86, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Dagmar Berková

    Mořská víla

    Položka č.: 207960

    Vyvolávací cena: 390 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:27

    tuš, papír, 1986, 15,5 x 10 cm, sign. DU Dagmar Berková 1986, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

  • Jitka Walterová

    Mlýnský kámen

    Položka č.: 207961

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:28

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jitka Walterová

    Na lovu

    Položka č.: 207962

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:29

    lept, 1978, 15 x 10,3 cm, sign. PD J. Walterová 1978, rám, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)