Madona a sv. Šebestián

    Položka č.: 241943

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:00

    olej, plátno, 201,5 x 112, 5 cm, rentoilováno, malba místy sedřena

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Svatá Tekla

    Položka č.: 241944

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:01

    olej, plátno, 79,5 x 64,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Oldřich Blažíček

    (1887-1953)

    U svatého Matěje

    Položka č.: 241945

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:02

    olej, karton, 1953, 28,4 x 39,6 cm, rám, vzadu štítky: Dům umění města Brna, Soubor O. Blažíčka 1957, položka 220; Praha, duben - květen, Souborná výstava prof. O. Blažíčka, Obecní dům, položka 161, studium na VŠUP v Praze, žák H. Schweigera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

  • Otakar Nejedlý

    (1883-1957)

    Položka č.: 241947

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:04

    olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. LD Ot. Nejedlý, rám, soukromý žák A. Slavíčka, F. Engelmüllera

  • Josef Ullmann

    (1870-1922)

    Letní krajina

    Položka č.: 241948

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:05

    olej, lepenka, 32 x 41,5 cm, sign. PD J. Ullmann, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Atraktivní letní imprese známého krajináře, který studoval nejprve na mnichovské Akademii, později u M. Pirnera a J. Mařáka na pražské Akademii výtvarných umění. Zpočátku své tvorby byl ovlivněn …

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • Jaroslav Horejc

    (1886-1983)

    Mars a Venuše

    Položka č.: 241949

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.120 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:06

    sádra se zlatou patinou, 1915, 33 x 45,5 cm, PD značeno Horejc, původní, autorem patinovaná sádra nesmírné sběratelské hodnoty, žák prof. Suchardy, Nováka a Drahoňovského na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čs. Díla

    Aktuální cena: 78.000 CZK (3.120 €)

  • Jaroslav Horejc

    (1886-1983)

    Mars a Venuše

    Položka č.: 241950

    Vyvolávací cena: 44.000 CZK (1.760 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:07

    bronzový reliéf, 32 x 45 cm, značeno Horejc, žák prof. Suchardy, Nováka a Drahoňovského na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čs. Díla

    Aktuální cena: 44.000 CZK (1.760 €)

  • Vladimír Komárek

    (1928-2000)

    Položka č.: 241952

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:09

    olej, plátno, 1997, 50 x 70 cm, sign. LD V. Komárek 97, rám

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Položka č.: 241953

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:10

    olej, plátno, 1975, 98 x 79 cm, sign. PD K. Laštovka 75, rám, mírně pokrčené a zašpiněné plátno, ve strědní části drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Domky

    Položka č.: 241954

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:11

    olej, plátno, 1960, 50 x 70 cm, sign. PD Malát 60, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

  • Jiří Načeradský

    Dialog kudlanek

    Položka č.: 241955

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:12

    tempera, tuš, lepenka, 1978, 29 x 30 cm, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Odpočívající Kudlanka

    Položka č.: 241956

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:13

    akryl, lepenka, 1976, 21 x 41 cm, sign. vzadu Načeradský 14. 12. 76, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Figury

    Položka č.: 241957

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:14

    olej, plátno, 2014, 65 x 81 cm, monogr. v malbě J.N. 2014, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

  • Miroslav Šnajdr

    Reminiscence v moll

    Položka č.: 241958

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:15

    kombinovaná technika, olej, pastel, plátno, 2007, 70 x 80 cm, sign. PD M. Šnajdr 07, rám, Miroslav Šnajdr patří mezi solitéry českého výtvarného umění, k umělcům působícím mimo velká kulturní centra. Ve své tvorbě zůstal věrný svému přesvědčení a názoru. Abstraktní obrazy Miroslava Šnajdra vycházejí…

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Roman Franta

    Dnes ještě ne

    Položka č.: 241960

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:17

    akryl, plátno, 2015, 27 x 35 cm, monogr. PD R.F., Roman Franta absolvoval AVU v Praze v ateliérech Bedřicha Dlouhého a Aleše Veselého. Ve studiu dále pokračoval v USA na kalifornském Institutu umění v San Franciscu u J. Morgana, J. Hatofského a K. Anno. Od roku 2008 působil v ateliéru malby Michala …

  • Lubomír Typlt

    (1975)

    Šneci

    Položka č.: 241961

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:18

    tempera, papír, 2008, 50 x 70 cm, sign. PD Typlt 08

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Inverze

    Položka č.: 241962

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:19

    olej, plátno, 2017, 81 x 40 cm, sign. zezadu J. Val, Valečka vystudoval malbu v ateliéru Jiřího Sopka a plastiku u Jana Hendrycha na pražské Akademii výtvarného umění (1991-1998). Je zakládajícím členem výtvarné skupiny Central Europe stuckists (2012) a členem volného sdružení Natvrdlí (2010). Během…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Josef Velčovský

    Židovský hřbitov

    Položka č.: 241963

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:20

    akryl, plátno nalepeno na dřevě, 1988, 40 x 50 cm, sign. PD Velčovský 88, rám, vzadu štítek Galerie Dílo, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Martina Walterová

    (1988)

    Polechtán - Srilankan series

    Položka č.: 241964

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:21

    uhel, akryl, olej na plátně, 2017, 100 x 80 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall

    Položka č.: 241965

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:22

  • František Kaván

    (1866-1941)

    Na Studnickém

    Položka č.: 241967

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:24

    olej, karton, 37,5 x 49,5 cm, sign. PD Kaván Na Studnickém, rám, název malby se vztahuje k lokalitě studnických polí v okolí Studnice, kde František Kaván často maloval, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, při okrajích malba mírně zašlá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v P…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Akt studie z Fête de Neuilly

    Položka č.: 241968

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.800 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:25

    tužka, papír, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Kupka, rám, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.800 €)

  • František Foltýn - připsáno

    Portrét ženy v zeleném

    Položka č.: 241969

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:26

    olej, karton, 1921, 33 x 28 cm, sign. PD Foltýn F. Kassa 21, rám, Kassa je maďarské označení města Košice, kde malíř tou dobou našel útočiště na pozvání Východoslovenského muzea v Košicích Josefa Polácha a aktivně se zapojil do čilého kulturního života východoslovenské metropole, kde se soustředili …

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Divadelní šatna

    Položka č.: 241970

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:27

    kvaš, tužka, papír, 1942, 35 x 64 cm, sign. PD Jiroudek 42, rám, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • František Říha

    (1910-1985)

    Nábřeží se schody

    Položka č.: 241971

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:28

    olej, sololit, 40 x 116 cm, sign. PD František Říha, rám

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Koně

    Položka č.: 241972

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:29

    tempera, papír, 1975, 43 x 53,5 cm, sign. PD Valter 1975, rám, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • František Ringo Čech

    Naši předkové

    Položka č.: 241973

    Vyvolávací cena: 63.000 CZK (2.520 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:30

    olej, plátno, 2017, 69 x 106 cm, sign. LN Ring 2017, rám

    Aktuální cena: 63.000 CZK (2.520 €)

  • Stefan Milkov

    Voyeur

    Položka č.: 241974

    Vyvolávací cena: 108.000 CZK (4.320 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:31

    Aktuální cena: 108.000 CZK (4.320 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe

    Položka č.: 241975

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:32

    serigrafie na museum board, 92 x 91,5 cm, 94/250, na zadní straně razítko: published by Sunday B. Morning a razítko: fill in your own signature, podle soupisu grafického díla Feldman & Schellmann - "Andy Warhol Prints: Catalogue Raisonné: 1962-1987" jde se vší pravděpodobností o tisk z…

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mickey Mouse

    Položka č.: 241976

    Plánované ukončení: 20. 01. 2020 18:33

    signovaný litoofset, 1982, 84 x 59 cm, sign. PD Andy Warhol, vydáno k výstavě v Galerii Kammer v Hamburku v únoru-březnu 1982, v dolní části mírně poškozeno škrábnutím, Antikvariát Dlážděná