• Vladimír Komárek

    Houslista

    Položka č.: 241858

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:58

    dřevoryt, 19,8 x 9 cm, sign. PD V. Komárek, č. 45/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Spící muž

    Položka č.: 241859

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:00

    suchá jehla, 12 x 11,5 cm, sign. PD V. Komárek , č. 19/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Topoly

    Položka č.: 241860

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:02

    suchá jehla, 18,5 x 12 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Housle

    Položka č.: 241861

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Bertramka (II.)

    Položka č.: 241888

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:06

    litografie, 19,3 x 28,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 40/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jana Reinerová

    Hamletův zámek Elsinor

    Položka č.: 241889

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:08

    litografie, 17,9 x 25,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvojice

    Položka č.: 241923

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:10

    reliéf, patinovaná sádra, 35,5 x 27 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Husovo "Běda!" - studie

    Položka č.: 241925

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:12

    patinovaná sádra, 1934, v. 32 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • Národní pokladnice

    Replika "Trihaléř z roku 1953"

    Položka č.: 242291

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Replika "Keltský statér"

    Položka č.: 242299

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:16

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Replika " Desetidukát Matyáše Habsburského"

    Položka č.: 242300

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rath Heine

    (1873-1923)

    Vlna

    Položka č.: 242357

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:20

    dřevoryt, 20,8 x 29,2 cm, značeno PD HR, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • A. Václav Mašek

    Práce na polích

    Položka č.: 242396

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:22

    tuš, tužka, papír, 29,5 x 45 cm, ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Klas, časopis mladých (návrh obálky)

    Položka č.: 242405

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:24

    lavírovaná tuš, pastelky, papír, 25,8 x 18,5 cm, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    V jeskyni

    Položka č.: 242406

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:26

    lavírovaná tuš, papír, 20 x 15,1 cm, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Továrna

    Položka č.: 242409

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:28

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 18,5 cm, lehce zašlý papír, spodní okraj papíru utržen, nezasahuje však do malby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Továrna

    Položka č.: 242410

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:30

    lavírovaná tuš, papír, 22,2 x 16,1 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    The Right Honble Viscount Palmerston, K.C. C.C.B.

    Položka č.: 242411

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:32

    mědirytina, 14,9 x 11,6 cm, značeno DU Enghraved by Holl from a Photograph by Mayall the propherty of Lady Palmerston, kindly lent for that purpose, papír při okraji místy zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Lord Mansfield

    Položka č.: 242412

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:34

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the original by Sir Joshua Reynolds in the possesion of Lord Mansfield, mírně zažloutlý papír, levý okraj papíru lehce pokrčen, při pravém okraji lehce zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • C. E. Wagstaff

    Lord Clarendon

    Položka č.: 242413

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:36

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the Picture in the Bodleian Library, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrnaod vody, na levém okraji papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • E. Scriven

    Sir W. Herschell

    Položka č.: 242414

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:38

    mědirytina, 13 x 10,1 cm, značeno PD Engraved by E. Scriven, LD Painted by J. Russell R.A., při levém okraji žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Posselwhite

    Sir Richard Arkwright

    Položka č.: 242415

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:40

    mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD Wright Pinx., při levém okraji zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • C. Cook

    Professor Wheatstone

    Položka č.: 242416

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:42

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Sir Thomas Munro

    Položka č.: 242417

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:44

    mědirytina, 12,4 x 10 cm, značeno PD W. Holl; LD M. A. Shee, při levém okraji zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • B. Holl

    John Knox

    Položka č.: 242418

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:46

    mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno DU Engraved by B. Holl from a Picture in the Possesion of Lord Somerville, při okraji mimo tisk místy nepatrně zašpiněno, ohnutý pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Posselwhite

    Sir William Jones

    Položka č.: 242420

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:48

    mědirytina, 12,7 x 10,6 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite form the Picture in the Hall of University Oxford, mírně zažloutlý papír, spodní okraj papíru zašedlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Lord Chathan

    Položka č.: 242421

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:50

    mědirytina, 12,6 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from a Print by Fisher after a picture by Bromopton, horní okraj papíru lehce ušpiněn, v levém spodním rohu skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Rostliny (PF 1966)

    Položka č.: 242695

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:52

    litografie, 1965, 6 x 10 cm, sign DU , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Tiskař (PF 1944)

    Položka č.: 242696

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Starej a novej rok (PF 1938)

    Položka č.: 242697

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:56

    lept, akvatinta, 1937, 12,5 x 9 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)