• Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 244194

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:50

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original VIII., uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 244195

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:51

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original X., uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Georg Buday

    (1907-1990)

    Položka č.: 244196

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:52

    dřevoryt, 13 x 10 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Georg Buday

    (1907-1990)

    Panna Marie s Ježíškem

    Položka č.: 244197

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:53

    dřevoryt, 8,8 x 5,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Georg Buday

    (1907-1990)

    Hostina

    Položka č.: 244198

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:54

    dřevoryt, 13,1 x 10,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Isaac Celnikier

    (1923-2011)

    Muži

    Položka č.: 244199

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:55

    lept, akvatinta, 1970, 29 x 48,5 cm, sign.PD Celnikier, antiqari.at Radhošťská

  • Leonilda Gonzalez

    Korida

    Položka č.: 244200

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:56

    dřevoryt, 24,5 x 43 cm, sign. PD. Gonzáles, rám, č. 20/50, na papíře zahnědlé skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Kathy Ilg

    I´ll Be There/Here

    Položka č.: 244201

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:57

    suchá jehla, 1993, 11,4 x 11,1 cm, sign. PD K. Ollg, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kathy Ilg

    Down in the

    Položka č.: 244202

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:58

    suchá jehla, 1993, 15 x 13,1 cm, sign. PD K. Ilg 93, 43621, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kathy Ilg

    Nepoměr

    Položka č.: 244203

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:59

    suchá jehla, 1993, 15,3 x 12,5 cm, sign. PD K. Ilg 93, 43621, mírně zažloutlý a při okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kathy Ilg

    From Concentrate

    Položka č.: 244204

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:00

    suchá jehla, 1993, 10,4 x 7,6 cm, sign. PD K. Ilg 93, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alain Kleinmann

    Surrealistická kompozice

    Položka č.: 244205

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:01

    litografie, 1976/1977, 29 x 39,5 cm, sign. DU Kleinmann, 45/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alain Kleinmann

    Tvář

    Položka č.: 244206

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:02

    litografie a plakát k výstavě, 1976/1977, 39,5 x 29,8/49,7 x 34,5 cm, sign. DU Kleinmann, 45/150, k výstavě v pařížské galerii Aleph, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ruth Kohler

    Barevná kompozice II

    Položka č.: 244207

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:03

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 57/120

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ruth Kohler

    Barevná kompozice III

    Položka č.: 244208

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:04

    litografie, 75 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 6/60 B

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karl Korab

    (1937)

    Položka č.: 244209

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:05

    litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 95/100

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karl Korab

    (1937)

    Položka č.: 244210

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:06

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karl Korab

    (1937)

    Lapeni

    Položka č.: 244211

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:07

    litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 85/100

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Gheorghe Olariu

    Motiv z Tirgu Mures

    Položka č.: 244212

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:08

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Károly Reich

    (1922-1988)

    Slepička

    Položka č.: 244213

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:09

    dřevoryt, 7,3 x 9,1 cm, sign. DU Reich Károly, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Max Slevogt

    (1968-1932)

    Kreslíci muž (Der Zeichner)

    Položka č.: 244214

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:10

    suchá jehla, 1911, 17 x 11,2 cm, značeno na ochranném papíru: LD Max Slevogt, Der Zeichner, Originalradierung; PD Kunst und Künstler, Juni 1911, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Položka č.: 244215

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:11

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Rodina

    Položka č.: 244216

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:12

    lept, 18,5 x 24,5 cm, sign. PD J. T. Blažek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    V troskách chrámu

    Položka č.: 244217

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:13

    lept, 32 x 45 cm, sign. PD A. J. Alex, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Felix Jenewein

    (1857-1905)

    Mor

    Položka č.: 244218

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:14

    litografie, 1900, 34,8 x 47 cm, LD značeno na kameni F. Jenewein 1900, provedl B. Kočí, Praha, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Swetse na AVU v Praze, poté J. Trenkwalda na Akademie der Bildenden Künste ve Vídni, člen Umělecké besedy a Krasoumné jed…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květiny

    Položka č.: 244219

    Vyvolávací cena: 690 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:15

    Aktuální cena: 690 CZK (28 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Letohrádek

    Položka č.: 244220

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:16

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alfréd Kubín

    (1877-1959)

    Matka

    Položka č.: 244221

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:17

    lept, 17,6 x 10,8 cm, sign. PD Kubín, papír lehce nažloutlý, na papíru žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. N. Gise

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Mlýnky v Belé

    Položka č.: 244222

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:18

    barevný dřevoryt, 1928, 10 x 15 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Žena na poli

    Položka č.: 244224

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:20

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)