• Ilja Hartinger

    Ex Libris

    Položka č.: 220357

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 15:39

    dřevoryt, 20 x 9,6 cm, sign. PD IHartinger, č. 117/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Langera na ŠUŘ v Brně, prof. A. Strnadela a J. Baucha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Ženský akt s lasturou

    Položka č.: 220360

    Plánované ukončení: 21. 10. 2019 15:40

    litografie, 17,4 x 11,6 cm, sign. DU JKaiser, č. 6/170, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Kavan

    Mojžíš

    Položka č.: 220362

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:01

    lept, 14,7 x 9,8 cm, sign. PD JKavan, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Sfinga

    Položka č.: 220363

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:02

    lept, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD JKavan, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 220364

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:03

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Milenci při úplňku

    Položka č.: 220365

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:04

    litografie, 1947, 24 x 17 cm, sign. PD J. Mádlo 1947, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Přikryl

    (1928)

    Beethoven

    Položka č.: 220366

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:05

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Přikryl

    (1928)

    Stravinskij

    Položka č.: 220367

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:06

    litografie, 1977, 23 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Dva malíři pod Zvíkovem

    Položka č.: 220369

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:07

    litografie, 1972, 23 x 15 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Jana Jemelková

    (1928)

    Věž

    Položka č.: 220370

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:08

    linoryt, 1975, 19 x 12,8 cm, sign. LD Jemelková 75, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Jemelková

    (1928)

    U okna

    Položka č.: 220371

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:09

    linoryt, 1970, 14,3 x 12,5 cm, sign. DU Jemelková 70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Krejčová

    Kašna v dešti

    Položka č.: 220372

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Akt dívky

    Položka č.: 220373

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:11

    serigrafie, 1969, 23 x 13 cm, sign. DU Lad Rusek 1969, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Mézl

    Žena na oslu

    Položka č.: 221686

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:12

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Statek

    Položka č.: 222013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:13

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Rudolf Adámek

    (1882-1953)

    Most přes říčku

    Položka č.: 222014

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:14

    olej, karton, 1944, 25 x 33 cm, sign. LD Rud. Adámek 44, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ženíška na AVU v Praze, člen uměleckého sdružení Sursum a SVU Myslbek

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Příbramská

    Baletka

    Položka č.: 222015

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:15

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:16

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • G. Parziale

    Skopec

    Položka č.: 222017

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:17

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Rychlobruslení

    Položka č.: 223773

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:18

    linoryt, 20,2 x 13,5 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Návrh obálky: Dílo F.X. Šaldy I.

    Položka č.: 224011

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:19

    tuš, tužka, papír, 1925, 33,5 x 23,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen ARTĚL, SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Otakar Mrkvička

    (1898-1957)

    Běžec

    Položka č.: 224012

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:20

    tuš, tužka, papír, pol. 20. let, 20,5 x 14,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Loukoty, E. Dítěte a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • František Hodonský

    Leknín

    Položka č.: 224363

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:21

    linoryt, 1967, 19,9 x 15,5 cm, sign. PD Hodonský 67, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Michael Rittstein

    Hlava - srdce

    Položka č.: 224389

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:22

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Zámecké schody

    Položka č.: 224495

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:23

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Rumen Sazdov

    Sad

    Položka č.: 224550

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:24

    olej, plátno, 1993, 30 x 40 cm, sign. LD Sazdov 93, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Karel Beneš

    Položka č.: 224804

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:25

    litografie, 1978, 27,2 x 25,8 cm, sign. DU KBeneš 78, č. 22/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Jedlička

    Vidina o smrti

    Položka č.: 224809

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:26

    litografie, 1967, 33,3 x 24,1 cm, sign. PD Jan Jedlička 1967, č. 34/100, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Matouš Trnka

    Hledání klíče

    Položka č.: 224824

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:27

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Konůpek

    Theseus a Minotaurus

    Položka č.: 224826

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:28

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)