Mořský záliv

    Položka č.: 217630

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 21:34

    lept, 12,7 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ex libris Dr. Jos. Bartoš

    Položka č.: 218164

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 21:36

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Z knih Z. J. V.

    Položka č.: 218199

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 21:38

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Hanuš Schwaiger

    (1854-1912)

    Ex bibliotheca Caroli Petri Kheil Praga

    Položka č.: 218201

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 21:40

    2x zinkografie, 1889, oba 8,3 x 5 cm, oba značeno U HS 89, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, prasklé sklo, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Trenkwalda na pražské malířské akademii

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Námořníci střílejí mořské ptáky

    Položka č.: 218327

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 21:42

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Husy

    Položka č.: 218504

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 21:44

    tužka, papír, 20,4 x 29,2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Snopy

    Položka č.: 218505

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 21:46

    tužka, papír, 37,5 x 54 cm, sign. PD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Pivoňky

    Položka č.: 218507

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 21:48

    papírořez, 1968, 37,2 x 27,5 cm, sign. PD L. Stejskal 68, LD popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Podhůří

    Položka č.: 218520

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 21:50

    pastel, papír, 39,7 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Před deštěm

    Položka č.: 218521

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 21:52

    kvaš, papír, 39,6 x 66 cm, sign. LD L. Stejskal , při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Podzim

    Položka č.: 218522

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 21:54

    pastel, papír, 31,5 x 47,5 cm, sign. LD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    Položka č.: 219353

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 21:56

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 219582

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 21:58

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Julius Antoš

    (1886-?)

    Zima (Ukrajina)

    Položka č.: 219951

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 22:00

    olej, plátno, 85 x 105 cm, sign. PD Antoš, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Položka č.: 238149

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 22:02

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Růže

    Položka č.: 238150

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 22:04

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Růže ve váze (PF 1976)

    Položka č.: 238151

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 22:06

    litografie, 1975, 15 x 9,5 cm, sign. PD S…. Žáková - Stupová, zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Novotná

    Dětské hřiště

    Položka č.: 238152

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 22:08

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jakšová - Polívková

    (1921-2004)

    Stromy (PF 1984

    Položka č.: 238153

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 22:10

    dřevoryt, 1983, 7,2 x 18,5 cm, sign. PD L. Jakšová, a. t., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Portrét ženy (Růžena Nasková)

    Položka č.: 238154

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 22:12

    linoryt, 1958, 9,8 x 7,5 cm, sign. PD p. f. 1959, natišteno na dvou listu, ve středě přehyb, na papíru malá skvrna mimo tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Louční kvítí

    Položka č.: 238155

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 22:14

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    V říši půlměsíců (PF 1983)

    Položka č.: 238156

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 22:16

    ocelorytina, 1982, 7,4 x 6,4 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    Položka č.: 238157

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 22:18

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jean Lébédeff

    (1884-1970)

    Vievx Paris

    Položka č.: 238158

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 22:20

    dřevoryt, 7 x 11,3 cm, sign. PD Jean Lébédeff , č. 123/500, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Kluk a pes

    Položka č.: 238159

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 22:22

    dřevoryt, 41 x 12,2 cm, sign. PD M. Martinovský 74, č. 146/200, papír zrolován, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • J Šehbal

    V přístavu

    Položka č.: 238160

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 22:24

    akvarel, papír, 1936, 12,5 x 19,5 cm, sign. LD J. Šehbal Dobřiš, Na památku 9. 6. 1936 J. R. Šehbal, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Mánes

    (1820-1871)

    Pomněnky

    Položka č.: 238161

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 22:26

    lept, 14,3 x 10,8 cm, sign. Du Jos. Mánes, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. V. Mánesa, CH. Rubena a F. Tkadlíka na pražské Akademii, poté studium na Akademii v Mnichově, člen Umělecké besedy a JUV

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Vítání

    Položka č.: 238162

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 22:28

    barevný dřevoryt, 19 x 29,5 cm, papír na okrajích pokrčen a místy lehce natržen (nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Muži a jejích koně

    Položka č.: 238163

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 22:30

    barevný dřevoryt, 18 x 27,5 cm, papír pokrčen, místy nažloutlé skvrnky, na okrajích papír mimo grafiku lehce natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hodina písma

    Položka č.: 238164

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 22:32

    barevný dřevoryt, 19 x 23,5 cm, papír pokrčen, místy nažloutlý, na dvou místech malinko natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)