Vesnice

    Položka č.: 240794

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:50

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ludmila Jiřincová

    In Memoriam

    Položka č.: 240810

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:52

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • A. Václav Mašek

    Diskuze

    Položka č.: 240982

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:54

    tuš, papír, 20 x 27,2 cm, zašlý papír, místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Položka č.: 240983

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:56

    akvarel, papír, 24,5 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, Pravý horní roh papíru přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Žena na louce

    Položka č.: 240984

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:58

    akvarel, papír, 25 x 20 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Břízy

    Položka č.: 241018

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:00

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zasněžené domy

    Položka č.: 241019

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:02

    olej, sololit, 34,8 x 48,8 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Přichází bouře

    Položka č.: 241020

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:04

    olej, sololit, 39 x 28,5 cm, sign. LD Rajchl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Most přez řeku

    Položka č.: 241021

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:06

    olej, sololit, 38,2 x 50,2 cm, sign. LD Rajchl, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Horské jezero

    Položka č.: 241023

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:08

    olej, sololit, 40,5 x 70 cm, sign. PD Rajchl, LH na rohu lehce naražená deska, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Odlítlá střecha

    Položka č.: 241024

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:10

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Fragmenty

    Položka č.: 241025

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:12

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Plátek

    (1917-1994)

    Čínsky motiv

    Položka č.: 241027

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Plátek

    (1917-1994)

    Ovečky

    Položka č.: 241028

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:16

    tuš, akvarel, papír, 1947, 19,5 x 24,5 cm, sign. PD V. Plátek 1947, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 241032

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:18

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hampl

    U malířů

    Položka č.: 241034

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:20

    litografie, 1971, 20,5 x 14 cm, sign. PD Hampl 71, a.t. 7/16, kolem tisku zažloutlý rámeček, na horních rozích papíru nalepeny papírové pásky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zasněžené sousoší

    Položka č.: 241035

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Veduta di Livorno

    Položka č.: 241345

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:24

    tempera, papír, 14,8 x 20,6 cm, papírová pasparta, papír místy odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Židovka

    Položka č.: 241470

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:26

    kombinovaná technika, papír, 1942, 80,5 x 55,7 cm, sign. LN K. Souček 42, při okrajích zbytky lpapírové lepenky, polámaný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Otakar Coubine

    (1883-1969)

    Portrét dívky

    Položka č.: 241522

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:28

    litografie?, 1923, 19 x 14 cm, PD značeno slepotiskem Othon Coubine original lithographie, rám , na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    List z Písně písní

    Položka č.: 241525

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:30

    dřevoryt, 23,5 x 23 cm, značeno PD ve štočku Kupka, papír zažloutlý, kousek pravého rohu papíru utržen, levý okraj papíru po okraji otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Nedělní ráno v Brotzenu

    Položka č.: 241527

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:32

    litografie, 24 x 46 cm, vydáno v edici Společnosti pro reprodukci umění ve Vídni, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Indické ženy

    Položka č.: 241529

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:34

    dřevoryt, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Dům

    Položka č.: 241531

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:36

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Kočky

    Položka č.: 241735

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:38

    litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Vzdej se!

    Položka č.: 241737

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:40

    litografie, 1991, 35 x 45,2 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 26/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Veduta...

    Položka č.: 241789

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:42

    miniatura, kombinovaná technika, papír, 13,3 x 18,6 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Jan Štursa

    Položka č.: 241814

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:44

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Prostějov

    Položka č.: 241817

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:46

    lept, 1941, 24,5 x 31 cm, sign. PD Vondrouš , papír lehce zažloutlý, u hodního okraje lehce odřen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Podloubí na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 241818

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:48

    lept, 1925, 25,3 x 31,5 cm, značeno PD Vondrouš Praha 1925, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)