Florencie

    Položka č.: 233900

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:36

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Vítězný oblouk

    Položka č.: 233901

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:37

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Lucien Dasselborne - Davril

    Stařenka u řeky

    Položka č.: 233902

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:38

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Václav Souček

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 233903

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:39

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Čert a sedlák

    Položka č.: 233904

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:40

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 233911

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:41

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:42

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • J. Solovjev

    Vrba u rybníka

    Položka č.: 234971

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:43

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Libuše Voříšková

    Předjaří

    Položka č.: 234973

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:44

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Petr Sirotek

    Cattle Baron

    Položka č.: 234974

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:45

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Tvář

    Položka č.: 234975

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:46

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:47

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Škvára

    Předjaří

    Položka č.: 234977

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:48

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris Ing. Ot. Hradečný

    Položka č.: 235981

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:49

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Karel Troníček

    (1892-?)

    Dojičky

    Položka č.: 237251

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:50

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Panorama Prahy

    Položka č.: 237252

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:51

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • R. Šimková

    Motýli

    Položka č.: 238849

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:52

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Chlapec na koni se psem

    Položka č.: 239462

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:53

    litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Toaleta

    Položka č.: 239662

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:54

    suchá jehla, 1962, 62 x 44 cm, sign. PD K. Souček 62, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Dagmar Černá

    Hýl

    Položka č.: 239753

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:55

    dřevořez, 21,3 x 15,1 cm, sign. PD Dagmar Černá, č. 96/150, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Ornament

    Položka č.: 240905

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:56

    lept, 8 x 6 cm, sign. PD Hořánek, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • monogramista MR

    Strom

    Položka č.: 240944

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:57

    linoryt, 58 x 44 cm, monogr. PD MR, autorský tisk, při okrajích utržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vilma Vrbová

    (1905-1993)

    Ležící dívka

    Položka č.: 240947

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:58

    litografie, 1983, 46 x 36,5 cm, sign. PD Vilma Vrbová 83, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Pražské střechy

    Položka č.: 240948

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:59

    litografie, 1970, 39,6 x 58,2 cm, sign. DU J. Peca 70, autorský list, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Pohled na Týnský chrám

    Položka č.: 240949

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 15:00

    litografie, 1970, 58,5 x 38,5 cm, sign. DU Peca 70, č. 94/100, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Maxmilián Švabinský

    František Palacký III.

    Položka č.: 240950

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 15:01

    litografie, 1912, 47 x 33,5 cm, sign. PD MŠvabinský, zažloutlý papír, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen So…

  • Josef Kaplický

    (1899-1962)

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 240951

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 15:02

    litografie, 1942, 45 x 15 cm, sign. PD J. Kaplický 42, č. 331/500, LD slepotiskové razítko ELK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. H. Brunnera a E. Dítěte na VŠUP v Praze, poté prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen skupiny UB a SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Položka č.: 240953

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 15:03

    litografie, 29,7 x 59,2 cm, sign. PD Al. Fišárek, č. 154/500, LD slepotiskové razítko ELK, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Labyrint

    Položka č.: 240954

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 15:04

    lept, mezzotitna, 50 x 39,7 cm, lehce pokčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Tvář

    Položka č.: 240955

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 15:05

    litografie, 38,5 x 49,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)