• Alena Ladová

    (1925-1992)

    Přání k tatínkovým narozeninám

    Položka č.: 243831

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:07

    tuš, tužka, papír, 1942, 21,9 x 15 cm, sign. PD Ladová G II B, ze sbírky nakladatele a vydavatele Arnošta Kvasničky (1898-1947), kresba z autorčina raného období, text: Ježíš Maria! To už je mi 55! To už jsme stařečkem! Tati my ti přejem všechno nejlepší k tvým 55 narozeninám! On omdlel., Antikvariá…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Alena Ladová

    (1925-1992)

    Otec pomáha při sbírání prádla

    Položka č.: 243832

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:08

    tuš, papír, 1942, 20,8 x 15 cm, značeno LD březen 1942, Antikvariát Dlážděná, žákyně K. Tondla na Státní grafické škole v Praze, soukromé studium u svého otce J. Lady

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Alena Ladová

    (1925-1992)

    Dirigent

    Položka č.: 243833

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:09

    akvarel, papír, 1942, 21 x 14,5 cm, značeno PD Eroico 17. XI. 1942, Antikvariát Dlážděná, žákyně K. Tondla na Státní grafické škole v Praze, soukromé studium u svého otce J. Lady

  • Alena Ladová

    (1925-1992)

    Moje oblíbené místo

    Položka č.: 243834

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:10

    tuš, papír, 1942, 20,9 x 14,7 cm, sign. LD 7 duben Alena 1942, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně K. Tondla na Státní grafické škole v Praze, soukromé studium u svého otce J. Lady

  • Marcel Niederle

    (1898-1990)

    Věra Suková

    Položka č.: 243835

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:11

    akvarel, tužka, papír, 1971, 42 x 29,6 cm, sign. LD Marcel Niederle 1971, Antikvariát Dlážděná

  • Marcel Niederle

    (1898-1990)

    Vlad. Vlach

    Položka č.: 243836

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:12

    akvarel, tužka, papír, 1970, 42 x 29,5 cm, sign. PD M. Niederle 1970, portrét hráče Sokola Dejvice Praha, Antikvariát Dlážděná

  • Marcel Niederle

    (1898-1990)

    L. Sýkorová Slovan Dejvice

    Položka č.: 243837

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:13

    akvarel, tužka, papír, 1968, 41 x 29,5 cm, sign. PD Marcel Niederle 1968, Antikvariát Dlážděná

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Konvolut šesti kreseb (zvířecí motiv)

    Položka č.: 243838

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:14

    6 x tužka, kombinovaná technika, papír, plocha 42 x 34,5 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Návrhy pro časopis Tvar

    Položka č.: 243839

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:15

    11 x kresba, tužka, kombinovaná technika, papír, plocha 57 x 55 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Konvolut šesti kreseb (tváře)

    Položka č.: 243840

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:16

    6 x kombinovaná technika, tužka, papír, plocha 51 x 35 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Medvídek

    Položka č.: 243841

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:17

    tužka, papír, 14,5 x 10 cm, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Knovolut tří kreseb (nábytek)

    Položka č.: 243842

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:18

    3 x tužka, papír, plocha 52 x 38 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Voják

    Položka č.: 243843

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:19

    tužka, papír, 10, 7 x 11, 9 cm, prosvítá pozůstalostní razítko, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Konvolut tří kreseb vzkazů

    Položka č.: 243844

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:20

    3 x tužka, papír, plocha 49 x 52 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Kohout

    Položka č.: 243845

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:21

    tužka, papír, 14,5 x 12 cm, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    M. Písařová

    Položka č.: 243846

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:22

    tužka, papírová obálka, 16 x 11,5 cm, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Kabát

    Přistání na Saturnu

    Položka č.: 243847

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:23

    kombinovaná technika, koláž, karton, 31,4 x 34,5 cm, vzadu popsáno autorem, vzniklo jako ilustrace ke knize Josefa Koenigsmarka Nekonečné konečno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy

  • Eduard Manet

    (1832-1883)

    Berthe Morisot

    Položka č.: 243848

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:24

    lept, 1910, 11 x 7 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

  • Hans Thoma

    (1839-1924)

    Sobotní odpoledne

    Položka č.: 243849

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:25

    litografie, 1905, 41,3 x 59, 5 cm, značeno na kameni PD TH 1905, při okrajích mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Carl Larsson

    (1853-1919)

    Matka a dcera

    Položka č.: 243850

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:26

  • Herbert Bessel

    (1921-2013)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 243851

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:27

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 16: V oblaku hněvu

    Položka č.: 243852

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:28

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 13: Druhá stezka

    Položka č.: 243853

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:29

  • Abraham Hadad

    (1937)

    Le Canapé

    Položka č.: 243854

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:30

  • Ruth Kohler

    Barevná kompozice I

    Položka č.: 243855

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:31

    litografie, 43 x 35 cm, sign. PD Kohler, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2015

    Položka č.: 243856

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:32

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2012

    Položka č.: 243857

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:33

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2014

    Položka č.: 243858

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:34

    litografie, 2014, 21 x 10,5 cm, sign. DU A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2013

    Položka č.: 243859

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:35

    litografie, 2013, 19 x 10,5 cm, sign. PD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2016

    Položka č.: 243860

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:36

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)