• Carl Stephen Junge

    (1880-1972)

    Sfinga (Burton Holmes - His book)

    Položka č.: 242973

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:06

    litografie, 9,3 x 9,2 cm, sign. PD, na desce značeno C. S. J. , papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, při pravém okraji papíru (mimo tisk) nažloutlá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pes

    Položka č.: 242974

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Za peníze

    Položka č.: 242975

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:10

    dřevoryt, 16,9 x 8 cm, sign. DU , papír uprostřed přeložen: na levé straně grafika, na pravé straně papíru Sonet LXVI od Williama Shakespeara, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Hrubý

    (1906-1988)

    Skály

    Položka č.: 242976

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:12

    dřevoryt, 1926, 12 x 9,8 cm, značeno ve dřevě LD J. Hrubý 26, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Brána

    Položka č.: 242977

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:14

    akvarel, tisk, papír, 2004, 8,5 x 11,5 cm, nalepeno na papíru, v rozích papíru patrné skvrnky po lepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Michal

    (1900)

    V zákulisí

    Položka č.: 242978

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:16

    dřevoryt, 15,5 x 11,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, papír na levém okraji nepatrně zvlněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Neznámy autor

    Lodě (Galere a la Voile)

    Položka č.: 242979

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:18

    lept, 6,2 x 7,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Fragmenty

    Položka č.: 242980

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:20

    suchá jehla, 1987, 9,2 x 8,3 a 9,2 x 8,3 cm, sign. DU Klápště, Vydáno ke stému výročí narození básníka G. Trakla, přoložena báseň Bezdomovec se vrací k mechovým lesům /Zlomky v překladu L. Kundery, papír uprostřed přeložen, pod grafikou na pravé straně vepsáno perem věnování, antiqari.at Radhošťská,…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Bezhlavý

    Položka č.: 242981

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:22

    suchá jehla, 1989, 9,7 x 7,6 cm, sign. PD Olga Čechová, na dvojlistu s básní od Olgy Čechové, vzadu na papíře: Věnováno účastníkům valné hromady Spolku sběratelů a přátel exlibris v Praze 31. 3. 1990, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Klečící dívka

    Položka č.: 242982

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:24

    litografie, 1983, 14,3 x 10 cm, sign. PD F. Burant 1983, vydáno společně s básní Exotický parfém od Ch. Baudelaire, vydáno na počest narozenin profesora Františka Buranta, vydal doc. dr. Josef Straka, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, čle…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce ve skříni

    Položka č.: 242983

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:26

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Domy

    Položka č.: 242984

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:28

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Gotická katedrála

    Položka č.: 242985

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:30

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Naděža Synecká

    (1926)

    Hudebníci

    Položka č.: 242986

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:32

    litografie, 1971, 27,5 x 18,5 cm, sign. LD 1971 N. Synecká, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vijtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Holubice

    Položka č.: 242987

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:34

    litografie, 23,2 x 19,5 cm, sign. DU Cinybulk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Tvář hudby

    Položka č.: 242988

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:36

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Výhled z okna

    Položka č.: 242989

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:38

    litografie, 18,7 x 12,8 cm, sign. PD M.Kazdová, č. 75/100, antiqari.at Radhošťská, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Oberthor

    Dostihy

    Položka č.: 242990

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:40

    litografie, 10,8 x 16,2 cm, sign. DU K. Oberthor, aut. tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • V. Hansík

    Zátiší s pomeranči

    Položka č.: 242991

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:42

    olej, karton, 1930, 35,5 x 48 cm, LD monogr. V. H. 30, rám , vzadu nalepen autorský štítek s věnováním, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Položka č.: 242992

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:44

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Madona s dítětem

    Položka č.: 242993

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zřícenina hradu

    Položka č.: 242994

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:48

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Šeříky

    Položka č.: 242995

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:50

    olej, plátno, 47,5 x 68 cm, sign. PD , rám, rám poškozen, plátno na dvou místech podlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Kytice karafiátů

    Položka č.: 242996

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:52

    olej, karton, 48,5 x 64 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zavřel

    Vysoké Tatry cestou k Popradskému Plesu

    Položka č.: 242997

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:54

    olej, karton, 48,5 x 64 cm, sign. PD Zavřel, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • J. Přibík

    Břízy

    Položka č.: 242998

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:56

    olej, karton, 49,5 x 69 cm, sign. PD J. Přibík, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Oscar Kokoschka

    (1886-1980)

    Karlův most

    Položka č.: 242999

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 19:58

    tisk, plátno, karton, 47,5 x 68,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Roubenka u potoka

    Položka č.: 243000

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:00

    tempera, papír, 30 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Přístav v Istanbulu

    Položka č.: 243001

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:02

    akvarel, papír, 14 x 19 cm, sign. LD , rám, mírně zašpiněno, na rámu oděrky, bez skla, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

    Humr

    Položka č.: 243002

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:04

    výšivka, 44 x 59,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)