• J. Posselwhite

    Goethe

    Položka č.: 240778

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 23:24

    mědirytina, 13 x 10,3 cm, značeno DU Engraved by Posselwhite from a Picture by george Dawc esqr. RA., lehce zašlý papír, PD v rohu papíru žlutý flíček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Beethoven

    Položka č.: 240779

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 23:26

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl after a Painting by Kloeber, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Posselwhite

    Frederick C. von Schiller

    Položka č.: 240780

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 23:28

    mědirytina, 13,5 x 10,5 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD C. von Kugelgen pinxt., zašlý papír, na levém okrajipapír zažloutlý, na pravém okraji papíru menší šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • C. Cook

    Mozart

    Položka č.: 240781

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 23:30

    kolorovaná mědirytina, 13 x 10 cm, značeno PD C. Cook; LD Tischbein, zašlý papír, na spodním a vrchním okraji papíru šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Titulní list - Sketches of China an the Chinese by Auguste Borget

    Položka č.: 240782

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 23:32

    litografie, 1842, 40,5 x 27 cm, značeno PD Imp. Lemercier Benard et C. , pochází ze souborů 32 litografií; DU London Tilt and Bogue Fleet Street 86.; Ackermann and Co. 96 Strand. henry G. Bohn, 4 and 5 York Street Covent Garden, zažloutlý papír, několik hnědých skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    Eton College from the Road to Datchet / Etonská škola z cesty do Datchetu

    Položka č.: 240783

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 23:34

    litografie, 1838, 29 x 40,8 cm, značeno LD J. B. Payne, značeno PD Eton College from the Road to Datchet, zažloutlý papír, na papíru zyhnědlé skvrnky, nahoře u okraje papír natržen 4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    Windosr Castle from the Thames / Zámek ve Windsoru z Temže

    Položka č.: 240784

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 23:36

    litografie, 1838, 29,3 x 43,6 cm, značeno PD J. B. Payne 1838, značeno PD Windsor Castle from the Thames, mírně zažloutlý papír, na papíru zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    Fishing Temple, Virginia Water

    Položka č.: 240785

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 23:38

    litografie, 1838, 30 x 43,6 cm, značeno LD J. B. Payne 1838, značeno PD Fishing Temple, Virginia Water, při spodním okraji cca 2 cm natrženo, místy zažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • S. Imramovská

    Slunečnice

    Položka č.: 240786

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 23:40

    dřevoryt, 1974, 24 x 16,2 cm, sign. PD S. Imramovská 74, zažloutlý papír, pravý okraj papíru otřepen, PD a PH na papíru skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Smutná země

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:00

    litografie, 1965, 14 x 20 cm, sign. PD František Říha 65, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Michael Rittstein

    Automilenci

    Položka č.: 187558

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:02

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Luboš Synecký

    (1925)

    Červený šašek

    Položka č.: 188812

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:04

    olej, plátno, 2001, 40 x 50 cm, sign. LD Luboš Synecký, rám, vzadu autorský štítek s popisem, na rámu drobná poškození, žák prof. A. Pelce a E. Filly na VŠUP v Praze, studium na vysoké škole technické se zaměřením na uměleckou výchovu v Lipsku

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jana Reinerová

    Noční Praha

    Položka č.: 188831

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:05

    litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, 60/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Údiv

    Položka č.: 188866

    Vyvolávací cena: 5.650 CZK (226 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:06

    olej, karton, 22 x 13 cm, sign. PD František Říha, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.650 CZK (226 €)

  • Helena Vanišová

    Odpočinek pod keřem

    Položka č.: 189097

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:07

    linoryt, akvarel, 9,5 x 13 cm, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Konec léta

    Položka č.: 189098

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:08

    linoryt, akvarel, 10,5 x 14,5 cm, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Helena Vanišová

    Letní večer

    Položka č.: 189099

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:09

    tempera, papír, 10,5 x 7,7 cm, sign. PD H. Vanišová, pasparta, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Helena Vanišová

    Zvědavost

    Položka č.: 189100

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:10

    kombinovaná technika, papír, 10,7 x 14,7 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, autorský tisk, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Tichá rozmluva

    Položka č.: 189106

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:11

    kombinovaná technika, papír, 10,4 x 14,5 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Léto

    Položka č.: 189107

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:12

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Koutek zahrádky VIII

    Položka č.: 189108

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:13

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jana Reinerová

    Krmítko

    Položka č.: 189116

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:14

    litografie, 11 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/56, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Radniční schody

    Položka č.: 189118

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:15

    litografie, 17,7 x 20 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jana Reinerová

    Loreta v noci

    Položka č.: 189119

    Vyvolávací cena: 1.350 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:16

    Aktuální cena: 1.350 CZK (54 €)

  • Jana Reinerová

    Hrázděný dům

    Položka č.: 189121

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:17

    litografie, 27 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 26/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Kampa v noci

    Položka č.: 189122

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:18

    litografie, 32 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 66/80, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Helena Vanišová

    Umírající pták a žlutý mrak

    Položka č.: 189446

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:20

    olej, plátno, 30,5 x 40 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Helena Vanišová

    Letní noc

    Položka č.: 189454

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:21

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Kaple mořských poutníků

    Položka č.: 194466

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:22

    dvoubarevné litografie, 1988, 32 x 42,5 cm, sign. PD Luňák 88, č. 4/60

  • Jiří Mocek

    Boží muka

    Položka č.: 195210

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 15:23

    akvarel, tuš, papír, 1965, 8,5 x 22 cm, sign. PD Mocek 65, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)