• Renata Březinová

    (1967)

    Srub

    Položka č.: 201620

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:20

    pastel, papír, 30 x 40 cm, sign. PD Ren. B., rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Renata Březinová

    (1967)

    Mělník

    Položka č.: 201621

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:21

  • Renata Březinová

    (1967)

    Ráj květin

    Položka č.: 201622

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:22

  • Miroslav Lipowski

    (1975)

    Žena na schodišti

    Položka č.: 203042

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:23

    akryl, plátno, 2016, 24 x 18 cm, sign. vzadu Lipowski 2016

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miroslav Lipowski

    (1975)

    Tvář ženy

    Položka č.: 203043

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:24

  • Michael Rittstein

    Desatero

    Položka č.: 203721

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:25

    soubor 10 litografií, 1975 - 1985, 20,5 x 13,5 cm, sign. PD M. Rittsttein 86, Edice Biblos, sv. 17, soubor grafických listů Michaela Rittsteina pro své přátelé připravili J. Runštuk a K. Žižkovský, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15…

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Karlův most

    Položka č.: 204833

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:26

    suchá jehla, 1981, 12 x 7,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová 81, pasparta

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Helena Vanišová

    Lesní zákoutí

    Položka č.: 211316

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:27

    kombinovaná technika, papír, 19 x 9 cm, rám, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Když fouká, nemrač se

    Položka č.: 211815

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:28

    olej, plátno, 2011, 130 x 95 cm, sign. PD J. Spěváček 2011, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Položka č.: 213192

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:29

    olej, plátno, 13,5 x 19 cm, sign. PD Mirčev, rám

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Říčka

    Položka č.: 213196

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:30

    olej, plátno, 21,5 x 28,5 cm, sign. PD Mirčev, rám

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Vltava

    Položka č.: 213197

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (126 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:31

    olej, plátno, 20,5 x 29 cm, sign. LD Mirčev, rám

    Aktuální cena: 3.150 CZK (126 €)

  • Jana Reinerová

    Dvorky (Michalská)

    Položka č.: 213198

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:32

    kombinovaná technika, plátno, 32,5 x 26,5 cm, sign. DU Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

  • Bohunká Waageová

    Andělský klavír

    Položka č.: 214130

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:33

    lept, akvatinta, 2010, 20 x 16,5 cm, sign. DU B. Waageová, č. 15/150, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Údiv

    Položka č.: 214163

    Vyvolávací cena: 4.850 CZK (194 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:34

    olej, sololit, 22 x 13 cm, sign. DU František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 4.850 CZK (194 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Letiště

    Položka č.: 214164

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:35

    olej, sololit, 22 x 50 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Květina

    Položka č.: 214166

    Vyvolávací cena: 5.400 CZK (216 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:36

    olej, karton, 24 x 20 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.400 CZK (216 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Snění

    Položka č.: 214167

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:37

    olej, karton, 29 x 22 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • Vítězslav Müller

    Misery

    Položka č.: 218739

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:38

    suchá jehla, 1991, 24,5 x 16 cm, sign. PD Müller 91, rám, č. 9/20, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Jiřina Pálková

    Objekt s motýlem

    Položka č.: 218962

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:39

    dřevo, v. 24 cm cm, značeno v podstavci J. W. Pálková

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Stříhající

    Položka č.: 223820

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:40

    tužka, papír, 2008, 26 x 26 cm, sign. PD Jan Spěváček 2008, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka IV.

    Položka č.: 225755

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:41

    akryl, plátno, 2014, 20 x 16 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2014, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka V.

    Položka č.: 225756

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:42

    akryl, plátno, 2014, 20 x 16 cm, žák prof. M. Rittsteina

  • Tereza Chaloupková

    (1983)

    20 minut mezi slánkou a kanastou

    Položka č.: 228619

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:43

    kombinovaná technika, plátno, 2009, 41 x 27 cm, sign. vzadu Tereza Chaloupková 09

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Tereza Chaloupková

    (1983)

    Obývací nepokoje

    Položka č.: 228620

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:44

  • Andrea Forsterová

    Nahoru

    Položka č.: 228983

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:45

    litografie, 2005, 18 x 13 cm, sign. PD A. Forsterová 2005, rám, č. 21/120, na rámu drobná poškození, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Tereza Chaloupková

    (1983)

    Rodokmeny stehů

    Položka č.: 228984

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:46

    kombinovaná technika, plátno, kapa, 2009, 29 x 31 cm, sign. vzadu Tereza Chaloupková 09

  • Andrea Forsterová

    Zajatci

    Položka č.: 229994

    Vyvolávací cena: 920 CZK (37 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:47

    litografie, 2005, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD A. Forsterová 05, rám, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 920 CZK (37 €)

  • John Green

    Čuk a keg - jak jeli lodí

    Položka č.: 231284

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:48

    kombinovaná technika, sololit, 2008, 30 x 40 cm, sign. PD Green

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Michael Rittstein

    Stan

    Položka č.: 231922

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 20:49

    litografie, 2000, 28 x 19 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 8/100, soupis Hédervári č. 87, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)