• A. Maksimov

    Plachetnice v zálivu

    Položka č.: 227534

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:13

    tuš, běloba, papír, 22,5 x 35,2 cm, sign. PD A. Maksimov, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Na návsi

    Položka č.: 242170

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:14

    olej, karton, 35 x 49 cm, sign., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Pohled na Starou Prahu a Pražský hrad

    Položka č.: 233480

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:15

    olej, papír, 1901, 66 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vesnička

    Položka č.: 242136

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:16

    akvarel, karton, 1934, 20,5 x 27 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Muž s košíkem

    Položka č.: 242135

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:17

    akvarel, běloba, karton, 1934, 35 x 24 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    V altánku

    Položka č.: 242144

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:18

    tapiserie, 70 x 98 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emil Österman?

    Siréna

    Položka č.: 229534

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:19

    škrábaná kresba tužkou, uhel, papír, 36 x 48,5 cm, sign. PD Ld. Ostermyer 1884, pasparta

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Josef Paleček

    Spící kocour

    Položka č.: 242183

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:20

    litografie, 22,5 x 15 cm, sign. Josef Paleček, rám, 42/135, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Pištělka

    (1887-1963)

    Loďky v přístavu

    Položka č.: 242145

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:21

    akvarel, uhel, papír, 1933, 26,5 x 35,5 cm, sign. Petr Pištělka 1933, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schweigra a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVUM

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Postava ženy

    Položka č.: 230095

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:22

    lavírovaná kresba tuší, papír, 42,5 x 28 cm, monogr. PD AP, rám, LD na papíře slepotiskové razítko Roeder Makar, na zadní straně pasparty vyškrábáno: original Kohl Zeichnung, Aquarell Antonin Prochaska (1882 - 1945) monogrammiert AP, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM …

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Václav Stein

    (1917-1944)

    Děvče v kroji

    Položka č.: 242162

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:23

    akvarel, tuž, papír, 24,8 x 17,8 cm, sign. PD V. Stein, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milča Uzlová

    (1883-1964)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 232830

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:24

    olej, malířská lepenka, 69 x 50 cm, monogr. PD MU, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromá studia v Praze a v Paříži

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Emil Weirauch

    (1909-1976)

    Kytice jiřin

    Položka č.: 233791

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:25

    olej, lepenka, 50 x 40 cm, sign. PD E. Weirauch, rám, malba místy mírně oprýskaná, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně, člen SČVU, SVU Purkyně a KVU Aleš

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Franz Wildt

    (1877-?)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 233795

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:26

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Daniela Benešová

    Položka č.: 242143

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:27

    suchá jehla, 12 x 10 cm, sign. DU Daniela Benešová, rám, 3/11, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Arnošt Folprecht

    (1902-1977)

    Čertovka v Praze

    Položka č.: 236705

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:30

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 236205

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:31

    frotáž, 60 x 47,5 cm, sign. LD V. Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Miloslav Horka

    Compagnie de Navigation Paquet

    Položka č.: 242138

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:32

    akvarel, tuš, papír, 1978, 29,5 x 21 cm, sign. PD MHorka, kopie reklamního platátu z 30. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Miloslav Horka

    The Pierce Arrow

    Položka č.: 242137

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:33

    akvarel, tuš, papír, 1976, 29 x 20 cm, sign. PD MHorka, kopie reklamního platátu z roku 1908, Antikvariát Dlážděná

  • Ludmila Janovská

    (1907-?)

    Zimní Praha ze Strahova

    Položka č.: 232858

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:34

    litografie, 31 x 61 cm, sign. PD L. Janovská, rám, 12/100, na zadní straně štítek s popisem a razítkem autorky a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Východ slunce

    Položka č.: 237985

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:36

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Piekar

    Česká krajina

    Položka č.: 227359

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:37

    linoryt, 2012, 66 x 51,5 cm, sign. PD Pavel Piekar X. 2012, rám, 6/8, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

  • Pavel Piekar

    Prádlo před oknem

    Položka č.: 227358

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:38

    linoryt, 2002, 35 x 44,5 cm, sign. PD Pavel Piekar VII. 2002, rám, 8/10, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Pavel Piekar

    Giovanni Bellini

    Položka č.: 242102

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:39

    linoryt, 2002, 51,5 x 36,5 cm, sign. PD Pavel Piekar VI. 2002, rám, 2/8, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Zámecké schodiště - Olomouc

    Položka č.: 242142

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:40

    litografie, 15,6 x 12,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 25/33, Olomouc, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Park v Chlumu

    Položka č.: 242141

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:41

    litografie, 11,6 x 22,1 cm, sign. DU Jana Reinerová, 27/58, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené domky

    Položka č.: 242140

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:42

    litografie, 6,9 x 9,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Hermance - Švýcarsko

    Položka č.: 242139

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:43

    litografie, 7,8 x 10,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Hermance, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 234588

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:44

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Trojportrét

    Položka č.: 237429

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:45

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)