• Monogramista AM

    Děti

    Položka č.: 211913

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:19

    akvarel, papír, 28,8 x 21,2 cm, monogr. PD AM, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Navrátil?

    Dvě postavy

    Položka č.: 235847

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:20

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    František Škroup

    Položka č.: 242172

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:21

    lept, 18,8 x 12,7 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Salle de Saxe

    Položka č.: 236788

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:23

    akvarel, papír, 19,5 x 24 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    TGM v rozhovoru s A. Jiráskem

    Položka č.: 242133

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:24

    fotografie, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

    Kašna

    Položka č.: 139131

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:25

    litografie, 11,7 x 11 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • H. Schilder

    Položka č.: 201989

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:26

    akvarel, papír, 1927, 26 x 16,5 cm, monogramováno PD H. Sch. 4. juni 1927

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Helena Slavíková

    (1924)

    Mužský portrét

    Položka č.: 203060

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:27

    lept, 1951, 9,7 x 8,1 cm, sign. H. Slavíková 51, 11., mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Želibského, V. Pukla a K. Mináře na AVU v Praze, členka Jednoty výtvarných umělců a ženské skupiny Femina

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Dražba

    Položka č.: 242106

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:28

    akvatinta, 11,2 x 8,9 cm, sign. PD Mario Stretti, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Studie ke Žlutému slunečníku

    Položka č.: 242107

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:29

    tisk, 27 x 20,5 cm, při okrajích mírně zašpiněný papír, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen J…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Methodu Kalábovi

    Položka č.: 138824

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:30

    litografie, 1960, 21,4 x 15,4 cm, značeno PN v tisku M. Švabinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des B…

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled z Karlova mostu

    Položka č.: 242173

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:31

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Položka č.: 242171

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:32

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Adrian van der Werff

    (1659-1722)

    Ieanne Seymour

    Položka č.: 212736

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:33

    mědirytina, 18. století, 31 x 16,8 cm, značeno LD v desce Adr. van der Werff pinx a PD Vermeulen Sculps., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Veit

    (1892-1979)

    Fiesole

    Položka č.: 136560

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:34

    měkký kryt, 8,5 x 4,3 cm, sign. PD Rudolf Veit, při okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Mikoláš Axmann

    Silueta ženy

    Položka č.: 188225

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:00

    tužka, papír, 1976, 17,5 x 14,7 cm, sign. PD Axmann 76, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Mikoláš Axmann

    Veslař

    Položka č.: 188224

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:01

    tužka, papír, 1973, 18 x 20,5 cm, sign. PD Axmann 73, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Mikoláš Axmann

    Na řece

    Položka č.: 188223

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:02

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Svatý Václav

    Položka č.: 179285

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:03

    lept, 1994, 14 x 12,4 cm, sign. PD Jana Bergerová 94, 14/40, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Pes

    Položka č.: 203109

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:04

    uhel, papír, 20,9 x 18,2 cm, sign. DU Bílkovský, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Borovička

    Příroda ve větru

    Položka č.: 242186

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:05

    křída, pastel, 18,5 x 14 cm, vzadu značeno autorským razítkem, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Borovička

    Rotunda

    Položka č.: 242185

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:06

    uhel, akvarel, 14 x 10 cm, sign. PD Borovička, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Borovička

    Katedrála

    Položka č.: 242184

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:07

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Brázda

    Dívčí akt

    Položka č.: 188206

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:08

    litografie, 1989, 16,9 x 9,8 cm, sign. PD Jiří Brázda 89, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Vlny

    Položka č.: 211860

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:09

    dřevoryt, 1987, 8,1 x 7,1 cm, sign. PD Olga Čechová 87, p. f. 88, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Holl…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Televize

    Položka č.: 211859

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:10

    dřevoryt, 1988, 8,2 x 6,9 cm, sign. PD Olga Čechová, p. f. 89, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Křídla

    Položka č.: 211858

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:11

    dřevoryt, 1986, 5 x 8 cm, sign. PD Olga Čechová 86, p. f. 1987, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Dvě rybky

    Položka č.: 211857

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:12

    dřevoryt, 1984, 9 x 6,3 cm, sign. PD Olga Čechová 84, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ganbold Dalajn

    Anděl

    Položka č.: 203070

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:13

    mezotinta, 1990, 14,2 x 7,5 cm, sign. PD Ganbold + Lenka, PF 91, při levém dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • V. Dlouhý

    Podzimní krajina

    Položka č.: 232865

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 18:14

    olej, karton, 1980, 50 x 70 cm, sign. PD Dlouhý V. 1980, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)