• Ivan Komárek

    Květiny pro tebe

    Položka č.: 127264

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:04

    kombinovaná technika, 2005, 18 x 14 cm, sign. PD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Za vsí

    Položka č.: 127683

    Vyvolávací cena: 17.100 CZK (684 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:05

    akvarel, papír, 1954, 43,5 x 56 cm, sign. PD František Říha 54, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 17.100 CZK (684 €)

  • Alois Nožička

    Obklad

    Položka č.: 128588

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:06

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Naděje

    Položka č.: 129209

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:07

    dřevořez, 2007, 10 x 11 cm, sign. PD Martin Manojlín 2007, autorský tisk, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Andrea Forsterová

    Nahoru

    Položka č.: 138186

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:08

    litografie, 2007, 28 x 22 cm, sign. PD A. Forsterová 07, rám, č. 43/120, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Alois Nožička

    Kout

    Položka č.: 178684

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:09

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Jana Reinerová

    křížová cesta v Jeruzalémě

    Položka č.: 182153

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:11

    litografie, 37,8 x 26,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 3/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrada s Andělem

    Položka č.: 182169

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:12

    litografie, 32,7 x 40,9 cm, sign PD Jana Reinerová , č. 4/21, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jana Reinerová

    Janáčkovy Hukvaldy

    Položka č.: 182175

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:13

    litografie, 35,1 x 47,4 cm, sign PD Jana Reinerová, pasparta, č. 17/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jana Reinerová

    Dvorek

    Položka č.: 182181

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:14

    litografie, 28,1 x 20,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 26/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jana Reinerová

    Od J. Brejchové pohled z okna

    Položka č.: 182182

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:15

    litografie, 22,3 x 26 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jana Reinerová

    Veranda v Chlumu

    Položka č.: 182183

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:16

    litografie, 29,1 x 34,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 2/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Rybník

    Položka č.: 182185

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:17

    litografie, 26,8 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/8, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrádka mé paní profesorky (Marie Bosch)

    Položka č.: 182186

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:18

    litografie, 32,6 x 43,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 34/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jana Reinerová

    V letadle

    Položka č.: 182187

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:19

    litografie, 26,5 x 34,9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 15/22, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Salzburg

    Položka č.: 182189

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:20

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Světla a stíny u Malostranské věže

    Položka č.: 182191

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:21

    litografie, 43,4 x 32,9 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    U židovského hřbitova

    Položka č.: 182192

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:22

    litografie, 34,5 x 43,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 1/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Pražské zákoutí I

    Položka č.: 182204

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:23

    litografie, 37,6 x 48,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Věže

    Položka č.: 182435

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:24

    litografie, 12 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ivan Komárek

    Jako ryba ve vodě

    Položka č.: 182466

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:25

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Lán

    Černoška

    Položka č.: 182519

    Vyvolávací cena: 890 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:26

    tempera, karton, 33,5 x 23,5 cm, sign. PD F. Lán, rám

    Aktuální cena: 890 CZK (36 €)

  • Helena Vanišová

    Odpočinek

    Položka č.: 185419

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:27

    kombinovaná technika, 8 x 13,5 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, kolorovaný autorský tisk, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Odpočinek

    Položka č.: 185420

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:28

    kombinovaná technika, 8 x 13,8 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, kolorovaný autorský tisk, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Na útěku

    Položka č.: 185421

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:29

    kombinovaná technika, 7,7 x 13,3 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, kolorovaný autorský tisk, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Na útěku II.

    Položka č.: 185422

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:30

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Spánek

    Položka č.: 185423

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:31

    kombinovaná technika, 9,8 x 13,2 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, kolorovaný autorský tisk, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Na procházce

    Položka č.: 185424

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:32

    kombinovaná technika, 9,6 x 13 cm, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186991

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:33

    akvarel, perokresba, karton, 2004, 10 x 10 cm, sign. vzadu Pavel Tichoň 04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Tichoň

    (1979)

    Položka č.: 186992

    Plánované ukončení: 04. 03. 2020 19:34

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)