• Neumann

    Babička

    Položka č.: 228528

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:36

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Salač

    Portrét z profilu

    Položka č.: 228522

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:38

    tužka, akvarel, papír, 1919, 39,6 x 27,7 cm, sign. PD Salač V.B. 1919, studentská práce, papír zažloutlý, při dolním okraji natržený, rožky papíru ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zámek (PF 1965 Jar. Koupil)

    Položka č.: 228516

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:40

    litografie, 1964, 8,1 x 11,3 cm, sign. PD Hlinovský 64, použito jako PF, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Vánoční věnec (PF 1945 Břetislav Peterka)

    Položka č.: 228513

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:42

    lept, 1944, 12,3 x 8 cm, sign. PD Fleissig 44, použito jako PF, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Atelier K. Dudešek

    Položka č.: 228512

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:44

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Váza s květinami

    Položka č.: 228511

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:46

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Afričan (Ex Libris Jar. Černý)

    Položka č.: 228508

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:48

    lept, 6,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ptáček (Ex Libris Jar. Černý)

    Položka č.: 228507

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:50

    lept, 6,7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Neuwirt

    Šašek (PF 2017)

    Položka č.: 228467

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:52

    linoryt, 2016, 14,8 x 15 cm, sign. PD Neuwirt 16, č. 18/30, antiqari.at Radhošťská, žák F. Schenka, člen UVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Pavel Sivko

    Aspoň kapičku štěstí (PF 2011 Pavel Sivko)

    Položka č.: 228466

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:54

    tisk, 2010, 17,8 x 8 cm, značeno v tisku Pavel Sivko, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Svatá rodina (PF 1991 Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 228464

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:56

    dřevoryt, 1990, 10 x 6,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Václav Veselý

    Položka č.: 228450

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:58

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 39, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    Položka č.: 228424

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:00

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 13/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rodina u vody

    Položka č.: 228414

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:02

    tužka, akvarel, olej, papír, 1927, 22 x 30 cm, sign. PD Ullrych 27, vzadu kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Spící pes

    Položka č.: 228413

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:04

    tužka, papír, 21 x 27,3 cm, kresba na obou stranách papíru, vepředu PD pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s nůší u řeky

    Položka č.: 228412

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:06

    olej, akvarel, papír, 1948, 22 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych 48, vzadu kresba tuší, nepatrně ohnuté rožky papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 228406

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:08

    reliéfní grafika, 24 x 16,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Farma v Texasu

    Položka č.: 228148

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:10

    tužka, akvarel, papír, 1929, 9,8 x 14 cm, sign. PD B. Ullrych 29, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Samota (Borek)

    Položka č.: 228085

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:12

    tužka, papír, 1918, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 18, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Mississipi

    Položka č.: 228084

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:14

    pastel, papír, 1929, 23,3 x 34,4 cm, sign. LD B. Ullrych , při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Hanák

    Seinská vrata v Jugoslávii

    Položka č.: 228071

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:16

    tužka, kvaš, papír, 1968, 57,5 x 81 cm, PD monogr. FH 68, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Benedikt

    Černý korál

    Položka č.: 227698

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (264 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:18

    olej, plátno, 2013, 25 x 30 cm, sign. PD Benedikt 2013, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 6.600 CZK (264 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Položka č.: 227088

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:20

    lept, 10 x 4,8 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č.9/55, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Položka č.: 227078

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:22

    litografie, 14,7 x 9,5 cm, sign. PD Rusek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Zimní slunce

    Položka č.: 227051

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:24

    reliéfní grafika, 19 x 13,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Válek

    Labyrint hlavy

    Položka č.: 227046

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:26

    reliéfní grafika, 15,5 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Dívka (Ex libris Ing Vladislav Pajdla)

    Položka č.: 227035

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:28

    litografie, 7 x 10,5 cm, značeno v tisku AP, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí v Uherském Hradišti

    Položka č.: 226796

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:30

    dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Neužil

    Mořská krajina

    Položka č.: 226790

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:32

    olej, sololit, 1989, 48,5 x 68,5 cm, sign. LD Neužil 89, rám, vzadu věnování od autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Melancholička

    Položka č.: 226789

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:34

    olej, plátno, 1934, 12 x 9 cm, sign. LD Ullrych , papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)