• Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Orchestrion

    Položka č.: 237198

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:06

    linoryt, 37,5 x 26,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, rám , aut.tisk, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých biblio…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Portrét

    Položka č.: 237464

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:08

    lept, 27 x 22 cm, sign. PD V. Silovský, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • S. Malý

    Starý muž

    Položka č.: 237465

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:10

    lept, 1923, 10,5 x 7,8 cm, sign. PD SMalý 23, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytice (Ex libris R. Chocenský)

    Položka č.: 237485

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:12

    ocelorytina, 4,8 x 2,2 cm, DU značeno v desce JAŠ, papír zašpiněný a přehnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Motýl a kniha (Ex libris J. Obrátil)

    Položka č.: 237486

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:14

    ocelorytina, 4,2 x 3,2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Tančící

    Položka č.: 237492

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:16

    suchá jehla, 2009, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hrivnáč 09, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

    Položka č.: 237512

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:18

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)

    Položka č.: 237567

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:20

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    E 55 (kalendář na rok 1999)

    Položka č.: 237568

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:22

    tisk, 1998, 8,3 x 5,4 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1999, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Věra Martinková

    Za peníze získáš všechno, jenom charakter si nekoupíš.

    Položka č.: 237572

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:24

    serigrafie, 2006, 11 x 7 cm, sign. DU Martinková 06, č. 85/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Pořádnej drink

    Položka č.: 237577

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:26

    kombinovaná technika, 9 x 6,9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící žena

    Položka č.: 237602

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:28

    akvarel, tuš, papír, 19,5 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    Položka č.: 237603

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:30

    akvarel, tuš, papír, 1937, 18,5 x 27,5 cm, sign. LD B. Ullrcyh 37, papírová pasparta, lehce zašlý papírm, na pravém okraji šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na sejpech

    Položka č.: 237604

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:32

    akvarel, tužka, papír, 1920, 19,1 x 28,1 cm, sign. PD B. Ullrych 20, papírová pasparta, papír na dolních rozích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Krištof

    Portrét ženy

    Položka č.: 237931

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:34

    fotografie, 28 x 17,9 cm, sign. PD Krištof Jiří, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    Přízrak

    Položka č.: 238927

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:36

    suchá jehla, 10,5 x 7,3 cm, sign. PD V. Komárek, papírová pasparta, č. 61/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři u stolu

    Položka č.: 238943

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:38

    dřevoryt, 1977, 15,5 x 20,6 cm, sign. DU V. Komárek 77, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Dýmka

    Položka č.: 238944

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:40

    suhá jehla, 22,4 x 11,7 cm, sign. DU VKomárek, č. 19/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    Položka č.: 238948

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:42

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Komárek

    Husy

    Položka č.: 238949

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:44

    dřevoryt, 14,5 x 9,5 cm, sign. DU VKomárek , antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Váza s kruhy

    Položka č.: 238966

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:46

    hlína, v. 61,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Váza s rostliným dekorem

    Položka č.: 238967

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:48

    hlína , v. 70 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • A. Václav Mašek

    Krávy na slunci

    Položka č.: 239058

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:50

    lavírovaná tuš, papír, 3 x 10,5 cm, návrh ilustrace, poznámky tužkou k úmístění, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Had

    Položka č.: 239059

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:52

    lavírovaná tuš, papír, 17,5 x 15 cm, lehce zažloutlý papír, z druhé strany papír popsan, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    U svitu měsíce

    Položka č.: 239060

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:54

    lavírovaná tuš, papír, 18,5 x 13,5 cm, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji papír nepatrně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Voják

    Položka č.: 239061

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:56

    tuš, uhel, papír, 33 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Mládí versus stáří (návrh vitráže)

    Položka č.: 239071

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:58

    tuš, tužka, papír, 30 x 15 cm, papír na pravém horním a levém dolním rohu přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Generace (návrh vitráže)

    Položka č.: 239072

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:00

    tužka, papír, 30 x 14,8 cm, levý spodní roh papíru pokrčen (nezasahuje do kresby), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Muzikanti (návrh na vitráž)

    Položka č.: 239073

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:02

    tužka papír, 30 x 14,8 cm, levý dolní roh ohnutý, na okraji několik šmouh od tužky (nezasahuje do kresby), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    The Wines of Gala and of God

    Položka č.: 240226

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 20:04

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)