• Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja Parfumes

    Položka č.: 241464

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:34

    akvarel, papír, 1920, 38,5 x 25.7 cm, sign LD Šimůnek 1920, návrh na reklamní plakát, zažloutlý papír, u horního okraje jen nepatrně otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jan Panuška

    (1872-1958)

    Dražba

    Položka č.: 241465

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:35

    tužka, papír, 25,7 x 36,5 cm, sign. PD Panuška, rám, vzadu ve výřezu: Panuška Lipnice n/ Sáz, vzadu opsáno, na papíře zažloutlé skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Studie husitů

    Položka č.: 241466

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:36

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Beránek

    Kde žije vítr

    Položka č.: 241467

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:37

    tužka, tempera, papír, 1969, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Beránek 1969, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. V. Makovského a K. Lidického na AVU tamtéž, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Položka č.: 241469

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:39

    akvarel, tuš, papír, 1944, 35,5 x 54 cm, sign. K. Souček 44, rám, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Židovka

    Položka č.: 241470

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:40

    kombinovaná technika, papír, 1942, 80,5 x 55,7 cm, sign. LN K. Souček 42, při okrajích zbytky lpapírové lepenky, polámaný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • Jiří Šlitr?

    (1924-1969)

    Pražské věže

    Položka č.: 241471

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:41

    tuška, papír, 22 x 31 cm, označeno PD Šlitr, pri okrtajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Antonín Pelc

    (1895-1967)

    Na koncertě

    Položka č.: 241472

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:42

    tuš, kvaš, papír, 1932, 26,5 x 39 cm, sign. LD A. Pelc 32, rám, žák prof. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Jaroslav Král

    (1883-1942)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 241473

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:43

    tužka, akvarel, karton, 1939, 25,5 x 38 cm, sign. LD Král 1939, rám, na rámu oděrky, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Karel Benetka

    Zátiší se třemi džbány

    Položka č.: 241474

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:44

    olej, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Karel Benetka

    Studie z džungle

    Položka č.: 241475

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:45

    olej, sololit, 2014, 70 x 50 cm, sign. DU Benetka 2014, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

  • Iva Klímová

    Tvář

    Položka č.: 241476

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:46

    olej, plátno, 1981, 49,5 x 29,5 cm, sign. PD Iva Klímová 81

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Figura

    Položka č.: 241477

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:47

    enkaustika, 81 x 65 cm, rám, při okrajích poškozená malba, na rámu drobné oděrk

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ivan Ouhel

    Čtyři měňavky

    Položka č.: 241478

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:48

    olej, plátno, 2012, 50 x 25 cm, sign. DU I. Ouhel 12, rám, pozitivně laděná práce významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjí odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Ouhel dvakrát reprezentoval české umění na Benátském bienále a proslavil se pů…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Na stole

    Položka č.: 241479

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:49

    olej, papír, 30 x 44,5 cm, monogr. DU KV, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Chalupa

    Položka č.: 241480

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:50

    olej, plátno, 1945, 35 x 50 cm, PD monogr. K. V. 45, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Portrét sestry

    Položka č.: 241481

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:51

    olej, plátno, 48,5 x 38,5 cm, sign. PD Veržakovský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

  • Karla Dušková

    (1926)

    Dvě dívky

    Položka č.: 241482

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:52

    olej, plátno, 49,5 x 58,5 cm, monogramováno PD KD, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 241483

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:53

    olej, plátno, 70 x 54 cm, rám, nastavované plátno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Žluté tulipány

    Položka č.: 241484

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:54

    olej, plátno, 2001, 44,5 x 31,5 cm, sign. PD J. Hvozdenský 01, rám, na rámu oděrky , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Pohled na panorama s Pražským hradem

    Položka č.: 241485

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:55

    olej, plátno, 59 x 79 cm, rám , poškozeno - na několika místech drobně vypadnutá malba, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Novotný

    (1919-1993)

    Haldy v Krušných horách (Jáchymov)

    Položka č.: 241486

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:56

    olej, sololit, 1956, 35,5 x 43,8 cm, sign. LD Novotný 56, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Laudy a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a skupiny MS

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Zdeněk Šputa

    (1916-2014)

    Na opuštěné cestě

    Položka č.: 241487

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:57

    olej, plátno, 1936, 45 x 34 cm, sign. PD Šputa, rám, Jedna z raných prací tohoto autora, ve kterých se projevoval jeho výrazný talent. Malíř Zdeněk Šputa (23. 6. 1916–9. 6. 2014) vyrůstal v Ostravě, tam také studoval na gymnáziu a později na Obchodní akademii. S otcem se ale nepohodl a v roce 1938 o…

  • F. Štindl

    Než nastaly JZD

    Položka č.: 241488

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:58

    olej, plátno, 1952, 37,5 x 92 cm, sign. PD F. Šindl 1952, rám, PD posáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bedřiška Znojemská - Krejčí

    (1928)

    Štěpánka

    Položka č.: 241489

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:59

    olej, karton, 1998, 48 x 37 cm, sign. PD Znojemská, rám, na zadní straně autroský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Artisti

    Položka č.: 241490

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 18:00

    tempera, tuš, papír, 1970, 26 x 38,5 cm, sign. PD Jan Bauch 1970, rám, oděrky na rámu, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Sáňkování

    Položka č.: 241492

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 18:02

    tuš, papír, 31 x 19,3 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Les souvenirs

    Položka č.: 241495

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 18:05

    kombinovaná technika kresba, 277 x 55,5 cm, člen TT klubu, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Portrét Merlíny

    Položka č.: 241496

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 18:06

    kombinovaná technika, kresba, 59 x 41,5 cm, člen TT klubu, člen Sdružení Q

  • Miloslav Pečinka

    (1924)

    Reminiscence (Břehy - Malířská scenerie)

    Položka č.: 241497

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 18:07

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)