• Michal Landa

    Sedící žena

    Položka č.: 207996

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:41

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Václav Herink

    Malá mechanizace

    Položka č.: 207997

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:42

    tuš, akvarel, papír, 15,5 x 18,5 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Václav Herink

    Za všechno můžeš ty

    Položka č.: 207998

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:43

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Václav Herink

    Položka č.: 207999

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:44

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Václav Herink

    Paní, to je omyl, vzal jsem si jiný váleček. Hned to předělám

    Položka č.: 208000

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:45

    tuš, akvarel, papír, 19 x 22 cm, monogr. PD H, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Václav Herink

    Co mi říká MDŽ? Mám doma žalář

    Položka č.: 208001

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:46

    tuš, pastelka, papír, 19 x 22 cm, monogr. PD H, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Oficír

    Položka č.: 208002

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:47

    litografie, 1981, 22 x 15 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Václav Zavadil

    Benátky

    Položka č.: 208004

    Vyvolávací cena: 390 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:48

    tuž, akvarel, papír, 1970, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD Zavadil, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

  • Jindřich Helekal

    Město

    Položka č.: 208005

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:49

    litografie, 1965, 11 x 18 cm, sign. PD J. Helekal 65, rám, č. 33/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petra Oriešková

    Sen

    Položka č.: 210207

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:50

    tužka, akvarel, papír, 1992, 28 x 20,5 cm, monogr. P, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Petr Kuba

    Ptáci

    Položka č.: 210337

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:51

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Petr Kuba

    Kostlivci

    Položka č.: 210338

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:52

  • James Janíček

    Očistec

    Položka č.: 210398

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:53

    lept, 1993, 47 x 33 cm, sign. DU Janíček 93, rám, č. 25/100, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Dana Zámečníková

    Dvě dámy s třemi gepardy

    Položka č.: 210580

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:54

    litografie, pastel, 1988, 33 x 40 cm, sign. PD Zámečníková 88, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně J.Svobody

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Werner Haselhuhn?

    (1925-2007)

    Položka č.: 212333

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:55

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Konůpek

    Milotická krajina

    Položka č.: 212978

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:56

    tuž, akvarel, papír, 1932, 28 x 41,5 cm, sign. LD KPK 32, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:57

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Rybář

    Položka č.: 214098

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:58

    tužka, papír, 15,5 x 22 cm, sign. PD Chramosta, rám, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Postava v krajině

    Položka č.: 214101

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 14:59

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Holeček

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 214103

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 15:00

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 15:01

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-?)

    Na mrtvém rameni Labe

    Položka č.: 214668

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 15:02

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Vlasta

    Položka č.: 215195

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 15:03

    fix, papír, 1980, 18 x 27 cm, sign. PD Vilém 1980, pasparta, vzadu věnování, uprostřed přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Kostelík

    Položka č.: 215830

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 15:04

    litografie, 28,5 x 44 cm, monogr. PD Št., Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Nedvěd

    Vesnice

    Položka č.: 215831

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 15:05

    pastel, papír, 1972, 11 x 16 cm, sign. PD F. nedvěd 72, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Dana Puchnarová

    Gítáňdžali

    Položka č.: 218041

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 15:06

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Bohumil Matějíček

    (1925-1998)

    Budečské chalupy

    Položka č.: 219744

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 15:07

    olej, plátno, 1970, 60 x 80 cm, sign. PD Matějíček 70, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Rada

    Stromy

    Položka č.: 219765

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 15:08

    kombinovaná technika, papír, 69 x 59 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Jiří Šlitr

    (1924-1969)

    Portréty dívek

    Položka č.: 219783

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 15:09

    fix, papír, 7,8 x 15,5 cm, Antikvariát Ostrovní

  • Alena Vernerová

    Cesta k chalupě

    Položka č.: 219793

    Vyvolávací cena: 1.350 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 15:10

    Aktuální cena: 1.350 CZK (54 €)