Postavy

    Položka č.: 208882

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:56

    sítotisk, 34 x 51 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bedřich Barták

    (1924-1991)

    Potápěč

    Položka č.: 208890

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:58

    tuš, papír, 20,5 x 17 cm, sign. PD Barták, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Volavky

    Položka č.: 208892

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:00

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1715 Historie příhozu

  • Alena Antonová

    Zátiší s granátovým jablkem

    Položka č.: 210723

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:02

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Peter Šobr

    Ikara

    Položka č.: 210805

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:04

    lept, 1996, 9,7 x 9,4 cm, sign. PD Šobr, č. 42/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Vach

    Položka č.: 211414

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:06

    lept, 19,8 x 10,8 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Za řekou

    Položka č.: 211419

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:08

    pastel, papír, 1950, 36,5 x 57,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • František Končel

    (1918-?)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 211421

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:10

    olej, dřevo, 25 x 35 cm, sign. LD Končel, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Oberthor

    Na dostizích

    Položka č.: 211475

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:12

    litografie, 1977, 9 x 13,5 cm, sign. DU K. Oberthor 77, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Kováčová

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 212115

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:14

    olej, karton, 30,5 x 55,5 cm, sign. LD Kováčová, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 212126

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:16

    tempera, karton, 1939, 22,5 x 34,5 cm, sign. LD, rám, při okrajích poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Johan Aldringer

    Položka č.: 212145

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Vojáci

    Položka č.: 212146

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:20

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Jabloně

    Položka č.: 212329

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:22

    olej, překližka, 48,5 x 68,5 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Josef Kočí

    (1880-1961)

    Dvojice

    Položka č.: 212689

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:24

    dřevoryt, 24 x 18 cm, sign. PD Jos. Kočí, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ženíška na Akademii v Praze, člen JUV, SVU Myslbek a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Na poli

    Položka č.: 212806

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:26

    litografie, 13 x 22,4 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarní…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt na balkóně

    Položka č.: 213316

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:28

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 47,5 x 32,8 cm, sign. LD Monmetti 87

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 213541

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:30

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1985, 50,2 x 34,9 cm, sign. PD Monetti 85, při okrajích lehce zašpiněný papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1615 Historie příhozu

  • Berto Monetti

    Ženský akt s rukama ve vlasech

    Položka č.: 213542

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:32

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 43,2 x 30,6 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 213759

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:34

    kvaš, inkoust, papír, 1985, 44,7 x 40 cm, sign. DU Monetti 85, lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 213760

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:36

    tuš, tempera, papír, 1973, 35,9 x 43 cm, sign. PD Monetti 73, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt s rozpaženýma rukama

    Položka č.: 213761

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:38

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1988, 32,7 x 47,6 cm, sign. DU Monetti 88, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 213762

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:40

    kvaš, tuš, tempera, lak, papír, 1990, 41,7 x 27,7 cm, sign. LD Monetti 90

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Akt těhotné ženy

    Položka č.: 213763

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:42

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1988, 47,7 x 32,8 cm, sign. LD Monetti 88, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Nahá čtenářka

    Položka č.: 213764

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:44

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 43,2 x 30,5 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Daněk

    Borovice

    Položka č.: 213797

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:46

    olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. PD Daněk, rám, na malbě i rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Rastislav Michal

    Dívčí tvář

    Položka č.: 213846

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:48

    lept, 1975, 4 x 2,5 cm, sign. DU Michal 1975, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chalupa

    Položka č.: 213856

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:50

    tuš, papír, 15 x 21,5 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Motýl

    Položka č.: 213863

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:52

    litografie, 13,5 x 8,7 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Borovec

    Kdeže loňské lidové jídelny jsou...?

    Položka č.: 214197

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:54

    pero, fix, papír, 20 x 28,8 cm, sign. LD Borovec F., lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)