• Karel Wellner

    (1875-1926)

    Večer (Exlibris Ant. Stupal)

    Položka č.: 223950

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 20:46

    dřevoryt, 1922, 9,2 x 7,7 cm, LD značeno ve štočku KW, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Strom

    Položka č.: 223957

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 20:50

    dřevoryt, 7,7 x 5,5 cm, sign. LD Rolčík, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Chata u řeky

    Položka č.: 223959

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 20:52

    lept, 1946, 7,3 x 5,7 cm, sign. PD Fleissig 46, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Děti

    Položka č.: 223961

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 20:54

    dřevoryt, 7 x 4,4 cm, sign. PD Cinybulk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Z knih Vácslava Rudla

    Položka č.: 223962

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 20:56

    zinkografie, 1926, 8,2 x 6,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Vrána s čápem

    Položka č.: 223963

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 20:58

    dřevoryt, 8,7 x 12 cm, sign. DU Cinybulk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    V ateliéru (Ex libris Vojt. Bujárek)

    Položka č.: 223966

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:02

    lept, 12,5 x 10 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Tiskař (Ex libris Vlad. Bujárek)

    Položka č.: 223968

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:04

    lept, 12,4 x 9 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Růže (Ex libris Jarmila Kunešová)

    Položka č.: 223970

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:06

    dřevoryt, 3,8 x 3,7 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohumil Hradečný

    (1876-1960)

    Petrklíč (Ex libris Dagmar Skálová)

    Položka č.: 223979

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:08

    lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD BHradečný, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii výtvarných umění v Karlsruhe

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Jezdec (Ex libris Dr Vybíral)

    Položka č.: 223980

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:10

    dřevoryt, 13,5 x 9,4 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Motýl (Ex libris Alena Nová)

    Položka č.: 223981

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:12

    dřevoryt, 1964, 8 x 5,2 cm, sign. PD Cinybulk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Tvář (Ex libris Jan Halla)

    Položka č.: 223984

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:14

    lept, 10,5 x 6,5 cm, sign. DU Halla, při okrajích lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Malíř (Ex libris Bohumil Hradečný)

    Položka č.: 223986

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:16

    dřevoryt, 10,8 x 8,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Pán (Ex libris František Kolínko)

    Položka č.: 223987

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:18

    dřevoryt, 9,5 x 6 cm, DU značeno Š, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Klavírista (Ex libris Zvukoslav Stehlíček)

    Položka č.: 223988

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:20

    dřevoryt, 9,5 x 4,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Jezdec (Ex libris Pepk Džus)

    Položka č.: 223989

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:22

    zinkografie, 7,8 x 6 cm, zažloutlý, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Čtenář (Ex libris Dr. Karel Skála)

    Položka č.: 223990

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:24

    lept, 1942, 13 x 5 cm, NU značeno v desce J. V. 42, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Motýl

    Položka č.: 223991

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:26

    dřevoryt, 10 x 6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Drahomíra

    Položka č.: 223996

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:28

    lept, 1989, 16 x 9,8 cm, sign. PD VPechar 89, pasparta, č. 9/16, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Přemysl Povondra

    Položka č.: 224171

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:30

    lept, 1993, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD Povondra Př. 93, č. 4/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Neboť v tebe doufám (Z knih B. V. Lohažský)

    Položka č.: 224239

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:32

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Stará lávka

    Položka č.: 224244

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:34

    lept, 14 x 18 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na náves

    Položka č.: 224245

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:36

    tužka, akvarel, papír, 1997, 21 x 14,7 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 224246

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:38

    tužka, akvarel, papír, 26 x 18,3 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Ex music Dřevěná píšťalka prof. Václava Žilky

    Položka č.: 224254

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:40

    linoryt, 1983, 10,2 x 13,2 cm, sign. PD, rám, č. 5/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Poutník

    Položka č.: 224256

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Položka č.: 224258

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:44

    lept, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 19/50, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Rozhovor

    Položka č.: 224259

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:46

    lept, 12,7 x 10 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 9/40, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Fixl

    (1950)

    Stromeček

    Položka č.: 224262

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2019 21:48

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)