• František Hanák

    Modrá hladina

    Položka č.: 185109

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:52

    tužka, kvaš, papír, 1965, 43 x 61 cm, PD monogr. FH 65

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Pobřeží

    Položka č.: 185112

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:54

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 185125

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:56

    tužka, kvaš, papír, 1981, 90 x 65,7 cm, LD monogr. FH 81, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Rudé květy

    Položka č.: 185126

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:58

    tužka, kvaš, papír, 1984, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 84, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Žlutá kytice

    Položka č.: 185127

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:00

    tužka, kvaš, papír, 1980, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 80, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Klečící žena

    Položka č.: 201253

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:02

    fix, akvarel, papír, 1982, 48 x 32 cm, sign. DU Monetti 82, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Maska (Songye, Kongo)

    Položka č.: 202503

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:04

    kolorované dřevo, 20. století, v. 32 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Obličejová maska (Cote d´Ivoire)

    Položka č.: 202505

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:06

    kolorované dřevo, 20. století, v. 37,5 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Obličejová maska (Hemba, Kongo)

    Položka č.: 202506

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:08

    kolorované dřevo, 20. století, v. 37 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Brambořík

    Položka č.: 203271

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:10

    pastel, papír, 40 x 25,5 cm, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek (Konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 206091

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:12

    tužka, kvaš, papír, sign. B. Ullrych, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

    Maškary

    Položka č.: 206893

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:14

    dřevěný štoček, 7 x 8 cm

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na slunci (konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 206914

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:16

    tužka, kvaš, papír, 1924, 50 x 36 cm, sign. B Ullrych 24, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie

    Položka č.: 207457

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:18

    pastel, papír, 55 x 41,3 cm, vzadu popsáno autorem, oboustranná kresba, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody

    Položka č.: 207487

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:20

    kvaš, papír, 40,8 x 54,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Praní prádla

    Položka č.: 207488

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:22

    tužka, kvaš, papír, 1944, 48 x 60,8 cm, sign. LD B. Ullrych 44, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Sirotek po padlém zbojníku

    Položka č.: 207613

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:24

    litografie, 41,5 x 32 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, vydala Česká sociální pomoc a Svaz národní revoluce, PD věnování Na památku Jan Rambousek, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Bojovníci na koni

    Položka č.: 207637

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:26

    litografie, 1944, 22 x 43 cm, sign. PD J. Brož 44, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Steiner

    Muž v klobouku

    Položka č.: 208392

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:28

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Steiner

    Ulička pod horami

    Položka č.: 208393

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Steiner

    Západ slunce

    Položka č.: 208398

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:32

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Steiner

    Plachetnice v zapadajícím slunci

    Položka č.: 208404

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:34

    olej, plátno, 2005, 115 x 105 cm, sign. PU Josef Steiner 05, při okrajích nalepeno na slepém rámu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 208741

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:36

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Opřený ženský akt

    Položka č.: 208742

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:38

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Nahé modelky

    Položka č.: 208743

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:40

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 208744

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:42

    kvaš, tuš, běloba, papír, 1987, 56,5 x 42 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Oldřich Šanovec

    Kytice růží

    Položka č.: 208922

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:44

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. LD Šanovec Oldřich, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Taneček při úplňku

    Položka č.: 210459

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:46

    kvaš, papír, 1945, 43,8 x 30 cm, sign. LD B. Ullrych 45, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tanec bludiček

    Položka č.: 210460

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:48

    tužka, kvaš, papír, 43,7 x 29,8 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Bohumil Ullrych

    Letní odpoledne

    Položka č.: 210461

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:50

    kvaš, papír, 1945, 37,3 x 29,4 cm, sign. LD B. Ullrych 45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)