• Dalibor Smutný

    (1964)

    Květ III

    Položka č.: 230730

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:26

    mezzotinta, 2004, 14 x 14 cm, sign. PD D. Smutný 2004, č. 15/30, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Květ s bílým středem

    Položka č.: 230731

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:27

    mezzotinta, 2004, 14 x 14 cm, sign. PD D. Smutný 2004, č. 19/30, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alena Spodniaková

    (1988)

    Nenalezená

    Položka č.: 230732

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:28

    akryl, plátno, 2010, 70 x 50 cm, sign. PD Alis 2010, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Alena Spodniaková

    (1988)

    Strom

    Položka č.: 230733

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:29

    akryl, asambláž, plátno, 2017, 30 x 30 cm, sign. PD Alis 2017, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Ex libris Tomáš Svoboda

    Položka č.: 230734

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:30

    litografie, 13 x 9 cm, sign. DU Tomáš Svoboda, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5655 Historie příhozu

  • Steiner

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 230735

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:31

    tužka, papír, 53,2 x 34,5 cm, oboustranná kresba, lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Steiner

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 230736

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:32

    tužka, papír, 1914, 54,3 x 35 cm, oboustranná kresba, lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Steiner

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 230737

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:33

    tužka, papír, 53,1 x 34,5 cm, oboustranná kresba, lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Steiner

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 230738

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:34

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Vánoční trh na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 230739

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:35

    akvatinta, 35,5 x 32 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Hradčany s Lávkou

    Položka č.: 230740

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:36

    lept, 35,5 x 33 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jaromír Stretti- Zamponi

    (1882-1959)

    Praha v zimě

    Položka č.: 230741

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:37

    akvatinta, 19,5 x 14,3 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaromír Stretti-Zamponni

    (1882-1959)

    Položka č.: 230742

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:38

    akvatinta, 8 x 9 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Sucharda

    Letní krajina

    Položka č.: 230743

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:39

    olej, karton, 37,5 x 51 cm, sign. LD Sucharda, rám, vzadu nalepen štítek s věnováním: Drahému Rudlovi v upomínku na památný den 14. srpen táta

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Suchý

    (1923-1998)

    Položka č.: 230744

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:40

    tužka, papír, 1987, 27 x 19 cm, sign. PD Vlad. Suchý 87, pasparta, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Sümer

    Zátiší u okna

    Položka č.: 230745

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:41

    litografie, 21,5 x 17 cm, sign. PD Sümer, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Karel Svolinský

    Oslík

    Položka č.: 230746

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:42

  • Karel Svolinský

    Sen noci svatojánské

    Položka č.: 230747

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:43

    Poslední dražitel: ID2262 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 230748

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:44

    litografie, 43,5 x 31 cm, sign. PD K Svolinský, pasparta, č. 2/12, vzadu věnování autora, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Svolinský

    Tanec

    Položka č.: 230749

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:45

    linoryt, 29,7 x 36,6 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Dáma v klobouku

    Položka č.: 230750

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:46

    litografie, 1946, 41,5 x 30,5 cm, sign. DU V. Sychra 46, 248/300, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Ideale schönheit

    Položka č.: 230751

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:47

    kombinovaná technika, plátno, 2008, 50 x 90 cm, sign PD Sytař 08, vystaveno v galerii Dolmen, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Želvy

    Položka č.: 230752

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:48

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Krajina s domem a oblaky

    Položka č.: 230753

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:49

    tuš, akvarel, koláž, papír, 1965, 38 x 52 cm, sign. PD J. Ščerbakov 65, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID6881 Historie příhozu

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Položka č.: 230754

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:50

  • Šechtl Voseček

    Květiny

    Položka č.: 230755

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:51

    kolorovaný tisk, 31 x 22,5 cm, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Šembera

    (1884-1938)

    Portál

    Položka č.: 230756

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:52

    dřevoryt, 21 x 16,4 cm, sign. PD Jan Šembera, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák E. Hrbka

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928)

    Procitnutí v milosti

    Položka č.: 230757

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:53

    litografie, 1988, 56 x 42 cm, sign. DU J. Šerých 88, 43/80, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Akty

    Položka č.: 230758

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:54

    suchá jehla, 1982, 16,2 x 11 cm, sign. DU JŠerých 82, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u p…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Návrhy na parfém

    Položka č.: 230759

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:55

    7x akvarel, tuš, papír, 9,7 x 6,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)