Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Žena z červeným šátkem

    Položka č.: 241010

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:10

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. PD 42; sign. LD, lehce zažloutlý papír, papír u spodního okraje lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hanák

    Zátiší s portrétem

    Položka č.: 241013

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:12

    tužka, kvaš, papír, 1979, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 79, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Břízy

    Položka č.: 241018

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:14

    olej, sololit, 16,5 x 22,8 cm, sign. LD Rajchl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zasněžené domy

    Položka č.: 241019

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:16

    olej, sololit, 34,8 x 48,8 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Přichází bouře

    Položka č.: 241020

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:18

    olej, sololit, 39 x 28,5 cm, sign. LD Rajchl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Most přez řeku

    Položka č.: 241021

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:20

    olej, sololit, 38,2 x 50,2 cm, sign. LD Rajchl, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Horské jezero

    Položka č.: 241023

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:22

    olej, sololit, 40,5 x 70 cm, sign. PD Rajchl, LH na rohu lehce naražená deska, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Odlítlá střecha

    Položka č.: 241024

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:24

    dřevoryt, 11 x 8,5 cm, sign. PD, lehce nažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Fragmenty

    Položka č.: 241025

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:26

    dřevoryt, 7,5 x 8,5 cm, sign. LD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Plátek

    (1917-1994)

    Čínsky motiv

    Položka č.: 241027

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:28

    tuš, akvarel, papír, 1948, 17 x 21,6 cm, sign. DU V. Plátek 1948, zažloutlý papír, na levém okraji papír odřen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Plátek

    (1917-1994)

    Ovečky

    Položka č.: 241028

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:30

    tuš, akvarel, papír, 1947, 19,5 x 24,5 cm, sign. PD V. Plátek 1947, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Babička

    Položka č.: 241029

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:32

    lept, 1975, 3 x 4,2 cm, sign. DU A. Moravec 75, pasparta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Auto

    Položka č.: 241031

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:34

    dřevoryt, 1997, 17,5 x 23,6 cm, sign. PD, a.t., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 241032

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:36

    barevný dřevoryt, 23,5 x 17,7 cm, značeno PD KK, okraje papíru poškozeny lepidlem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hampl

    U malířů

    Položka č.: 241034

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:38

    litografie, 1971, 20,5 x 14 cm, sign. PD Hampl 71, a.t. 7/16, kolem tisku zažloutlý rámeček, na horních rozích papíru nalepeny papírové pásky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zasněžené sousoší

    Položka č.: 241035

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:40

    barevný lept, 19,7 x 16,3 cm, sign. PD , č. 7/102, kolem tisku zažloutlý rámeček, na papíru několik drobných teček hnědé barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Replika "Trihaléř z roku 1953"

    Položka č.: 242291

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:42

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Portrét Albrechta z Valdštejna", Revers: Znak Habsburské monarchie", nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přilož…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Replika " Dukát Albrechta z Valdštejna "

    Položka č.: 242292

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:44

    měď, zušlechtěno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Československý lev s opisem RAPUBLIKA ČESKOSLOVENSKÁ 1953, Revers: Číslice 3 s pěticípou hvězdou, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Ná…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Národní pokladnice

    Replika "Grešle Marie Terezie"

    Položka č.: 242293

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:46

    měď, zušlechtěno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Nápis : EIN GRESCHL 1759, Revers: Zemské znaky Čech, Moravy a Slezska, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Replika "Dukát Rudolfa II."

    Položka č.: 242294

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:48

    měď, zušlechtěno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Postava sv. Ladislava s písmeny S a L, Revers: Marie držící Ježíše, značka mincovny NB, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokla…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Replika "Dukát Karla IV."

    Položka č.: 242295

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:50

    měď, zušlechtěno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Portrét Karla IV., Revers: Český lev, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifikát autentičnosti Národní p…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Národní pokladnice

    Replika "Dukát Matyáše Korvína"

    Položka č.: 242296

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:52

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Madona s Ježíšem v náručí, Revers: Sv. Ladislav v plášti s halapartnou v ruce, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice,…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Replika " 10dukát Karla IV."

    Položka č.: 242297

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:54

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Portrét Karla IV., Revers: Dvouhlavý císařský orel, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifikát autent…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Replika "Fenik Marie Terezie"

    Položka č.: 242298

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:56

    měď, plátováno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Korunovaný český lev, Revers: Nápis 1. P. a letopočet 1758, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifikát aut…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Replika "Keltský statér"

    Položka č.: 242299

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:58

    měď, plátováno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Česká republika, Avers: Profil Matyáše Habsburského, Revers: Štít s českými a uherskými znaky, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifikát autenti…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Replika " Desetidukát Matyáše Habsburského"

    Položka č.: 242300

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:00

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Stojací postava, Revers: Obraz kance, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice (ředitel Luboš Krčil), přiložen certifiká…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Merio Ameglio

    (1897-1970)

    Moulin Rouge

    Položka č.: 242318

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:02

    litografie, 30 x 37 cm, sign. PD Merio Ameglio , papír na okrajích ušpiněn a lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Edouard Engerth

    (1818-1897)

    Cornelie

    Položka č.: 242341

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:04

    heliogravura, 25,6 x 31,2 cm, na okraji několikrát natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Allan Foll

    Kaktusy

    Položka č.: 242347

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:06

    litografie, 51,3 x 40 cm, sign. PD, č. 17/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Postava ženy

    Položka č.: 242348

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:08

    faksimile dřevořezu, ruční papír, 25,2 x 8 cm, dole na listu číslo strany, papír nepatrně pokrčen, na okrajích místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook