• Anna Macková

    (1887-1969)

    Strony (Ex libris Dr. Ebba Jahnová

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:46

    dřevoryt, 12 x 9,7 cm, LU značeno ve štočku AM, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Kniha F. Dvořáčkové

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:48

    dřevoryt, 1943, 12 x 9,2 cm, PU značeno ve štočku AM 43, vzadu razítko autorky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Růže (Ex libris Dušana Pitteová)

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:50

    dřevoryt, 10,4 x 10 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Vesnický motiv

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:52

    dřevoryt, 18,7 x 22,3 cm, sign. PD A. Macková , zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Jan Bartoš

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:54

    dřevoryt, 1941, 15 x 9,5 cm, LD značeno ve štočku J.Váchal 41, Sběratel exlibris Dr. Jan Bartoš byl s J. Váchalem v kontaktu v letech 1935 - 41., antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris MUDr Měřičková

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:56

    dřevoryt, 1950, 11,7 x 6,3 cm, značeno v desce JV, Vzadu razítko: Josef Váchal 1950 DŘ, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jan Srp

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 20:58

    dřevoryt, 1916, 8,2 x 7,5 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5473 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris K. Zink

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:00

    dřevoryt, 1925, 13,7 x 10,3 cm, značeno v desce LD JV.25, Karel Zink byl knihkupec, antikvář a majitel aukční síně v Praze v Karlově ulici. V letech 1925-1949 uspořádal 65 knižních aukcí, včetně dvou specializovaných aukcí exlibris., antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající čle…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vratislav Košťál

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:02

    dřevoryt, 14, 7 x 6,6 cm, značeno v desce PD J.V., zažloutlý papír, papír při okrajích zašpiněn ale nazasahuje do tisku, vzadu nalepen zbytek papírové lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Evermon Vl. Balcárek

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:04

    dřevoryt, 10,1 x 6,6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:06

    dřevoryt, 1947, 8,8 x 8 cm, sign. PD J. Váchal, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Tiskař a múza

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:08

    dřevoryt, 50. léta, 18,2 x 11,6 cm, značeno v desce LD J. Váchal, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ladislav Hodný

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:10

    dřevoryt, 11,8 x 8,4 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. K. Procházka

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:12

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris R.M. Beneš

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:14

    dřevoryt, 10,9 x 5,8 cm, vzadu razítko: Jos Váchal 1911 orig holzshn..., při okrajích nepatrně zažloutlý papír, vzadu nalepen zbytek papírové lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jar. Jozefy

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:16

    dřevoryt, 1936, 11,8 x 6,9 cm, LN značeno ve štočku J.V., lezce zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ctibor Šťastný

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:18

    dřevoryt, 1936, 10,5 x 10,3 cm, sign. PD JVáchal 1936, Ctibor Šťastný si od konce třicátých let dopisoval s J. Váchalem, za války a po roce 1945, kdy byl nedostatek tabáku a vína, se stal jedním z nejzasloužilejších Váchalových dodavatelů obou uvedených artiklů. , zažloutlý papír, na papíře drobné s…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris K. Sedláčka

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:20

    dřevoryt, 1945, 13,7 x 9 cm, PD značeno ve štočku J.Váchal 45, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera; Karel Sedláček patřil ke skupině brněnských Váchalových poválečných obdivovatelů, kteří v roce 1947 vydali dva sborníky- Záznamy o životě J. Váchala. Začal také pracovat na soupisu Vácha…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vali Klinkovská

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:22

    dřevoryt, 13,7 x 8,5 cm, PD značeno ve štočku JV, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera , antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:24

    dřevoryt, 1947, 8,8 x 8 cm, LD značeno ve štočku J.V., vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jar. Jozefy

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:26

    dřevoryt, 1937, 16,4 x 11,5 cm, PD značeno ve štočku J.V. 37, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Z knih Alen Klinkovské

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:28

    dřevoryt, 14,5 x 11 cm, LD značeno ve štočku J.V., na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Z knih A. Dolenský

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:30

    dřevoryt, 11,5 x 5,7 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera; Z dopisu J. Váchala J. Portmanovi 22.12.1918 (fond J. Portman): "Jako o mnohé, přišel jsem i o štoček otištěný v Dol. Mod. Graf., pan Dolanský je takovej pán, že nedostanu od něho ani exlibris pro něho (beztak zadarmo skoro) …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. K. Procházka

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:32

    dřevoryt, 1924, 9,5 x 5,7 cm, PD monogr. J.V. 24, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Paul Heinicke

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:34

    dřevoryt, 1913, 7 x 6,8 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera s popisem; Kontakt s německým sběratelem P. Hainickem zprostředkovala J. Váchalovi v roce 1913 sběratelka M. Přibilová. Poté co mu Váchal vytvořil exlibris projevuje Heinicke zájem také o Váchalovu grafiku a stává se jeho …

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID6599 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:36

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Karel Procházka

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:38

    dřevoryt, 1924, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD JVáchal , antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Pavla Vodehnala

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:40

    dřevoryt, 1928, 10,8 x 7,8 cm, LD značeno ve štočku J.V., antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vincence Paulusa

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:42

    dřevoryt, 16,5 x 11,8 cm, sign. PD JVáchal , Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus "Soupis knižních značek J. Vác…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. ing. Jaroslav Polívka

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2018 21:44

    dřevoryt, 1926, 14,7 x 9,8 cm, PD monogr. JV. 26, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)