• Jaro Beran

    (1892-1962)

    Dívka a beran, Ex libris Jaro Beran

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:09

    původní dřevoryt, 1922, 11 x 11 cm, sign. v tisku JB 1922, antiqari.at Radhošťská, navštěvoval kurzy kreslení a malování při Severočeském muzeu v Liberci, vyučil se uměleckému řezbářství

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaro Beran

    (1892-1962)

    Čtenáčka, Ex libris Jaro Beran

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:10

    původní dřevoryt, 1925, 5 x 6 cm, monogram v tisku JB, antiqari.at Radhošťská, navštěvoval kurzy kreslení a malování při Severočeském muzeu v Liberci, vyučil se uměleckému řezbářství

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Akt v zahradě (Pohled na Pražský hrad)

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:11

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Maska a kavalír

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:12

    suchá jehla, 1980, 34,5 x 30,5 cm, sign. PD F. Burant 1980, č. 97/120, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Antonín Burka

    (1896-1947)

    Dívka s hlavou knihy, Ex libris V a J. Krátkých

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:13

    zinkografie, 10,5 x 13,5 cm, sign. PD v tisku A. Burka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohumír Čáp

    Harfenistka (Ex Musicis Břetislav Peterka)

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:14

    dřevoryt, 12,5 x 9,5 cm, značeno v desce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:15

    linoryt, 1974, 12,5 x 7,5 cm, sign. PD Olga Čechová 74, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdruže…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Na pláži

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:16

    linoryt, 25,5 x 42 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ležící akt

    Položka č.: 200

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:17

    linoryt, 23 x 48 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ležící dívka akt, Ex libris Z knih Jana R. Bečáka

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:18

    zinkografie, 1944, 5 x 3 cm, sign. PD v tisku Petr Dillinger, vzadu popsáno Petr Dillinger 44, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Dívka s knihou, Ex libris JB

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:19

    zinkografie, 8,5 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • István Drahos

    Balaton, Ex libris Mirko Kaizl

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:20

    dřevoryt, 1962, 4,5 x 6 cm, monogram v tisku DI, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • István Drahos (Darabos)

    Dívka s ptáky, Ex libris

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:21

    dřevořez, 4,7 x 8,6 cm, vzadu popsáno Drahos, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Ex musicalis Jarka Svoboda

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:22

    litografie, 1932, 14 x 9 cm, sign. PD Eisenreich, vzadu popsáno, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Faška

    Ležící dívka, Františka Kozáka

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:23

    dřevoryt, 8 x 4,5 cm, vzadu popsáno Jiří Faška, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akty dívky s korunou, Ex libris Jar. Černý 1947

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:24

    ocelorytina, 1947, 6,5 x 11 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Z okna, Ex libris Maly

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:25

    dřevoryt, 8,5 x 13,5 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Žena zalitá sluncem, Ex libris V.Roubal

    Položka č.: 88

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:26

    dřevoryt, 1927, 9 x 11,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dívčí akt, P.F. 1929 V. Fleissig

    Položka č.: 87

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:27

    dřevoryt, 6 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Milenci, Ex libris V.Fleissig

    Položka č.: 86

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:28

    dřevoryt, 4 x7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Adam a Eva, Ex liberis V.Fleissig

    Položka č.: 85

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:29

    dřevoryt, 3,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky s šlechticem, Ex libris V.Fleissig

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:30

    dřevoryt, 12,5 x 10 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Malířka, Ex libris Rudolf Rumples

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:31

    dřevoryt, 1940, 17 x 10 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dívka stojící pod vrbou, Ex libris V.Fleissig

    Položka č.: 81

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:32

    linoryt, 10 x13 cm, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Erotika, Ex libris A.Straka

    Položka č.: 80

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:33

    linoryt, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5082 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky, Ex libris V.Rudl

    Položka č.: 79

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:34

    linoryt, 1924, 4,5 x 6 cm, vzadu popsáno Vítězslav Fleissig 1924, mírně přehnutý dolní okraj, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt, Ex libris A.Stupal

    Položka č.: 78

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:35

    linoryt, 4 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dívka se srdcem ve dlaních, Ex libris Marie Janáčková

    Položka č.: 77

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:36

    linoryt, 6 x 10 cm, sign PD Fleissig, tištěno na pauzáku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky zezadu, Ex libris V.Roubal

    Položka č.: 76

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:37

    linoryt, 7 x 11 cm, monogram v tisku, drobný flek na PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky zatahující okno, Ex libris B.Beneš

    Položka č.: 75

    Plánované ukončení: 03. 05. 2018 18:38

    linoryt, 7,5 x 11 cm, monogram v tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)