• Lukáš Orlita

    (1974)

    Srážka kruhů

    Položka č.: 4240

    Vyvolávací cena: 3.750 CZK (150 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 3.750 CZK (150 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Ant

    Položka č.: 4239

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    airbrush, papír, 2011, 59,5 x 84 cm, sign. PD Lukasor 11, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Osamělý turbovírník na d horizontem událostí

    Položka č.: 4238

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Růžové horizonty událostí

    Položka č.: 4237

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Turbovýtah

    Položka č.: 4233

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2011, 80 x 120 cm, sign. PD Lukasor 11, rám, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Červený turbovirník

    Položka č.: 4232

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (552 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. PD Lukasor 11, rám, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 13.800 CZK (552 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vítr v rákosí

    Položka č.: 4231

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Jan Šafránek

    Pnoucí hrozno IV.

    Položka č.: 4147

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    dřevořez, 1989, 40 x 32 cm, sign. PD Jan Šafránek 1989, č. 6/40, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Eva Vlasáková

    Konverzace

    Položka č.: 3510

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, 59 x 49,5 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 20/35, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Eva Vlasáková

    Časné ráno v Lokereu

    Položka č.: 3482

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, 59 x 50 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 20/35, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Markéta Wildová - Laštuvková

    (1969)

    Včela

    Položka č.: 3402

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    linoryt, 1994, 66,5 x 66,5 cm, sign. PD Wildová 1994, 29. stav, žákyně prof. L. Čepeláka a V. Kokolii na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Pavla Gajdošíková

    (1980)

    Ona

    Položka č.: 3387

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    digitální tisk, plátno, 2005, 70 x 85 cm, sign. vzadu Gajdošíková 2005

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • JIřina Wilma Pálková

    Dlaň osudu

    Položka č.: 2730

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    koláž, papír, 2007, 16,5 x 11,5 cm, sign. LD J. W. Pálková 07, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • JIřina Wilma Pálková

    Ze vzpomínek

    Položka č.: 2729

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    koláž, papír, 1999, 11,5 x 11,2 cm, sign. Pálková, rám

  • JIřina Wilma Pálková

    Protahující se sova

    Položka č.: 2728

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    koláž, papír, 1993, 18,5 x 20,5 cm, sign. PD Pálková 93, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Aleš Lamr

    Osten v těle

    Položka č.: 1081

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2004, 30 x 40 cm, sign. PD A. Lamr 04, při okrajích drobná poškození, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Červen

    Položka č.: 950

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Michal Hendrych

    Koruny stromů

    Položka č.: 925

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 52 x 52 cm, sign. PD Hendrych, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Aleš Lamr

    Vetřelci

    Položka č.: 919

    Vyvolávací cena: 18.600 CZK (744 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2004, 35 x 30 cm, sign. DU A.Lamr 04, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 18.600 CZK (744 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Souhvězdí II.

    Položka č.: 434

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Poesie

    Položka č.: 427

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Slza

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Pozorovatel

    Položka č.: 422

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Přelivy

    Položka č.: 420

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Tíseň 1

    Položka č.: 418

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Trojúhelník

    Položka č.: 397

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Terč

    Položka č.: 395

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Petr Štengl

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Pavel Horák

    Kompozice XII.

    Položka č.: 184647

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 19:32

    olej, plátno, 2012, 30 x 35 cm, sign. vzadu P. Horák XII, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Hanák

    Pohled na městečko

    Položka č.: 185082

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 19:34

    tužka, akvarel, papír, 1967, 40,5 x 29,5 cm, PD monogr. FH 67, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)