• Lubomír Manda

    Chrám Sv. Víta

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:53

    lept, 2007, 27 x 13,5 cm, PD značeno LM, č. 14/60, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Volejník

    (1934-2009)

    Říp (PF 1980)

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:55

    litografie, 1979, 7,5 x 20 cm, sign. PD Zd. Volejník, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Stará Praha

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:57

    dřevoryt, 19,3 x 14 cm, sign. PD, zažloutlý, pokrčený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Rudolf Janda

    Horní Lhota

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 19:59

    bromostříbrná fotografie, 1966, 24 x 17,4 cm, sign. vzadu na kartonu Rudolf Janda

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Pavlica

    Zámek Strážnice

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:01

    litografie, 11,3 x 15 cm, sign. PD Pavlica, č. 22/60

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Hanák

    Týnský chrám

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:03

    tužka, kvaš, papír, 31,5 x 22 cm, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludwig Lange

    (1825-1885)

    Zemský sněm v Praze

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:05

    mědirytina, 10,2 x 14,7 cm, vyryl Joh. Poppel, vydal G. G. Lange, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Chalupa

    Benediktinský klášter na Slovanech

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:07

    kolorovaná mědirytina, 21 x 28 cm, PD značeno FCH

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Teplice

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:09

    litografie, 9,8 x 14,7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Zbiroh

    Položka č.: 177

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:11

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 21, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Rakovník

    Položka č.: 176

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:13

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 9, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Liberec

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:15

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 13, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Mariánské lázně

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:17

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 17, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • P. Ahrens

    Zámek Eisgrub

    Položka č.: 175

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:19

    mědirytina, 10,4 x 15,8 cm, vydal Verleger, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Hrad Kost

    Položka č.: 197

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:22

    litografie, 18 x 26 cm, LD značeno na kameni CB, lehce zažloutlý papír, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Topolová alej s Valdickou loggií

    Položka č.: 196

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:24

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Loggie ve Valdickém libosadu

    Položka č.: 195

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:26

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Zámek Humprecht

    Položka č.: 194

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:28

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaro Procházka

    (1886-?)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 190

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:30

    litografie, 18,5 x 24,5 cm, PD značeno na kameni Jaro Procházka, zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 91

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:32

    litografie, 36,2 x 28 cm, sign. PD A. Pitrmann , při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 189

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:34

    lept, 21,5 x 22,5 cm, sign. PD V. Röhling, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Sýs

    Stříbro

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:36

    lept, 21,8 x 17,5 cm, sign. PD Jaroslav Sýs, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Mayer

    Pohled na chrám Sv. Mikuláše

    Položka č.: 90

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:38

    lept, 27 x 19,5 cm, sign. PD JMayer, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen skupiny Česká alternativa

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohuš Jágr

    (1907-?)

    Praděd

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:40

    dřevoryt, 1945, 25,8 x 21,7 cm, sign. PD Bohuš Jágr 45, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pohled na Loretu

    Položka č.: 89

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:42

    litografie, 31 x 21 cm, LD značeno na kameni VKubašta, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Brána Strahovského kláštera

    Položka č.: 88

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:44

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Loreta

    Položka č.: 87

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:46

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Adolf Bedřich Kunike

    (1777-1838)

    Hukvaldy

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:48

    litografie, okolo 1830, 24,4 x 32 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Adolf Bedřich Kunike

    (1777-1838)

    Zámek v Zákupech

    Položka č.: 172

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:50

    litografie, okolo 1830, 24,9 x 33,3 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

  • Adolf Bedřich Kunike

    (1777-1838)

    Rožmberk

    Položka č.: 171

    Plánované ukončení: 21. 06. 2017 20:52

    litografie, okolo 1830, 24,3 x 31,4 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny