• Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zvířátka

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:29

    tužka, papír, 18,2 x 26,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zvířátka

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:30

    3x tužka, papír, 6 x 23 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Velikonoce

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:31

    4x pauzovací papír, 17,7 x 12,7 cm, čtyři návrhy na pohlednice, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Pohled z okna

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:32

    akvarel, pastelky, papír, 1933, 17 x 13 cm, sign. PD VFleissig 1933, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Pohled z okna

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:33

    pastelky, papír, 13,7 x 10,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Pražský hrad

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:34

    tuš, polokarton, 16,5 x 12 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Křivoklát

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:35

    tuš, polokarton, 17,5 x 14 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Karlštejn

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:36

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zima na vsi

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:37

    lept, akvatinta, 9,8 x 7,7 cm, LD značeno v desce VFleissig, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zima na vsi

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:38

    lept, akvatinta, 9,1 x 7,3 cm, PD značeno v desce VFleissig, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zima na vsi

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:39

    lept, akvatinta, 9,8 x 7,9 cm, LD značeno v desce VFleissig, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Léto na vsi

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:40

    lept, akvatinta, 9,8 x 7,6 cm, sign. PD Fleissig, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Orloj

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:41

    lept, 11,7 x 6,8 cm, sign. PD Fleissig, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mostecká věž

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:42

    tisk na plátně, 10,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce VFleissig, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Kalvárie - sv. Kříž

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:43

    lept, 10,6 x 7,1 cm, sign. PD Fleissig, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:44

    lept, 7,4 x 9,8 cm, sign. PD Fl., lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Pohled na Karlův most a Pražský hrad

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:45

    tisk, 7,6 x 9 cm, sign. PD Fleissig, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mostecká věž

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:46

    lept, 10,8 x 7,7 cm, LD značeno v desce VFleissig, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mostecká věž

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:47

    lept, 8 x 5,8 cm, sign. PD Fleissig, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Pražský hrad v zimě

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:48

    lept, akvatinta, 7,1 x 10,3 cm, monogr. PD F, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Staroměstské náměstí v zimě

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:49

    lept, akvatinta, 10,7 x 8,1 cm, monogr. PD F, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    150 let

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:50

    lept, akvatinta, 1936, 15,3 x 9,7 cm, PD značeno v desce VFleissig 1936, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Kytice růží

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:51

    kolorovaný lept, 10,9 x 8,8 cm, PD značeno v desce VF, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Jarní kytice

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:52

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Kytice slunečnic

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:53

    lept, 10,9 x 8,8 cm, PD značeno v desce VF, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:54

    lept, 11 x 8,9 cm, DU značeno v desce VF, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Lebka s vavřínem

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:55

    tuš, tužka, papír, 7,6 x 6,3 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Akt a Prelát

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:56

    tuš, tužka, papír, 8,2 x 6,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Muž unášející ženu

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:57

    tuš, tužka, papír, 9,9 x 5,8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Paridův soud

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2020 14:58

    tuš, tužka, papír, 6,7 x 11,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)