• Jaroslav Kincl

    Chalupa

    Položka č.: 244112

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:28

    olej, sololit, 55 x 70 cm, sign. PD Kincl, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 244113

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:29

  • Eliška Konopiská

    Dívka z profilu

    Položka č.: 244114

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:30

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Petr Kouba

    Múza

    Položka č.: 244115

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:31

    tužka, papír, 1977, 62,4 x 45 cm, sign. vzadu P. Kouba 1977, při okrajích pokrčený papír, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu.…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Kouba

    Ženský akt u moře

    Položka č.: 244116

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:32

    olej, plátno, 1995, 95 x 80 cm, sign. PD P. Kouba 1995, rám, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Víd…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Petr Kouba

    Božská koupel

    Položka č.: 244117

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:33

    olej, plátno, 1995, 100 x 95 cm, sign. LD P. Kouba 1995, rám, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Ví…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaroslav Krcal

    Plachetnice v přístavu

    Položka č.: 244118

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:34

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jaroslav Krcal

    Pobřeží

    Položka č.: 244119

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:35

  • Karel Kuniger

    (1909-?)

    Oslavenec

    Položka č.: 244120

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:36

    olej, plátno, 1976, 65 x 85 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Kuniger

    (1909-?)

    Sedící žena

    Položka č.: 244121

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:37

    olej, plátno, 60 x 46 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Otto Laube

    (1927)

    Zátiší se džbánem

    Položka č.: 244122

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:38

    olej, plátno, 1976, 93 x 61 cm, sign. PD Laube 76, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Hradci Králové

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Hallstatt

    Položka č.: 244123

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:39

    tempera, papír, 39 x 57 cm, sign. LD Martinovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Daniel Meller

    Stádo

    Položka č.: 244124

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:40

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jana Míčková

    Nádobí se umývalo ve škopíku a nechávalo se jen okapat, aby neutrpěla utěrka

    Položka č.: 244125

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:41

    akvarel, tuš, papír, 1960, 39 x 29 cm, sign. PD Jana 60, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Moravská krajina

    Položka č.: 244126

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:42

    akvarel, papír, 1944, 21 x 29,8 cm, sign. PD Zd. Mlčoch 44, pokrčený, při okrajích poškozený papír, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar

    Na kraji vesnice

    Položka č.: 244127

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:43

    Postavy

    Položka č.: 244128

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:44

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 244129

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:45

    Zástupy šílených

    Položka č.: 244130

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:46

    olej, dřevo, 1994, 36 x 72 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Dům u silnice

    Položka č.: 244131

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:47

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 244132

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:48

    tempera, běloba, karton, 50 x 100 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Kytice růží

    Položka č.: 244133

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:49

    tempera, běloba, karton, 50,5 x 36 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 244134

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:50

    olej, karton, 36,5 x 48 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • M. Petráš

    Ležící

    Položka č.: 244135

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:51

    tempera, běloba, karton, 36 x 49,5 cm, sign. PD Petráš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Pichlík

    Petrovac na Moru

    Položka č.: 244136

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:52

    olej, sololit, 44 x 100 cm, sign. PD Pichlík, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vladimír Pospíchal

    Amádeus

    Položka č.: 244137

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:53

  • I. Putová

    Velkoměsto

    Položka č.: 244138

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:54

    tempera, papír, 45,7 x 19 cm, sign. PD I. Putová, pasparta, Antikvariát Dlážděná

  • Jaromír Schoř

    (1912-1987)

    Vyčkávání

    Položka č.: 244139

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:55

  • Snížek

    Zámek

    Položka č.: 244140

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:56

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Podzim

    Položka č.: 244141

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:57