Stříbrná kompozice

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:21

    slepotisk, 26,5 x 27,5 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Doteky času

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:24

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Anna Nečasová

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:27

    textilní barvy, hedvábí, 14 x 14 cm, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Anna Nečasová

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:30

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • André Navez

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:33

    litografie, 35 x 34,8 cm, sign. PD A. Navez, č. 63/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Mizera

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:36

    pastel, tuš, papír, 1981-6, 26 x 43 cm, sign. PD Mizera 81-6, rám, pokrčený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID100 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Texte de Michel Leiris

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:39

    litografie, 1972, 31,5 x 49,7 cm, uprostřed přeložený papír, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Texte de Michel Leiris

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:42

    litografie, 1972, 32,5 x 50 cm, uprostřed přeložený papír, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6232 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:45

    serigrafie, 37,8 x 27,6 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Šestiúhelník II

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:48

    litografie, 2002, 49 x 38 cm, sign. DU Krátkž 2002, č. 4/21, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Šestiúhelník

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:51

    litografie, 2002, 54 x 43 cm, sign. DU B Krátký 2002, č. 6/8, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav J. Králík

    (1924-1999)

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:54

    lept, 1992, 9,7 x 14,5 cm, sign. PD J J Králík 92, č. 23/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Filly, člen skupiny Bilance, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Klimo?

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 21:57

    olej, papír, 36,5 x 50 cm, sign. PD A. Klimo, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.550 CZK (62 €)

    Poslední dražitel: ID6365 Historie příhozu

  • Ditta Jiříčková

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 22:00

    litografie, 1983, 27,5 x 16 cm, sign. PD Dita Jiříčková 83, autorský tisk, žákyně prof. E. Weidlicha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Irena Hudcová

    (1966)

    Soumrak

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 22:03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hanka

    Božský ohňostroj

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 22:06

    olej, laky, karton, 1987, 50 x 39,5 cm, sign. PD Hanka 87, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Hampl

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 22:09

    vintage gelatin silver print, 18,5 x 18 cm, sign. vzadu Jiří Hampl

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • L. Dolejší

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 240 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 22:12

    linoryt, 11,5 x 7,6 cm, sign. PD L.Dolejší, č. 54/60

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

  • Hana Bláhová

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 22:15

    gobelín, ovčí vlna, juta, 2015, 70 x 50 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Hana Bláhová

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 22:18

    gobelín, ovčí vlna, juta, 2015, 35 x 61 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Hana Bláhová

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 22:21

    gobelín, ovčí vlna, juta, 2015, 49 x 39 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Werner Berges

    Krásná zelená

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 22:24

    sítotisk, 52,5 x 57,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Benetka

    Tyrkysový ostrov

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 22:27

    olej, sololit, 2001, 29,8 x 43,8 cm, sign. DU Benetka 01, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Karel Benetka

    Obec u jezera

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 22:30

    olej, sololit, 2001, 31,5 x 44,5 cm, sign. PD Benetka 01, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Benedikt

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 22:33

    litografie, 2001, 69,5 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 2001, č. 72/78, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Václav Benedikt

    Papoušek

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 22:36

  • František Trávníček

    Znaky

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 22:39

    serigrafie, 1976, 45 x 40,5 cm, PD monogr. FT. 1976, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Oldřich Jirka

    (1922-2008)

    Strom

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 22:42

    litografie, 38 x 52,5 cm, sign. DU Oldřich Jirka, č. 13/25, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 22:45

    linoryt, 11,5 x 7,5 cm, sign. DU Rolčík, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Corrélations

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2018 22:48

    kombinovaná technika, papír, 29,5 x 41,2 cm, sign LD autorskou značkou, na zadní straně zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, člen TT klubu, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)