• Karel Toman

    (1931-2000)

    Dáma s čertem

    Položka č.: 19472

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Toman, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Položka č.: 19426

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    suchá jehla, 1971, 14,7 x 10,2 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 4/27, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jan Kodet

    (1910-1974)

    Položka č.: 19420

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    mosaz na dřevě, 1967, 43,5 x 30 cm, sign. DU Jan Kodet 67, vzadu popsáno autorem, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, poté prof. O. Španiela na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Max Ernst

    (1891-1976)

    Ptáci v nebezpečí

    Položka č.: 19400

    Vyvolávací cena: 125.000 CZK (5.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    koláž, lept, akvatinta, 1975, 30 x 25 cm, sign. PD Max Ernst, 2 250, č. X/XXX, z cyklu Ptáci v nebezpečí, soupis S. Lepien, listy z tohoto cyklu uvedeny v monografii E. Petrová Max Ernst, Odeon 1993, vytiskl G. Visat, Paříž, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 125.000 CZK (5.000 €)

  • Jiří (Georg) Dokoupil

    Dunlop

    Položka č.: 19395

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, papír, plátno, 1991, 32 x 21 cm, sign. LD Dokoupil 91, rám

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)

  • Otto Gutfreund

    (1889-1927)

    Položka č.: 19362

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    bronzový reliéf, 1919, 26,5 x 16,5 cm, pozdější odlitek, studium na keramické škole v Bechyni, poté žák prof. J. Drahoňovského na AVU v Praze a E. A. Bourdella na Grande Chaumiére v Paříži

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Jindřich Štreit

    Pár (PF 1989)

    Položka č.: 19312

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    fotografie, 1988, 10,6 x 14,8 cm, sign. vzadu Jindra ze Sovince, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB

  • Oscar Dominguez

    (1906-1957)

    Položka č.: 19288

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    litografie, 47,7 x 32 cm, sign. LD Dominguez, rám, č. 50/200, evidováno v katalogu: Guilde internationale de la Gravure, Geneve - Paris, pod č. 179

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Různí autoři

    Hory a řeky v Československu

    Položka č.: 19287

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    soubor 15 grafických tisků, 1932, vše sign., A.J. Alex, G. Angyal, C. Bouda, P. Dillinger, H. Hönich, A. Majer, A. Nauman, W. Nowak, V. Silovský, V. Stretti, A. Moravec, T. F. Šimon, M. Švabinský, K. Vik, J.C. Vondrouš, vydalo Státní nakladatelství v Praze, 1932 v nákladu 400 výtisků, lehce zažloutl…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Hornatá krajina

    Položka č.: 19231

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Pocta MAxu Ernstovi

    Položka č.: 19209

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tužka,akvarel, papír, 1930, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Položka č.: 19200

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2007, 59,5 x 49 cm, sign. vzadu Sytař 07, vzadu nalepen štítek: Vystaveno v galerii Dolmen, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Richard Šácha

    Kopec

    Položka č.: 19169

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2009, 85 x 85 cm, sign. LD Šácha 09, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Antonín Hamsík

    Diagonální akt

    Položka č.: 19048

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    art protis, 95 x 130 cm, sign. vzadu Antonín Hamsík, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Anna Staritski

    (1908-1981)

    Položka č.: 19039

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, 65 x 51,5 cm, sign. PD Staritski, rám, č. 4/15

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Anna Staritski

    (1908-1981)

    Siréna

    Položka č.: 19038

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, 50,5 x 67 cm, sign. PD Staritski, rám, autorský tisk

  • Alois Kirnig?

    Horský kostel

    Položka č.: 19029

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Michal Singer

    Hromoduch

    Položka č.: 19002

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    serigrafie, 2006, 35 x 99 cm, monogr. vzadu S. 2006, č. 46/70, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Michal Singer

    Zkáza astronautky

    Položka č.: 19001

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    20, serigrafie, 2006 cm, 35 x 98,5, monogr. vzadu S. 2006, č. 14/70, studium na FF UK v Praze

  • Michal Singer

    Konec kosmonautky

    Položka č.: 19000

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    20, serigrafie, 2006 cm, 35 x 98,5, monogr. vzadu S. 2006, č. 4/70, studium na FF UK v Praze

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    La Dame a la Collerette

    Položka č.: 18999

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    linoryt, 1963, 53 x 40 cm, PD značeno na kameni Picasso, LITERATURA: soupis Georges Bloch: Pablo Picasso, Catalogue of the printed graphic work 1904-1967, č. 1147. Vydal Kornfeld et Klipstein, Bern a soupis Brigitte Baer: Picasso 1959-1965, paris 1989, str. 466 č. 1321 B. b, studium na Škole umění v…

  • Jan Svoboda

    Modré piškvorky

    Položka č.: 18982

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2011, 40 x 40 cm, sign. PD Svoboda, vzadu popsáno autorem, přiložen katalog k výstavě v Galerii Beseda v Ostravě 12.8.-24.9. 2010

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Michal Singer

    Patero smyslů

    Položka č.: 18980

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    soubor 5 litografií, 2007, 70 x 50 cm, sign. PD Singer 2007, č. 4450, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • František Hodonský

    Osvětlené břehy

    Položka č.: 18965

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (660 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    dřevořez, papír, 2011, 61 x 92 cm, sign. PD Hodonský, č. 3/3, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.500 CZK (660 €)

  • Pavel Besta

    Příběh s dotekem

    Položka č.: 18953

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2012, 40 x 45 cm, sign. PD Besta 12, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Jaroslav Král

    (1883-1942)

    Sedící hoch

    Položka č.: 18675

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tužka, papír, 27,5 x 20,5 cm, PD monogr. K, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Déšť

    Položka č.: 18350

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1913, 11,9 x 15,9 cm, LITERATURA: soupis Páleníček, Švabinská: Max Švabinský: Grafické dílo/soupis, Praha 1976, č. 116, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG…

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Dvojice na pikniku

    Položka č.: 18295

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tužka, tuš, kvaš, koláž, papír, 31,3 x 23 cm, sign. PD Kupka, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Reprodukce obrazu Karla Chaby

    Položka č.: 18201

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    ofset, 1977, 84 x 59 cm, rám, soukromé studium

  • Brož

    Položka č.: 18138

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 65 x 80 cm, sign. PD Brož, rám, poškozená (opadávající) malba