Dívka u rybníka (Ex Libris Aleš Neveřal),

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 21:58

    suchá jehla, 8 x 12 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Benetka

    Magické léto

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 21:59

    tuš, akvarel, papír, 14,7 x 20,8 cm, sign. LD Benetka, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Pařík

    Dívka s knihou

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:00

    pastel, papír, 14 x 20 cm, papír lehce zašpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Tři

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:01

    fix, papír, 27 x 16 cm, papír při okrajích zašpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Sedící akt

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:02

    tužka, papír, 25 x 16 cm, zažloutlý papír, při okraji pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:03

    akvarel, papír, 27 x 10,5 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumír (Bob) Hochman

    Půlakt

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:04

    pastel, papír, 2006, 29,7 x 21,3 cm, sign. PD Bob 2006, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumír (Bob) Hochman

    Půlakt

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:05

    pastel, papír, 2006, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Bob 2006, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumír (Bob) Hochman

    Akt s kloboukem

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:06

    pastel, papír, 2007, 23,3 x 18 cm, sign. PD Bob 2007, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kárník

    Žena s knihou (Ex- Libris Jiřa Maříková)

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:07

    dřevoryt, 8,8 x 8 cm, LD značeno v tisku F. Kárník, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Akt s jablky

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:08

    lept, 15 x 6,5 cm, sign. DU V. Pokorný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Hampl

    Akt (PF 1986)

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:09

    lept, 1985, 10 x 7 cm, sign. PD Petr Hampl, č. 26/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Svlékání

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:10

    olej,plátno, 1939, 17,4 x 20,8 cm, sign. LD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Mytí

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:11

    olej, karton, 1940, 12,8 x 19,3 cm, sign. LD B. Ullrych, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:12

    olej, karton, 1930, 20 x 15,3 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:13

    tempera, karton, 1945, 24,3 x 18,6 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:14

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupel

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:15

    olej, plátno, 24 x 16 cm, sign. LD B. Ullrych, plátno po okrajích poškozené, antiqari.at Radhošťská

  • Pravoslav Nesrovnal

    Na koni (PF 1987)

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:16

    linoryt, 1986, 19,8 x 11,7 cm, sign. DU Nesrovnal, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Albich

    (1925)

    Ženský akt

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:17

    uhel, papír, 1971, 65 x 48 cm, sign. LD Albich 71, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Berto Monetti

    Modelka

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:18

    tuš, uhel, tempera, lak, papír, 1990, 42 x 29,7 cm, sign. PD Monetti 90, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Berto Monetti

    Muži hledící na nahou ženu

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:19

    kvaš, tuš, tempera, lak, papír, 1990, 42 x 29,8 cm, sign. PD Monetti 90, při okrajích pokrčený papír, při horním okraji vyt

  • Adrian Zalay

    (1935-1988)

    Dvě ženy

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:20

    dřevoryt, 1967, 47 x 31 cm, sign. PD Adrian Zalay 67, č. 53/100, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ivan Komárek

    Cvičenky

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:21

    litografie, 2009, 30,5 x 46 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 93/100, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ivan Komárek

    Postavy

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:22

    litografie, 2009, 23 x 31,5 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 21/100, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Klaus Moritz

    Ženský akt

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:23

    litografie, 41,5 x 27 cm, sign. PD K. Moritz, č. 32/50, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6006 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Ex Libris M. F. Severin

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:24

    litografie, 1980, 14 x 10 cm, sign. PD Liesler 80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Ex Libris Ottmar Premstaler

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:25

    litografie, 1980, 12,3 x 9,3 cm, sign. DU Liesler 80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Lang

    (1927)

    Schoulená

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:26

    tužka, papír, 60. léta, 27 x 20,8 cm, sign. PD J. Lang, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborné škole keramické v Praze, soukromě u E. Kodeta, L. Nováka a prof. O. Španiela na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Velčovský

    Ležící akt

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 05. 12. 2017 22:27

    tuš, papír, 24,8 x 34,8 cm, sign. LU Velčovský, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society