• Daniela Buňková

    (1972)

    Čápi

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 10:10

    litografie, 36,6 x 24,4 cm, sign. LD D. Buňková , 5/60, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID4562 Historie příhozu

  • Dana Činčarová

    Pražské střechy

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 10:15

    litografie, 1988, 24,5 x 17,6 cm, sign. PD Dana Činčarová 88, 11/170, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2302 Historie příhozu

  • Michal Fiala

    Pražský hrad

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 10:20

    litografie, 1988, 28,1 x 20,7 cm, sign. PD Michal Fiala 88, 38/130, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1999 Historie příhozu

  • M. Filip

    Studie ptáka

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 10:25

    litografie, 24 x 16,6 cm, sign. PD M. Filip, 11/60, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID5774 Historie příhozu

  • M. Hánová

    Labutě

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 10:30

    litografie, 31,7 x 24,5 cm, sign. PD M. Hánová, 38/60, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • J. Kantůrková

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 10:35

    litografie, 25,3 x 19,7 cm, sign. PD nečitelně, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Cyril Kozák

    (1970)

    Stará Praha

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 10:40

    litografie, 28,3 x 21,7 cm, sign. PD Cyril Kozák, 20/130, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • D. Kučera

    Kostel sv. Mikuláše

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 10:45

    litografie, 30,7 x 26,3 cm, sign. PD nečitelně, 5/130, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Marie Laštovičková

    Kostel sv. Mikuláše

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 10:50

    litografie, 26,6 x 19,1 cm, sign. PD Marie Laštovičková, 18/170, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1471 Historie příhozu

  • Z. Mirčeva

    Sarančata

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 10:55

    litografie, 16,7 x 28,4 cm, sign. PD Z. Mirčeva, 27/55, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • B. Němcová

    Motýli

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 11:00

    litografie, 22,2 x 18 cm, sign. PD B. Němcová, 32/50, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Ulice na Staroměstské náměstí

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 11:05

    litografie, 35,1 x 24,3 cm, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID629 Historie příhozu

  • Petráňová

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 11:10

    litografie, 1988, 16,9 x 34 cm, sign. PD Petráňová 88, 38/130, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • T. Pohorská

    Raci

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 11:15

    litografie, 17 x 34,2 cm, sign. PD T. Pohorská, 20/70, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Lucie Raslová

    Pražská zahrada

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 11:20

    litografie, 32,2 x 17,4 cm, sign. PD Lucie Reislová, 39/170, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Michaela Rizopulu

    (1972)

    Studie - sokol

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 11:25

    litografie, 28,8 x 22,7 cm, sign. PD Michaela Rizopulu, 28/80, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, místy drobné skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Sklenářová

    Sokol

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 11:30

    litografie, 34,9 x 26,8 cm, sign. PD Sklenářová, 25/70, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, zažloutlé okraje papíru, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • A. Truhlíková

    Stověžatá Praha

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 11:35

    litografie, 23,6 x 25,5 cm, sign. PD A. Truhlíková, 4/170, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Barbora Tuhá

    Sovy

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 11:40

    litografie, 31,5 x 22 cm, sign. PD Barbora Tuhá, 28/75, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, značištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5453 Historie příhozu

  • Jana Vahalíková

    Žáby

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 11:45

    litografie, 18,1 x 21,9 cm, sign. PD Jana Vahalíková, 53/7, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, znečištěný papír, potrhaný pravý horní roh papíru, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Magdalena Vodrážková

    Ryby

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 11:50

    litografie, 17,4 x 29,4 cm, sign. PD Magdalena Vodrážková, 41/70, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Adriana Zahradníková

    Netopýři

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 11:55

    litografie, 21,3 x 18,4 cm, sign. PD Adriana Zahradníková, 52/75, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, nečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Markéta Zlesáková

    (1976)

    Temná chodba

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 12:00

    lept, 1996, 25,2 x 16,4 cm, sign. PD Zlesáková 96, 2/13, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Emma Srncová

    Ukradená pusa

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:00

    litografie, 1993, 43,5 x 54 cm, sign. PD Emma Srncová 93, rám, č. 12/80, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Tomáš Bím

    Reserve

    Položka č.: 495

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:01

    litografie, 2006, 64,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 06, č. 77/85, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927)

    Položka č.: 496

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:02

    olej, plátno, 70 x 100 cm, sign. PD Jindřich Veselka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a Mináře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Ladislav Postupa

    Listopad

    Položka č.: 497

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:03

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 29 x 29 cm, rám, na rámu drobné oděrky, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    V zajetí

    Položka č.: 498

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:04

    bromostříbrná fotografie, 1970, 59,5 x 32 cm, vzadu popsáno: L. Postupa, vzadu popsáno, při okrajích pokrčený papír , studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ivan Komárek

    Akt s labutěmi

    Položka č.: 499

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:05

    tužka, pastel, akvarel, papír, 1986, 54,5 x 44,5 cm, sign. PD Komárek 86, rám, oboustranná kresba, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927)

    Jaro

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:06

    olej, sololit, 51 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a Mináře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)