-
Alois Nožička
(1934)
Jak zobrazit ptáčka
Položka č.: 281763Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:26
digitální fotogrfie, 2004, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2004, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Přibližná kočka
Položka č.: 281764Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:27
digitální fotografie, 2005, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2005, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Na zádi
Položka č.: 281765Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:28
digitální fotografie, 1995, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 1995, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Objekt B
Položka č.: 281766Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:29
fotografie, 1961, 29,5 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 1961, ze souboru cyklů Hranice komunikace, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Gesto bez významu
Položka č.: 281767Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:30
fotografie, 1987, 29,4 x 22,1 cm, sign. vzadu Nožička 1987, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hník
(1946)
Z cyklu Peří
Položka č.: 281768Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:31
fotografie (kontaktní kopie, barit), 2006, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2006, č. 2/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hník
(1946)
Z cyklu Skleněná tajemství
Položka č.: 281769Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:32
fotografie (kontaktní kopie, barit), 2003, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2003, č. 3/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hník
(1946)
Z cyklu Trochu jiná fauna
Položka č.: 281770Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:33
fotografie (kontaktní kopie, barit), 2007, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2007, č. 1/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hník
(1946)
Z cyklu Portréty blízkých setkání
Položka č.: 281771Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:34
fotografie (kontaktní kopie, barit), 2008, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2008, č. 1/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Muž s bustou Stalina
Položka č.: 281772Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:35
bromostříbrná fotografie, 16,6 x 22,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
V pohybu
Položka č.: 281773Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:36
černobílá bromostříbrná fotografie, 13 x 10,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Žena
Položka č.: 281774Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:37
černobílá bromostříbrná fotografie, 14,5 x 10,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Na koupališti
Položka č.: 281775Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:38
černobílá bromostříbrná fotografie, 10,5 x 14,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Koupaliště
Položka č.: 281776Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:39
černobílá bromostříbrná fotografie, 10,5 x 14 cm, rám, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
U výkladní skříně
Položka č.: 281777Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:40
černobílá bromostříbrná fotografie, 13 x 11 cm, rám, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Borovanská
Stromy u jezírka
Položka č.: 281850Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:03
2x olej, karton, 1930/1927, 31,5 x 21 cm, sign. PD MBorovanská 1930., sign. PD MBorovanská 1927., rám, 1x mírně poškozený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Daníček
Vesnice v krajině
Položka č.: 281851Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:04
olej, plátno, 41,5 x 59 cm, sign. PD Dolfa Daníček, rám, autorem je Rudolf Daníček, podepisoval se Dolfa (Delfín), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Doubravová
Kachničky ve vodě
Položka č.: 281852Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:05
olej, karton, 1957, 35 x 45 cm, sign. PD Doubravová 1957, rám, na zadní straně popsáno autorkou, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hlaváček
Městečko
Položka č.: 281853Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:11
olej, karton, 33 x 41,5 cm, sign. PD Jan Hlaváček, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Peregrin Kloc
(1894-?)
U rybníku
Položka č.: 281854Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:14
olej, karton, 34 x 48,8 cm, sign. PD Kloc, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ella Malíková
(1927)
Pramice na jezeře
Položka č.: 281855Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:17
olej, plátno, 1961, 50,5 x 68,5 cm, sign. PD E Malíková 61, rám, Absolventka reálného gymnázia v Nymburce, Vysoké školy technické, obor architektura a Pedagogické fakulty UK Praha, obor výtvarná výchova, deskriptivní geometrie a matematika. Pedagožka výtvarné výchovy gymnázia v Českém Brodě, Poděbra…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Krajina s racky nad jezerem
Položka č.: 281856Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:18
olej, karton, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD S. G. Maran, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U jezera
Položka č.: 281857Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:28
tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Chalupy v krajině
Položka č.: 281858Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:29
olej, plátno, 1982, 59 x 94 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Statek mezi stromy
Položka č.: 281859Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:32
olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Nosek
(1876-1966)
Léto v horách
Položka č.: 281860Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:35
olej, dřevo, 42 x 51,5 cm, sign. LD Nosek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Novák
Letní krajina
Položka č.: 281861Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:36
olej, plátno, 67 x 97 cm, sign. PD V. Novák, rám, v pravé části malba mírně poškozena, rám místy poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Novotný
(1911-2000)
Piknik
Položka č.: 281862Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:37
olej, plátno, 38,5 x 51 cm, sign. PD Novotný J., rám, rám, malba mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Padalík
Jeřáby u Studnic
Položka č.: 281863Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:38
olej, karton, 33,5 x 69 cm, sign. PD Padalík, rám, Obec Studnice ležící jižně od města Hlinska patří mezi nejstarší lidská sídliště v celé oblasti Českomoravské vysočiny., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Stehlík
(1948-1999)
Krajina
Položka č.: 281864Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:43
olej, překližka, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. J. Kolomazníka a R. Šraibra na Střední průmyslové škole kamenické a sochařské v Hořicích
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO