• J. C. Klouček

    Kostel sv. Mikuláše

    Položka č.: 226704

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:09

    pastel, akvarel, papír, 34,5 x 24,5 cm, sign. PD J. C. Klouček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Charles Léandre

    (1862-1934)

    On se plaint sur les fortifs

    Položka č.: 236003

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:10

    litografie, 1901, 21,5 x 19,5 cm, značeno LD na kameni C. Léandre 1901, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Charles Léandre

    (1862-1934)

    Boxe

    Položka č.: 183854

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:11

    litografie, 26,5 x 20,5 cm, značenu DU na kameni C. Léandre 1901, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Charles Léandre

    (1862-1934)

    Le citoyenne du nouveau 15

    Položka č.: 183853

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:12

    litografie, 1901, 21,5 x 18 cm, značeno LD na kameni C. Léandre 1901, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • O. Malínová

    Myslivec

    Položka č.: 236043

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:13

    olej, malířská lepenka, 1937, 39 x 27,5 cm, sign. PD O. Malínová 37, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Čertovka

    Položka č.: 168828

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:14

    lept, 19,5 x 15,3 cm, sign. PD Maran, na papíře mimo tisk drobné skvrnky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Julius Mařák

    (1832-1899)

    Ovečka s pastevcem jdoucí mezi stromy

    Položka č.: 236011

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:15

    lept, 15,2 x 9,2 cm, pozdější otisk?, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Haushofera na Akademii v Praze a E. Schleicha a L. Rottmanna na Akademii v Mnichově

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Vilém Medau

    (1791-1866)

    Móda první poloviny 19. století v Čechách

    Položka č.: 229834

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:16

    2x mědirytina, první polovina 19. století, 16 x 23 cm, značeno LD v desce C. W. Medau & co. in Prag, rám, vyryl Joseph Harnisch a F. Franz, vyučil se v tiskárně Františka Karla Laubeho v Litoměřicích

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Nádvoří

    Položka č.: 236037

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:17

    dřevoryt na japanu, 18 x 16,8 cm, sign, PD J. Meyer, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Portrét dívky v šátku

    Položka č.: 184481

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:18

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Chalupa

    Položka č.: 236079

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:19

    akvatinta, 17,2 x 20 cm, sign. PD , rám, DU mimo tisk na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vieux Montmartre

    Položka č.: 236007

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:20

    lept, 1880, 7,2 x 11,5 cm, sign. LD v tisku nečitelně, na papíře místy drobné skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Láska

    Položka č.: 235995

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:21

    litografie, 19. století, 22,4 x 16,2 cm, značeno PD v tisku Druck v. L. in Prag, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Připíjení Králi

    Položka č.: 229862

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:22

    mědirytina, 16,6 x 19,6 cm, značeno LD nečitelně, rám, Albions Gastmahl, im Jahr 571., místy pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zkrocení zlého muže

    Položka č.: 236004

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:24

    tuš, tužka, papír, 16,7 x 25,1 cm, značeno na zadní straně J. Frankenberger Kladenské ned. slovo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Rodina

    Položka č.: 236000

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:25

    mědirytina, 12,3 x 15,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pařížská móda

    Položka č.: 235988

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:26

    ručně kolorovaná mědirytina, 1863, 24,7 x 17,3 cm, Modes de Paris - z časopisu Petit Courrier des Dames, Journal des Modes (vycházel v Paříži v letech 1821-1868)

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pařížská móda

    Položka č.: 235986

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:27

    ručně kolorovaná mědirytina, 1862, 24,3 x 17 cm, Modes de Paris - z časopisu Petit Courrier des Dames, Journal des Modes (vycházel v Paříži v letech 1821-1868)

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ptáčník

    Položka č.: 223267

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:28

    chromolitografie, 14,7 x 15,5 cm, rám, při dolním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Muž v kůži

    Položka č.: 223266

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:29

    dřevoryt, 19,3 x 12 cm, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Bey Eger (U Ohře)

    Položka č.: 223155

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:30

    mědirytina, 9,8 x 14,4 cm, při okrajích drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Legenda o hadovi

    Položka č.: 193223

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:31

    dřevoryt, 35 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Laure Noël - Colin

    (1827-1878)

    Pařížská móda

    Položka č.: 235990

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:32

    ručně kolorovaná mědirytina, 1862, 24 x 14,5 cm, Modes de Paris - z časopisu Petit Courrier des Dames, Journal des Modes (vycházel v Paříži v letech 1821-1868), mírně zažloutlý papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Nowopacký

    (1821-1908)

    Ovce

    Položka č.: 235997

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:33

    lept - novotisk, 8 x 10,3 cm, značeno LD v desce J. Novopacki, na papíře vodotisk ČSGU H, při horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Schrotzberga a Gselhofera na akademii výtvarných umění ve Vídni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    La Donna Mondana

    Položka č.: 236002

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:34

    mědirytina, 14,7 x 11,4 cm, značeno dole Mieris pinx. a A. Payne sc., mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Jitřenka a dívčí akt

    Položka č.: 235992

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:35

    ocelorytina, 19. století, 19,5 x 21 cm, značeno v desce J. G. Lough (Comus), F. Thrupp (Timon) / A. H. Payne sc., na papíře místy skvrnky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Comus a Timon

    Položka č.: 235991

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:36

    ocelorytina, 19. století, 18,7 x 22,7 cm, značeno v desce E. H. Baily, R. A. (Morgenstern), P. Macdowell R. A.(Leak) / A. H. Payne sc., na papíře místy skvrnky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Plaček

    St. Aignan - Francie

    Položka č.: 236030

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:37

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Jaro generace

    Položka č.: 206370

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:38

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Friedrich Carl Rupprecht

    (1779-1831)

    St. Elisabethen Kapelle im Sande zu Bamberg

    Položka č.: 222305

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:39

    lept, 1815, 19,5 x 22 cm, značeno DU v desce F. C. Rupprecht. Fec: 1815., mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)