• Josef Bino

    Chalupy v horách

    Položka č.: 186606

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:10

    lept, 12,3 x 16,3 cm, sign. PD J. Bino, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:11

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krtek fotbalista

    Položka č.: 187259

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:12

    tuš, akvarel, papír, 1992, 11,5 x 9 cm, sign. PD JAS 92, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kameník

    Na řepě

    Položka č.: 188886

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:13

    lept, akvatinta, 13,5 x 12,7 cm, LD značeno v desce AK, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Vesnice v zimě

    Položka č.: 188901

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:14

    dřevoryt, 1919, 25,8 x 19 cm, sign. PD Karel Tondl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paří…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Decameron rerum Amoris

    Položka č.: 189166

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:15

    2x lept, 1973, 25,8 x 16,7 cm, sign. PD Jiřina Klimentová 73, č. 2/20, při okrajích zašpiněný, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf J. Alex

    (1890-1957)

    Běžící kůň

    Položka č.: 189348

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:16

    lept, 5,1 x 5,3 cm, sign. PD AJ Alex, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925)

    Kašna s továrnou v pozadí

    Položka č.: 190911

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:17

    lept, 1982, 21,3 x 18,3 cm, sign. PD Karel Chaba 82, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925)

    Drak

    Položka č.: 190912

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:18

    lept, 20 x 14,7 cm, sign. PD Karel Chaba, č. 55/110, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Patníky, kašny a kandelábry

    Položka č.: 190913

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:19

    9x suchá jehla, 2004, 14,9 x 9,8 cm, sign. DU Karel Chaba 04, č. 18/110, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Hluboš

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 191277

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:20

    lept, 1925, 23 x 29,5 cm, sign. PD Hluboš, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Beethovenův dům ve Vídni

    Položka č.: 191494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:21

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Portrét Rudolfa Ryšavého

    Položka č.: 191495

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:22

    litografie, 1931, 17,5 x 13,5 cm, značeno na kameni PN M Švabinský, zažloutlý, při okraji natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČ…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leo Horst

    Portrét staré paní

    Položka č.: 191498

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:23

    lept, 11,2 x 10,2 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Senoseč

    Položka č.: 191499

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:24

    lept, 23 x 11,5 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vídeň - kavárna v Lidovém parku

    Položka č.: 191501

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:25

    ocelorytina, 14,8 x 21,2 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • monogramista PS

    Z Tater

    Položka č.: 191503

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:26

    akvatinta, 24,5 x 34 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Orba

    Položka č.: 191896

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:27

    lept, 5,2 x 8,3 cm, sign. PD JA Alex, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Domažlice

    Položka č.: 195752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:28

    akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Pozdrav Janu Zrzavému

    Položka č.: 195788

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:29

    litografie, 1985, 21,1 x 15,2 cm, sign. PD Jan 1985, č. 77/100, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Kůň

    Položka č.: 195960

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:30

    litografie, 11 x 20 cm, sign. PD JHoller, pasparta, Antikvariát Ostrovní, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Pár na koni

    Položka č.: 195961

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:31

    litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johann Georg podle Hamilton de

    (1672-1737)

    Holandská škola

    Položka č.: 195965

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:32

    rytina, 12,7 x 10,6 cm, rám, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dáma v kočáru

    Položka č.: 195966

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:33

    kolorovaná rytina, 12,5 x 18,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aldof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Povoz v dešti

    Položka č.: 195978

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:34

    lept, 15,8 x 15,5 cm, sign. PD JA. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Knyttl

    (1903-1977)

    Zimní krajina

    Položka č.: 196325

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:35

    olej, karton, 25 x 34 cm, sign. PD Knyttl, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Pavlíček

    Děvče v kroji

    Položka č.: 196341

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:36

    olej, karton, 32 x 28 cm, sign. PD J. Pavlíček, rám, vzadu razítko: Sdružené práce výtvarníků mladé generace Praha, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Chalupa

    Položka č.: 196734

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:37

    kolorovaná litografie, 15 x 21 cm, LD značeno na kameni Arno Nauman, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Dům Minstrberský v Kutné Hoře

    Položka č.: 196735

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:38

    lept, 1938, 32,3 x 25 cm, sign. PD Ar. Nauman, č. 77/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Giovanni Battista Mercati

    (1600-1642)

    Svatá Bibiana odmítla obětovat pohanským bohům

    Položka č.: 197301

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:39

    rytina, 26 x 21 cm, PD značeno v desce Gio Batta Mercati F., rám, předlohu rytiny vytvořil Pietro da Cortona (1596-1669) , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook