• Václav Sivko

    (1923-1974)

    Kouká na mě vrba

    Položka č.: 243696

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:42

    litografie, 21 x 37,5 cm, sign. PD V. Sickógi, č. 26/100, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Let

    Položka č.: 243697

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:44

    litografie, 26,5 x 34,9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 2/18, nepatrně zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Anděl

    Položka č.: 243698

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:46

    reliéfní grafika , 15,3 x 11,5 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Anděl

    Položka č.: 243699

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:48

    reliéfní grafika , 17,4 x 12 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Maison de Mandarin sur les Canaux de Macao a Canton

    Položka č.: 243700

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:50

    litografie, 1842, 23,5 x 40,2 cm, značeno LD Dessigné d´apres nature par Aug. Borget, lith par Eug. Ciceri, pochází ze souboru 32 litografií; Du Imp. lemercier, benard et. C.; á Paris, Goupil et Vibert édit; PD maison de Mandarin sur les Canaux de Macao a Canton, zažloutlý papír, na papíru místy žlu…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlštejn

    Položka č.: 243701

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:52

    olej, plátno, 15,3 x 10,3 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Karlštejn, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Horský potok

    Položka č.: 243702

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:54

    olej, karton, 13,5 x 12,1 cm, sign. DU J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Píseční hrad

    Položka č.: 243703

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:56

    olej, papír, 10,9 x 19,9 cm, sign. LD J. Dlabal, u spodního okraje na několika místech malba odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Paříž

    Položka č.: 243704

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:58

    olej, papír, 10 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Paris, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Roma Caracall

    Položka č.: 243705

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2020 00:00

    olej, papír, 10,8 x 14,7 cm, sign. PD Dlabal, LD Roma Caracall, pravý horní roh lehce natržen; v levo dole chybí malý kousek rohu papíru, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Las Palmas

    Položka č.: 243706

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2020 00:02

    olej, plátno, 10,1 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Los Palmas, na pravém okraji malba lehce odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice ve Vídni

    Položka č.: 243707

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2020 00:04

    olej, papír, 10 x 14,8 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Wien, v levo dole na rohu utržen kousek papíru, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Obří důl

    Položka č.: 243708

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2020 00:06

    olej, papír, 13 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 243709

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2020 00:08

    olej, plátno, 13 x 17 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Houdek

    Paridův soud

    Položka č.: 177095

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:00

    litografie, 1988, 35,2 x 23,2 cm, sign. PD Houdek 88, pasparta, č. 13/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Janků

    (1916)

    Odpočinek u řeky

    Položka č.: 177608

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:01

    dřevoryt, 10,5 x 17,2 cm, sign. PD M. Janků, č. 58/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Smuteční krajina

    Položka č.: 177609

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:02

    lept, 17,2 x 9,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Trunečka - Prostějovský

    (1907-1971)

    Labská stráň

    Položka č.: 177632

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:03

    barevné tuše, papír, 1968, 24,5 x 39 cm, rám, vzadu podpis a razítko autora, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, soukromě studoval u A. Kameníka v Prostějově, F. Hoplíčka, K. Wellnera v Olomouci a malíře J. Krejsy v Husinci

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Brunner

    Krajina

    Položka č.: 177671

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:04

    akvarel, papír, 1989, 40 x 56 cm, sign. LD Brunner 1989, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní čas

    Položka č.: 177677

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:05

    tempera, pastel, papír, 1986, 39,5 x 27,7 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slepé rameno řeky

    Položka č.: 177678

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:06

    lept, 21,2 x 17,2 cm, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Podzim v Krkonoších

    Položka č.: 177681

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:07

    litografie, 1976, 30 x 39,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1976, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Potůček

    Položka č.: 177774

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:08

    olej, plátno, 1941, 35 x 46 cm, sign. PD nečitelně, rám, malba místy lehce poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice v malovaném džbánku

    Položka č.: 177895

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:09

    litografie, 40,5 x 28,4 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Krajina před bouří

    Položka č.: 178900

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:10

    suchá jehla, 1962, 23,5 x 32 cm, sign. PD K. Štika 62, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Fanta

    (1919-?)

    Lesní interiér

    Položka č.: 178982

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:11

    akvarel, papír, 1976, 22 x 21 cm, sign. LD Fanta 76, pasparta, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilma Vrbová

    (1905-1993)

    Chlapec

    Položka č.: 179052

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:12

    litografie, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Vilma Vrbová, pasparta, č. 15/50, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    ...a starosti nechte koňovi! (PF 1981)

    Položka č.: 180251

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:13

    glazovaná keramika, 11 x 8 cm, zn. DU Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Vinný hrozen (PF 1980)

    Položka č.: 180253

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:14

    glazovaná keramika, 9 x 9 cm, vpravo zn. Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Vinný hrozen (PF 1980)

    Položka č.: 180254

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:15

    glazovaná keramika, 9 x 9 cm, vpravo zn. Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook