• Jaroslav Válek

    Náhrdelník - troúhelník

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:27

    nerez ocel, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Válek

    Náhrdelník (Rošt)

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:28

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jaroslav Válek

    Vývrtka drak

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:29

    kovaná ocel, délka 20 cm cm, značeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Otvírák na lahve drak

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:30

    kovaná ocel, délka 19 cm cm, značeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Vážka

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:31

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Válek

    Trávy

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:32

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Rákosí

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:33

    tisk z výšky, 2003, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Zmrazky

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:34

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice I.

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:35

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Had

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:36

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Ženský akt

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    fotografie s využitím sabatierrova efektu, 27,8 x 21,6 (21,8 x 15,8) cm, pozdější zvětšenina z 90. let (původně 30.-40. léta), Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Štěpán Grygar

    Paříž

    Položka č.: 534

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    fotografie, 1992, 21,3 x 31,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze, člen Asociace fotografů České republiky

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Restaurace

    Položka č.: 533

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    bromostříbrná fotografie adjustovaná na kartonu, 1982, 40 x 56 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Přemysl Fialka

    Václav Havel a Andrej Krob

    Položka č.: 532

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    fotografie, 20,3 x 30 cm

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Starožitnictví v Benátkách

    Položka č.: 538

    fotografie, 1968, 29,7 x 40 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Benátky

    Položka č.: 537

    fotografie, 1968, 26,8 x 40,1 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Aix-en-Provence

    Položka č.: 536

    fotografie, 1968, 28,6 x 40,2 cm, sign. na zadní straně Ant. Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Petr Helbich

    Z Polomu

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    bromostříbrná fotografie, 2004, 33 x 48 cm, sign. PD Petr Helbich, rám, dnes již neexistující chatu na Polomu na pomezí Moravy a Slovenska Petr Helbich často navštěvoval, speciální výstavní zvětšenina, jakých existuje v autorově tvorbě nemnoho, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Mannequins, quai dOrsay II

    Položka č.: 541

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    fotolitografie, 1977, 22,8 x 35,6 (27,5 x 40,5) cm, sign. PD Helmut Newton, 16/24, přiložen autentizační štítek Helmut Newton Special Collection Litho No 16/24 (hand signed) s reprodukcí díla a jeho titulem, tištěno u Rapoport Printing Corporation (New York), vydáno v roce 1979, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Interior, Nice

    Položka č.: 540

    fotolitografie, 1976, 35,6 x 22,8 (40,5 x 27,5) cm, sign. PD Helmut Newton, 10/24, přiložen autentizační štítek Helmut Newton Special Collection Litho No 10/24 (hand signed) s reprodukcí díla a jeho titulem, tištěno u Rapoport Printing Corporation (New York), vydáno v roce 1979, Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    In my apartement, Paris

    Položka č.: 539

    fotolitografie, 1978, 35,6 x 22,9 (40,5 x 27,5) cm, sign. PD Helmut Newton, 15/24, přiložen autentizační štítek Helmut Newton Special Collection Litho No 15/24 (hand signed) s reprodukcí díla a jeho titulem, tištěno u Rapoport Printing Corporation (New York), vydáno v roce 1979, Antikvariát Dlážděná

  • Jiří Poláček

    (1946-2016)

    Smíchovská ulice

    Položka č.: 545

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    bromostříbrná fotografie, 1978, 23,5 x 18 cm, sign. a popsáno na zadní straně, v dolní části oříznuto, pře levém horním rohu mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium fotožurnalistiky na Univerzitě v Los Angeles a na pražské FAMU

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Alois Nožička

    Po hlavě

    Položka č.: 544

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Alois Nožička

    Bez komplexu

    Položka č.: 543

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    fotografie, 1985, 29,6 x 21,4 cm, sign. vzadu Nožička 1984, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Petr Nikl

    Zátiší u Grébovky

    Položka č.: 542

    fotografie, 2014, 50 x 70 cm, sign. vzadu, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Samoobsluha

    Položka č.: 546

    bromostříbrná fotografie, 1965, 54,5 x 26,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, při horním okraji mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Na koupališti

    Položka č.: 550

    černobílá bromostříbrná fotografie, 12, 5 x 7, 5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

  • Drahotín Šulla

    Poďakovanie

    Položka č.: 549

    bromostříbrná fotografie, 29,2 x 39,5 cm, sign. na zadní straně D. Šulla, na zadní straně popsáno autorem a značeno razítkem AMFO Dom kultúry ROH (zbytek nečitelně), Antikvariát Dlážděná

  • František Provazník

    Položka č.: 548

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    bromostříbrná fotografie, 39,8 x 29,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Zeus

    Položka č.: 547

    bromostříbrná fotografie, 1967, 59,5 x 44 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců