• Ladislav Kuklík

    Portrét Františka Tichého

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:20

    akvatinta, lept, 1975, 14 x 14 cm, sign. PD L. Kuklík, autorský tisk, na papíře zažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Arnošt Procházka

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:21

    dřevoryt, 11,2 x 8,5 cm, LD monogr. Ve dřevě F.K., antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Jäger

    Portrét dívky s copem

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:23

    uhel, papír, 1878, 45,5 x 30 cm, sign. PD J. Jäger 1878, mírně zažloutlý, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Autoportrét

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:24

    uhel, papír, 1955, 37 x 29,5 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka, J. Loukoty a prof. Obrovského na AVU v Praze, soukromý žák R. Vejrycha, studium na École des Beaux-Arts v Paříži, člen Umělecké besedy a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • William Hogarth

    (1697-1764)

    Simon Lord Lovat

    Položka č.: 79

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:25

    tisk, 14,3 x 9,2 cm, zachycen pár hodin před popravou za vážný zločin, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:26

    ocelorytina, 1992, 16,5 x 13,3 cm, sign. PD Jherčík, autorský tisk, polámané rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Antonín Dvořák

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:27

    ocelorytina, 10,4 x 7,6 cm, sign. DU JHerčík, vydáno při příležitosti Roku české hudby a šestého Hudebního festivalu v Příbrami květen 1974, při okrajích lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Haluza

    Portrét ženy

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:28

    olej, plátno, 1933, 46,5 x 58 cm, sign. PD Haluza 933, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Haluza

    Portrét muže

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:29

    olej, plátno, 1933, 46,5 x 58 cm, sign. PD Haluza 933, blindrám, malba místy mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ot. Hájek

    Portrét ženy

    Položka č.: 1

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:30

    olej, malířská lepenka, 39,5 x 29 cm, sign. PD Ot. Hájek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Napoleon

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:31

    barevný dřevoryt, 25,5 x 18 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    František Kafka

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:32

    dřevoryt, 24 x 16 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Dante

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:33

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Helena Emingerová

    (1858-1943)

    Malíř Karel Javůrek

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:34

    lept-novotisk, 14,7 x 10,8 cm, značeno H. Emingerová, signatura pravděpodobně nepatří autorce, antiqari.at Radhošťská, žákyně K. Javůrka, studium u G. C. E. Courtoise na Academie Colarossi v Paříži, členka SVU Mánes, Kruhu výtvarných umělkyň, JUV v Praze a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Autoportrét

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:35

    suchá jehla, 15,2 x 11,7 cm, sign. PD Petr Dillinger, papír při okrajích otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Autoportrét

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:36

    suchá jehla, 15,9 x 11,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Františk Xaver Diblík

    (1887-1955)

    Portrét dámy

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:37

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Bárta

    (1864-1919)

    V. J. Novotný

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:39

    lept, 1903, 16 x 10,8 cm, DU popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera a Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Alex

    (1890-1957)

    Autoportrét

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:40

    lept, suchá jehla, 16,5 x 12 cm, sign. PD Alex, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Adolf Alex

    (1890-1957)

    Autoportrét

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:41

    mezzotinta, 17,7 x 17,3 cm, sign. PD Alex, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Alex

    (1890-1957)

    Karel V. Rais

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:42

    mezzotinta, ruční papír, 1917, 22,7 x 17,5 cm, sign. DU A. J. Alex, v rozích papíru zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Tetur – vinařství

    Velká bílá slípka

    Položka č.: 1

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:00

    Cuvée Rulandské šedé a Chardonnay, certifikované víno z Velkých Bílovic (RŠ 70% + CHA 30%, moravské zemské víno, bílé, suché, 2015, ČR, ručně sklizeno, víno zrálo 8 měsíců v nových, středně vypálených francouzských sudech), 0,75 l, alk. 13 %., 2015, 0,75 l cm, jsme rodáci, sousedé, kamarádi i soupeř…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Vladimír Tetur – vinařství

    Rulandské šedé

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:01

    0,75 l, 2008/2015, je opakem toho, co veřejnost od Moravy očekává:). Je to mohutné a tělnaté víno. Je vyrobeno z odrůdy Rulandské šedé a zrálo 15 měsíců v nových francouzských sudech (barrique) od Seguin Moreau. Toto víno kombinuje vůně a chutě z vyzrálých hroznů a ležení na jemných viničných kalech…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Tetur – vinařství

    Tomala - oranžové víno

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:02

    Víno vyrobené kachetinskou metodou z odrůdy Chardonnay., 2015, 0,75 l cm

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Tetur – vinařství

    BB cuvée

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:03

    0,75 l, je třetí cuvée z našeho vinařství a má jiný styl, než většina veřejnosti od moravských vín očekává. Je to nejednoduché, specifické barikové víno. Doporučujeme dekantovat… a pít třeba až následující den.:)

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Vladimír Tetur – vinařství

    Tomala - červené víno

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:04

    Víno vyrobené kachetinskou metodou., 0,75 l cm

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Tetur – vinařství

    Velká bílá slípka

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:05

    Cuvée Rulandské šedé a Chardonnay, certifikované víno z Velkých Bílovic (RŠ 70 % + CHA 30 %, moravské zemské víno, bílé, suché, 2015, ČR, ručně sklizeno, víno zrálo 8 měsíců v nových, středně vypálených francouzských sudech), 0,75 l, alk. 13 %., 2015, 0,75 l cm, Jsme rodáci, sousedé, kamarádi i soup…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • www.rybizak.cz

    Jahoďák

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:06

    Ovocné víno z jahod, 0,75 l, 11,5 %., 0,75 l cm, vychlaďte ho a pijte jako klasické víno z hroznů. Nám se osvědčuje panáček po obědě (pro dobré trávení) nebo si dát skleničku, kdykoliv přijde chuť. Víno z jahod pasuje k jídlům, které potřebují sladký přeliv nebo omáčku. S jahodovou sklenkou si dejte…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • www.rybizak.cz

    Beziňák

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:07

    Víno z květů černého bezu. , 0,75 l cm, Beziňák je originální bílé polosladké víno, které vyrábíme z květů černého bezu. Při prvním ochutnání se podobá klasickému vínu z hroznů, pak se ale rozvine jemná chuť květů černého bezu... a nakonec koukáte, že jste právě vypili celou láhev. Květinová chuť ob…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • www.rybizak.cz

    Višňák

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:08

    Chutná a voní po višních – boží na svařák!, 0,75 l cm, Višňák je prémiové ovocné víno, které se nám letos obzvlášť povedlo. Sladkou chuť čerstvých višní si zamilují všichni – dokonce i ti, kterým červené víno nešmakuje. Z višňového vína připravíte naprosto luxusní svařáček! Stačí jen víno ohřát na c…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu