• Oldřich Jelínek

    Korida

    Položka č.: 236611

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:05

    lept, akvatinta, akvarel, 1977, 21,2 x 27,8 cm, sign. DU O. Jelínek 77, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Koně

    Položka č.: 236612

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:06

    suchá jehla, 20 x 17,6 cm, sign. PD A.J. Alex, rám, mírně zažloutlý papír, mimo tisk3 zažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

  • Erich Kaizr

    (1919-1980)

    V rákosí

    Položka č.: 236613

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:07

    lavírovaná tuš, papír, 1978, 29 x 85 cm, sign. LD Erik Kaiser 78, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé malířské škole

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ohlížející se akt

    Položka č.: 236614

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:08

    lept, 1940, 14,7 x 15,2 cm, sign. PD P. Kotík, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

  • Fernand Léger

    (1881-1955)

    Klíče

    Položka č.: 236615

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:09

    Muž ze Slovácka

    Položka č.: 236616

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:10

  • Neurčený autor (Rusko)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 236617

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:11

    olej, karton, 48,5 x 40 cm, sign. PD , rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Dívka se založenýma rukama

    Položka č.: 236618

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:12

    olej, karton, 49 x 45 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Otava

    (1950)

    Položka č.: 236619

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:13

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Carneval

    Položka č.: 236620

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:14

    tisk, 1958, 39,5 x 28,5 cm, č. 404/1000, publikováno S. P. A. D. E. M. - Paris, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Linhart Rudolf

    Rozkvetlá louka

    Položka č.: 236621

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:15

    olej, papír, 1940, 32 x 41,5 cm, sign. LD R. Linhart, rám, vzadu ve výřezu R. Linhart 1940, rozklížený rám, antiqari.at Radhošťská

  • Jan T. Strýček

    Oko

    Položka č.: 236622

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:16

    lept, 1976, 20 x 30 cm, sign. PD Strýček 76, č. 1/70

  • Horymír Zábranský

    Horymír

    Položka č.: 236623

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:17

    uhel, papír, 89 x 63 cm, rám, zvlněný a zažloutlý papír

  • Jindřich Zezula

    Koníkov u Jimramova

    Položka č.: 236624

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:18

    akvarel, papír, 28 x 38 cm, sign. PD Zezula, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Zábava

    Položka č.: 236625

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:19

    lept, 1952, 15,8 x 20 cm, sign. PD J. Kotík 52, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Na ulici

    Položka č.: 236626

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:20

    litografie, 1957, 21,2 x 16,3 cm, sign. PD P. Kotík, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    Položka č.: 236627

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:21

    monotyp, papír, 2009, 33 x 54 cm, sign. PD Jiří Salajka 2009

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Z cyklu Lužice

    Položka č.: 236628

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:22

    kvaš, papír, 1964, 43 x 61 cm, sign. LD Alena Čermáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Marie Filippovová

    Kompozice velká

    Položka č.: 236629

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:23

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 2016, 58,5 x 43 cm, sign. LD Marie Filippovová 2016, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Položka č.: 236630

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:24

    litografie, 1960/70, 29 x 21,5 cm, rám, tisk pravděpodobně Mourlot, oříznuto, Antikvariát Dlážděná

  • Eugen Ivanov

    (1966)

    Magistrála

    Položka č.: 236631

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:25

    akvarel, papír, 2013, 40,5 x 20,5 cm, 2011, sign. PD Ub

  • Ota Janeček

    Zvoneček

    Položka č.: 236632

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:26

    suchá jehla, 8 x 12 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 9/40, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    V pralese

    Položka č.: 236633

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:27

    litografie, 33 x 22,7 cm, sign. PD F. Kobliha, č. 27/30, papír při spodním okraji zašpiněný papír, rohy nalomené, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Dívky

    Položka č.: 236634

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:28

    lept, 1950, 14,8 x 21,2 cm, sign. PD P. Kotík 1950, pasparta, č. A/6, zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

  • Josef Liesler

    Muž v zeleném kabátu

    Položka č.: 236635

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:29

    akvarel, tuš, papír, 1956, 40,5 x 29,5 cm, sign PD Liesler 1956, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír mírně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Portrét muže

    Položka č.: 236636

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:30

    akvarel, tužka, papír, 1956, 40 x 29,5 cm, sign. LD Liesler 1956, kousek papíru na horním okraji utržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Karel Musil

    (1982)

    Zvěrokruh

    Položka č.: 236637

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:31

    ruleta, suchá jehla, 2017, 32,5 x 32,5 cm, sign. DU Karel Musil 2017, 12 znamení zvěrokruhu v graficky náročném hlubotiskovém provedení, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Chalupy

    Položka č.: 236638

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:32

    litografie, 2006, 18,7 x 29,7 cm, sign. DU Z. Oberthorová, pasparta, č. 77/100, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská

  • Jana Reinerová

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 236639

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:33

    litografie, 33 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, a.t., papír na levém horním rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • K. Rücker

    Kytice růží

    Položka č.: 236640

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:34

    olej, karton, 53 x 71 cm, sign. PD K. Rücker, rám, Antikvariát Dlážděná