• Jiří Fixl

    (1950)

    Stromeček

    Položka č.: 224262

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:24

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Chalupa

    Položka č.: 224271

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:26

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miroslav Kudrna

    (1935-2014)

    Pohled na město

    Položka č.: 224273

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Holubice (Ex libris Jiřinka)

    Položka č.: 224275

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:30

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Olga Pavalová

    (1930-1998)

    Růže (Ex libris E. Š.)

    Položka č.: 224277

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:32

    lept, 7,8 x 5 cm, sign. DU Olga Pavalová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 224278

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:34

    linoryt, 8,8 x 9 cm, sign. DU Jaroslav Šváb, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Zelenofialová plachetnice

    Položka č.: 225217

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:36

    mastný pastel, papír, 40 x 29 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 44, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Koráb

    Položka č.: 225218

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:38

    fix, akvarel, papír, 29,5 x 40,8 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 45, při okrajích zažloutlý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Rozloučení

    Položka č.: 225307

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:40

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Položka č.: 225310

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:42

    lept, 11,5 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Krajina - žena

    Položka č.: 225410

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:44

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Kotas

    (1909-1981)

    Pierot (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 225420

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:46

    suchá jehla, 1944, 7,8 x 5,7 cm, sign. PD Jaroslav Kotas 1961, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Kratochvíla a F. Kysely na VŠUP v Praze, C. Boudy a K. Lidického na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Šulc

    Štědrý den - Ilusrace k Erbenově Kytici

    Položka č.: 225442

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:48

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Letní krajina

    Položka č.: 225447

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chalupy pod sněhem

    Položka č.: 225450

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:52

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 225455

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:54

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Hrubý

    Položka č.: 226279

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:56

    olej, karton, 31 x 38 cm, sign. PD V. Hrubý , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 226420

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 19:58

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Draci

    Položka č.: 226620

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:00

    litografie, 32,3 x 24 cm, sign. PD J. Švengsbír, rám, č. 51/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Strom

    Položka č.: 226800

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:02

    linoryt, 1986, 22 x 15,2 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 86, k 80. narozeninám J. Švába vydala jako soukromý tisk pro své přátele Marcela Kýrová, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu kni…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Kytice (hnědá varianta)

    Položka č.: 226802

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:04

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Fratišek Hála

    (1898-?)

    Podloubí na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 226818

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:06

    litografie, 1940, 21,5 x 14,5 cm, značeno na kameni F. Hála, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Leander Fornas

    (1925-?)

    Před Vánocemi

    Položka č.: 226819

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:08

    suchá jehla, 8,5 x 10,8 cm, značeno v desce Fernas, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    V lesích

    Položka č.: 226826

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:10

    olej, plátno, 35 x 39 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Jezdci (Ex libris Prof. J.L. Krejčí)

    Položka č.: 227036

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:12

    dřevoryt, 8,5 x 9,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Bucek

    Zelená kompozice

    Položka č.: 227041

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:14

    tisk, 2004, 9,5 x 7,5 cm, sign. DU Bucek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Okoř

    Položka č.: 228203

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:16

    škrábaná křída, papír, 10 x 13,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 36, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Rozdělov - Třída čsl. armády

    Položka č.: 228204

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:18

    škrábaná křída, papír, 10 x 15,3 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 37, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Parníky - New Orlians

    Položka č.: 228238

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:20

    pastel, papír, 21 x 31 cm, sign. PD BohUllrych, papír mírně pomuchlaný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Domy u řeky

    Položka č.: 228259

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:22

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)