• Jan Bružeňák

    PF 76 Mirko Riedl

    Položka č.: 226154

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:31

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Satyr

    Položka č.: 226162

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:32

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Čumpelík

    (1895-1965)

    Zasněná dívka

    Položka č.: 226168

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:33

    litografie, 27,5 x 19 cm, sign. PD Čumpelík, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Orest Dubay

    (1919-2005)

    Položka č.: 226214

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:34

    linořez, 1970, 9,4 x 9,4 cm, sign. LD Orest Dubay 1970, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Mudrocha, M. Benky a M. Schurmanna na VŠT v Bratislavě, člen Skupiny výtvarných umelcov 29. augusta, SČUG Hollar a SVU Aleš

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    In memoriam Josefa Svobody

    Položka č.: 226234

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:35

    dřevořez, 10,2 x 15,8 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Stráž

    Položka č.: 226235

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:36

    dřevoryt, 1955, 22,2 x 15,1 cm, sign. PD M. Florian, č. 68/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Město

    Položka č.: 226238

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:37

    dřevoryt, 1967, 25,7 x 19,5 cm, sign. AGrmelová 67, č. 36/130, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívka a chlapec na louce

    Položka č.: 226239

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:38

    dřevoryt, 14,2 x 14,2 cm, sign. DU AGrmelová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívčí profil

    Položka č.: 226240

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:39

    dřevoryt, 1974, 15 x 9,2 cm, sign. DU AGrmelová 74, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Položka č.: 226277

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 15:40

    linoryt, 1973, 25,5 x 12,3 cm, sign. PD Houra 73, č. 7/150, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Janků

    (1916)

    Poutník na koni

    Položka č.: 226292

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:01

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Dívka a město

    Položka č.: 226293

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:02

    dřevoryt, 20 x 15 cm, sign. PD DJanoušek, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Jaroslav Lukavský

    Položka č.: 226323

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:03

    dřevoryt, 1952, 17,8 x 10,9 cm, sign. PD F. Kobliha 17.XI.52, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Rytíř na koni

    Položka č.: 226334

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:04

    mezzotinta, 30 x 21 cm, sign. PD jan Kotík, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Znamení berana

    Položka č.: 226335

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:05

    lept, 1942, 18,5 x 14,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1942, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Stanislav Kulhánek

    (1885-1970)

    Ex Libris

    Položka č.: 226351

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:06

    mědirytina, 1923, 14,3 x 9,3 cm, sign. PD SKulhánek, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 226355

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:07

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét dámy

    Položka č.: 226356

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:08

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    Mikrokosmus I.

    Položka č.: 226358

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:09

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Lhota

    (1895-?)

    Položka č.: 226359

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:10

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Liesler

    Hudba

    Položka č.: 226372

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:11

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Ukázky řemesel - Múza

    Položka č.: 226379

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:12

    dřevoryt, 1948, 25,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Lukavský 48, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka se zrcátkem

    Položka č.: 226400

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:13

    lept, 15,7 x 12,3 cm, sign. PD Rastislav Michal, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • monogramista FP

    Zvonky

    Položka č.: 226405

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:14

    pastel, papír, 1936, 36 x 24,5 cm, monogr. PD F.P., lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Mlýn

    Položka č.: 226406

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:15

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alois Moravec

    Kameník

    Položka č.: 226410

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:16

    litografie, 22 x 32,8 cm, sign. PD AMoravec, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Šumava

    Položka č.: 226412

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:17

    dřevoryt, 11,2 x 31 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vratislav Nechleba

    (1885-1965)

    Autoportrét

    Položka č.: 226417

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:18

    litografie, 1955, 26,8 x 19,7 cm, sign. PD VNechleba 1955, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Portrét starého muže

    Položka č.: 226453

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:19

    tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Dívčí akt

    Položka č.: 226460

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:20

    suchá jehla, 23 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)