• Josef Liesler

    (1912-2005)

    Obličej

    Položka č.: 278806

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:02

    litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sv. Václav

    Položka č.: 278864

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:02

    dřevoryt, 14,5 x 6 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Vážka

    Položka č.: 278854

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:46

    ocelorytina, 10,7 x 11 cm, sign. DU B. Housa, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ottohans Beier

    (1892-1979)

    Odpočinek

    Položka č.: 253899

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:54

    suchá jehla, 1923, 20,3 x 30,4 cm, sign. PD O. H. Beier, mírně zašpiněný, při okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Profil ženy

    Položka č.: 281873

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:05

    ocelorytina, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD Jherčík, č. 175/200, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nathan Isajovič Altman

    (1889-1970)

    Barevná kytice

    Položka č.: 270084

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:32

    kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    Náměstí s kašnou

    Položka č.: 228962

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:07

    akvarel, pastel, papír, 22,5 x 31,5 cm, sign. LD V. Hejna, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kompozice

    Položka č.: 189225

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:08

    litografie, 47,5 x 34 cm, sign. PD Cinybulk, při okrajích mírně zažloutlý papír, na papíře skvrnky, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Doubek

    (1944)

    Kompozice III.

    Položka č.: 188713

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:09

    kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Doubek

    (1944)

    Kompozice II.

    Položka č.: 188712

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:10

    kombinovaná technika, papír, 1975, 33 x 44,8 cm, sign. LD Miloš Doubek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Doubek

    (1944)

    Kompozice I.

    Položka č.: 188711

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:11

    kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Doubek

    (1944)

    Kompozice V.

    Položka č.: 124952

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:12

    kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Doubek

    (1944)

    Kompozice IV.

    Položka č.: 124951

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:13

    kombinovaná technika, papír, 1975, 33 x 44,8 cm, sign. PD Miloš Doubek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Ex libris

    Položka č.: 269874

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:43

    litografie, 1993, 8,7 x 10,5 cm, sign. DU Liesler 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Ex libris E.M.W.

    Položka č.: 269873

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:44

    litografie, 1993, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD Liesler 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Maskovaní muži

    Položka č.: 269872

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:45

    litografie, 1993, 9 x 11 cm, sign. LD Liesler 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    Položka č.: 281058

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:10

    litografie, 2003, 12,7 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Svítání

    Položka č.: 281057

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:08

    litografie, 2002, 13 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    Položka č.: 281056

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:06

    litografie, 2003, 12,6 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    Položka č.: 281055

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:04

    litografie, 2004, 12,6 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 04, č. 61/90, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    Položka č.: 281054

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:02

    litografie, 2002, 12,8 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    Položka č.: 281053

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:00

    litografie, 2003, 12,6 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Labyrint

    Položka č.: 281050

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:54

    litografie, 12,8 x 10,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Tři kříže

    Položka č.: 280760

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:22

    litografie, 14,1 x 8,9 cm, PD značeno na kameni Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1949

    Položka č.: 280737

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:52

    litografie, 1948, 14 x 10 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1978 - 2000

    Položka č.: 280733

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:50

    litografie, 5,4 x 8,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Miroslav Tyrš

    Položka č.: 280731

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:48

    dřevoryt, 12,3 x 8,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1949

    Položka č.: 280729

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:46

    litografie, 1948, 13,4 x 9,8 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    CB 70

    Položka č.: 280728

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:44

    linoryt, 12 x 7,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1934-2004)

    František Halas

    Položka č.: 280719

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:28

    dřevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook