• Eva Eliášová

    (1958)

    The Lanchester 30 h.p. straight eight

    Položka č.: 1202

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:46

    kombinovaná technika, papír, 1997, 55,7 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Štoček ex libris

    Položka č.: 1198

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:42

    dřevoryt, 13,5 x 8 cm, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Karel

    (1912-1990)

    Konvolut 24 grafik

    Položka č.: 1184

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:28

    19x litografie, 5x linoryt, 18,7 x 13,2 - 5 x 6 cm, vše signováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Eliášová

    (1958)

    Robert Heath

    Položka č.: 1173

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:17

    kombinovaná technika, papír, 85,3 x 56,2 cm, sign. PD Eva Eliášová, rám, drobné oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antoine Joseph Gaitte

    (1753-1835)

    Plan de la Bastille

    Položka č.: 1165

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:09

    ručně kolorováná rytina, 55,5 x 37,4 cm, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, se zateklinami, s viditelnými přehyby, na zadní straně lepenka, místy odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jules David

    (1808-1892)

    Dobytí Bastily (Prise de la Bastille) 14. července 1789

    Položka č.: 1164

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:08

    litografie, 29,5 x 36,1 cm, papír ohmataný, zažloutlý s četnými hnědými skvrnkami, vzadu lepenka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Poprava Marie Antoinetty dne 16. října 1793 v v Paříži na Place de la Révolution

    Položka č.: 1163

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:07

    rytina, 42,2 x 32,2 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Poprava Ludvíka XVI. dne 21. ledna 1793 v Paříži na Place de la Révolution )

    Položka č.: 1162

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:06

    rytina, 35 x 46 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, místy odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Prairialské povstání

    Položka č.: 1161

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:05

    rytina, 1796, 35,9 x 46,6 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný a pomačkaný, celkově zažloutlý, místy drobné hnědé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Journée du 10 août 1792 (Útok na Tuilerijský palác)

    Položka č.: 1160

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:04

    rytina, 35,4 x 45,8 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný. s četnými výraznými hnědými skvrnkami, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Přísaha v mičovně

    Položka č.: 1159

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:03

    rytina, 35,5 x 45,9 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Povstání 13. vendémiairu

    Položka č.: 1158

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:02

    rytina, 32,5 x 43 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný,a zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, na okraji v jednom místě natržený, horní rožek ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • C. Chardon

    (1832-1896)

    Dobytí Bastily

    Položka č.: 1157

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:01

    rytina, 33,5 x 46 cm, an několika místech papír natržený, celkově zažloutlý a ohmataný, s četnými hnědými skvrnkami, zadní strana podlepena lepenkou , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Hrdý

    (1959-2003)

    Pivní koza

    Položka č.: 1086

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:50

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1997, 19,5 x 35,8 cm, sign. PD Michal Hrdý , text: Hele, jakou jsem si pořídil kozu!, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Slejška

    (1931)

    Staré město

    Položka č.: 1085

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:49

    tuš, papír, 30,3 x 45,6 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, popis, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Slejška

    (1931)

    Středisko ochránců přírody

    Položka č.: 1084

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:48

    akvarel, tuš, papír, 34 x 30,8 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Slejška

    (1931)

    U Národního divadla

    Položka č.: 1083

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:47

    akvarel, tuš, papír, 37 x 28,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, text: Uplatnil jsem nárok v restituci, děda do toho vrazil dvě zlatky!, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Bape Pergler

    (1933-2001)

    Bojová připravenost

    Položka č.: 1082

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:46

    akvarel, tuš, papír, 25,5 x 18,8 cm, sign. PD Bape, dole text: Přesným a rychlým plněním rozkazů svých velitelů, vzorným pořádkem ve svém rajonu a plněním všech svých základních povinností zajistíš svoji bojovou připravenost!, v rozích mírně pokrčený a při pravém dolním okraji natržený papír, Antikv…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kantorek

    (1942)

    Mlsný pavouk

    Položka č.: 1073

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:37

    tužka, papír, 21 x 29,4 cm, Mladý svět r. 1969, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Renčín

    (1941)

    Skica pro kreslený vtip III.

    Položka č.: 1070

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:34

    tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Renčín

    (1941)

    Skica pro kreslený vtip II.

    Položka č.: 1069

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:33

    tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Renčín

    (1941)

    Skica pro kreslený vtip

    Položka č.: 1068

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:32

    tuš, papír, 18 x 28,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Giovanni Giocomo de Rossi

    (1627-1692)

    Veduta - Řím ponte Milvio

    Položka č.: 1048

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:12

    mědirytina, 34,5 x 49 cm, značeno PD v desce Gio. Iacomo Rossi le stampa in Roma alla pace co Priu del S. P, při okrajích mírně pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Geogr. Verbreitung Des Mohammedanischen Staaten-systems.

    Položka č.: 1026

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:50

    tisk, přelom 19. a 20. st., 29,5 x 40,5 cm, rám, geografické rozložení mohamedánského státního systému, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jeanne DOrge

    (1879-1964)

    Voice in the Circle & Lobos

    Položka č.: 943

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:27

    bibliofilie, 24 x 16 ; 19 x 12 cm, podpis a věnování americké básnířky a malířky Jeanne DOrge s vročením na patitulu sbírky Voice in the Circle, vazba Hans E. Schuberth, vydal Noel Young, Santa Barbara (California) 1955, polopl. vazba, 96s., ex. 500, drobné nečistoty, velmi dobrý stav první vydaná …

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Fuka

    (1926-1977)

    Novoročenka 1954

    Položka č.: 1555

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:39

    fototisk, fototisková reprodukce kresby Cirkus na Letné z r. 1951, 1953, 16,7 x 23,9 , osobní přání s podpisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Procházka

    (1818-1893)

    Žiwot sw. Františka Borgie

    Položka č.: 1520

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:04

    kniha, edice Bibliotéka životů Swatých, Nákladem Dědictví sv. Cyrilla s Methodia pro rok 1860, tiskem dědiců Rudolfa Rohrera, v komisi u Nitsche a Grosse, vydáno w Brně 1860, původní kartonová obálka, 712 stran, velmi dobře zachováno, zažloutlé listy, skrny a drobná poškození na obálce , Antikvari…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    V. Nezval: Most

    Položka č.: 1499

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:43

    bibliofilie, Básně 1919-1921, s předmluvou z r. 1937 - obálka, titulní list, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1937, orig. brož, 212s., velmi dobrý stav, obálka při krajích oříznutá, Antikvariát Ostrovní, studium dějin u…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vít Obrtel

    (1901-1988)

    Kštice Bereniky

    Položka č.: 1477

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:21

    bibliofilie, typografie V. Obrtel?, dvoubarev. titul, 1. sv. edice Kvart, tisk Fr. Loos, vydal Václav Čejka, Praha 1937, 74s., orig. brož., částečně nerozřezáno, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    V. Thiele: Josef Čapek a kniha

    Položka č.: 1468

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:12

    kniha, úvod. studie J. Kotalík, 128 vyobrazení obálek J. Čapka, soupis a několik vyobrazení knižní grafiky, obálka, vazba a typografie Z. Seydl, vydalo NČSVU, Praha, 1958, clpl vazba s obálkou, 290s., dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny v…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook