-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Květinové vlasy
Položka č.: 281902Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:30
litografie, 10,8 x 7,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, při dolním okraji mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s hrozny
Položka č.: 281901Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:31
linoryt, 1964, 13 x 7 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ženský akt
Položka č.: 281900Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:32
litografie, 1987, 11 x 7,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s růží
Položka č.: 281899Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:33
litografie, 1944, 8,5 x 7,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, Ex libris Mirko Riedl, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Bobule
Položka č.: 281897Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:15
litografie, 1992, 12,5 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 92, č. 169/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Třešně
Položka č.: 281896Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:16
litografie, 2000, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 2000, č. 2/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Na větvi
Položka č.: 281895Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:17
litografie, 2006, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 71/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka s květinou
Položka č.: 281894Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:18
litografie, 1997, 12,2 x 8,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 97, č. 3/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dva ptáčci
Položka č.: 281893Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:19
litografie, 1998, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 98, č. 32/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
S motýli
Položka č.: 281892Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:20
litografie, 2007, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 07, č. 74/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Zátiší s džbánkem a ovocem
Položka č.: 281891Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:21
litografie, 2002, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 2002, č. 9/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Profil dívky s motýlem
Položka č.: 281890Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:22
litografie, 2009, 12,5 x 8,5 cm, sign. LD Z. Burgetová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Kytice a motýl
Položka č.: 281889Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:23
litografie, 1997, 8 x 6,5 cm, sign. PD 97 Burgetová, č. 97/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Orchidej
Položka č.: 281888Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:24
litografie, 1995, 8 x 6 cm, sign. PD Z. Burgetová 95, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Sedmikrásky
Položka č.: 281887Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:25
litografie, 2006, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 67/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Čekanka
Položka č.: 281886Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:26
litografie, 2004, 13 x 9,5 cm, sign. LD Z. Burgetová 04, č. 35/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Ptáčci a kvítí
Položka č.: 281885Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:27
litografie, 2003, 12,5 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 37/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Babočka admirál
Položka č.: 281884Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:28
litografie, 1998, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 98, č. 30/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Babočka paví oko
Položka č.: 281883Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:29
litografie, 2009, 12,3 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 09, č. 96/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová - Roubíčková
(1949)
Krajina
Položka č.: 279009Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:28
litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Adensamová
(1959)
Koně
Položka č.: 281063Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:16
lept, 1982, 12 x 7,4 cm, sign. PD Adensamová 82, rám, č. 1/30, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arnošt Zabloudil - Sobotek
(1895-1959)
Malostranské domy
Položka č.: 274357Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:12
litografie, 28,5 x 24 cm, LD značeno na kameni Sobotek - Zabloudil, rám, č. 31/100, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Vánoční přání
Položka č.: 278861Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:56
dřevoryt, 8 x 9,8 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Dva akty
Položka č.: 278845Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:42
2x linoryt, 6,8 x 18,1; 14,8 x 6,8 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Strom
Položka č.: 264692Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:48
olej, překližka, 24,6 x 15,9 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Bez názvu
Položka č.: 280757Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:18
lept, 16,5 x 14,7 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Bez názvu
Položka č.: 280756Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:16
lept, 18 x 13,2 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Chrlič
Položka č.: 280727Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:42
dřevoryt, 1979, 16,7 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Dívčí akt
Položka č.: 280726Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:40
dřevoryt, 1984, 19,7 x 11,7 cm, sign. PD Grmelová 84, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Zlatý skarabeus
Položka č.: 280687Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:08
litografie, 15,8 x 9,2 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO