• Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Květinové vlasy

    Položka č.: 281902

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:30

    litografie, 10,8 x 7,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, při dolním okraji mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka s hrozny

    Položka č.: 281901

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:31

    linoryt, 1964, 13 x 7 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ženský akt

    Položka č.: 281900

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:32

    litografie, 1987, 11 x 7,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka s růží

    Položka č.: 281899

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:33

    litografie, 1944, 8,5 x 7,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, Ex libris Mirko Riedl, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Bobule

    Položka č.: 281897

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:15

    litografie, 1992, 12,5 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 92, č. 169/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Třešně

    Položka č.: 281896

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:16

    litografie, 2000, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 2000, č. 2/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Na větvi

    Položka č.: 281895

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:17

    litografie, 2006, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 71/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka s květinou

    Položka č.: 281894

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:18

    litografie, 1997, 12,2 x 8,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 97, č. 3/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dva ptáčci

    Položka č.: 281893

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:19

    litografie, 1998, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 98, č. 32/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    S motýli

    Položka č.: 281892

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:20

    litografie, 2007, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 07, č. 74/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Zátiší s džbánkem a ovocem

    Položka č.: 281891

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:21

    litografie, 2002, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 2002, č. 9/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Profil dívky s motýlem

    Položka č.: 281890

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:22

    litografie, 2009, 12,5 x 8,5 cm, sign. LD Z. Burgetová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Kytice a motýl

    Položka č.: 281889

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:23

    litografie, 1997, 8 x 6,5 cm, sign. PD 97 Burgetová, č. 97/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Orchidej

    Položka č.: 281888

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:24

    litografie, 1995, 8 x 6 cm, sign. PD Z. Burgetová 95, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Sedmikrásky

    Položka č.: 281887

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:25

    litografie, 2006, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 67/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Čekanka

    Položka č.: 281886

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:26

    litografie, 2004, 13 x 9,5 cm, sign. LD Z. Burgetová 04, č. 35/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Ptáčci a kvítí

    Položka č.: 281885

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:27

    litografie, 2003, 12,5 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 37/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Babočka admirál

    Položka č.: 281884

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:28

    litografie, 1998, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 98, č. 30/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Babočka paví oko

    Položka č.: 281883

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:29

    litografie, 2009, 12,3 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 09, č. 96/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    (1949)

    Krajina

    Položka č.: 279009

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:28

    litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Blanka Adensamová

    (1959)

    Koně

    Položka č.: 281063

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:16

    lept, 1982, 12 x 7,4 cm, sign. PD Adensamová 82, rám, č. 1/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arnošt Zabloudil - Sobotek

    (1895-1959)

    Malostranské domy

    Položka č.: 274357

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:12

    litografie, 28,5 x 24 cm, LD značeno na kameni Sobotek - Zabloudil, rám, č. 31/100, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Vánoční přání

    Položka č.: 278861

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:56

    dřevoryt, 8 x 9,8 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Dva akty

    Položka č.: 278845

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:42

    2x linoryt, 6,8 x 18,1; 14,8 x 6,8 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom

    Položka č.: 264692

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:48

    olej, překližka, 24,6 x 15,9 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Bez názvu

    Položka č.: 280757

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:18

    lept, 16,5 x 14,7 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Bez názvu

    Položka č.: 280756

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:16

    lept, 18 x 13,2 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Chrlič

    Položka č.: 280727

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:42

    dřevoryt, 1979, 16,7 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívčí akt

    Položka č.: 280726

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:40

    dřevoryt, 1984, 19,7 x 11,7 cm, sign. PD Grmelová 84, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Zlatý skarabeus

    Položka č.: 280687

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:08

    litografie, 15,8 x 9,2 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook