-
Alena Antonová
(1930-2021)
Intimita
Položka č.: 281869Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:00
lept, 1994, 11,7 x 8,3 cm, sign. PD A. Antonová 94, č. 164/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Horálková
(1955)
Ikaros
Položka č.: 278080Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:25
lept, 1993, 15,8 x 11,4 cm, sign. PD H. Horálková 93, č. 58/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váňa
(1911-1997)
Řeka
Položka č.: 247082Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:49
litografie, 1988, 44 x 60,5 cm, sign. PD Váňa 88, autorský tisk
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Horčička
(1948)
Safari IV.
Položka č.: 246250Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:26
linoryt, 1982, 33,3 x 35,4 cm, sign. PD Horčička 1982, 14/25, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hejda
(1927)
Tajtrlík
Položka č.: 246162Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:17
tuš, papír, 1980, 44,2 x 33,2 cm, sign. PD Jan Hejda 80, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hejda
(1927)
Objekty
Položka č.: 244764Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:18
tisk, 1976, 44,2 x 32,5 cm, sign. PD Jan Hejda 76, 20/55, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hejda
(1927)
Hra na štěstí
Položka č.: 244763Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:19
tisk, 1985, 43,4 x 36,1 cm, sign. PD Jan Hejda 85, 42614, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét mladého muže
Položka č.: 242515Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:23
tuš, papír, 29,5 x 21 cm, monogr. PD A. B., Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét muže
Položka č.: 242510Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:25
tuš, papír, 28,5 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
Položka č.: 259348Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:33
olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kasal
(1933)
Filmová postava
Položka č.: 237801Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:28
lept, 20,2 x 11,4 cm, sign. PD Jiří Kasal, 28/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Vojíni
Položka č.: 234190Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:18
fix, papír, 42,8 x 60,8 cm, při horním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Orloj
Položka č.: 234189Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:19
fix, papír, 42,8 x 61 cm, při okrajích mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Medvědov - S kamenem po hrázi
Položka č.: 234188Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:20
fix, papír, 42,8 x 60,8 cm, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Horská krajina
Položka č.: 234187Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:21
fix, papír, 42,8 x 60,7 cm, ve spodní části mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Růže
Položka č.: 228680Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:26
olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav Maran
(1886-1983)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 213148Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:10
lept, 12,8 x 17,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Zima
Položka č.: 205039Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:02
olej, plátno, 42 x 60,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét ženy
Položka č.: 204186Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:31
tužka, papír, 56,5 x 36,3 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Fontána Alhambra v Grenadě
Položka č.: 201894Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:14
litografie, 21,2 x 15,2 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 65/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Lisý
(1912-1990)
Krajina
Položka č.: 190303Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:35
litografie, 1988, 30 x 42,8 cm, sign. LD P. Lisý 88, autorský tisk, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Eichner
(1893-?)
Krajina s řekou
Položka č.: 189704Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:06
pastel, papír, 1936, 22,5 x 36 cm, sign. PD V. Eichner 1936, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zbyněk Kučera
(1934)
Zátočina
Položka č.: 188720Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:34
litografie, 1988, 31,5 x 49,5 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1988, X/60, při dolním okraji uprostřed mimo tisk mírně natržený papír, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Milan Entler
(1948)
Pohled z okna v noci
Položka č.: 186696Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:15
litografie, 23,5 x 20,6 cm, sign. PD Milan Entler, 61/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Muž
Položka č.: 139648Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:32
tužka, papír, 1940, 32 x 25,2 cm, sign. PD Bělocvětov 40, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váňa
(1911-1997)
Na vesnici
Položka č.: 124236Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:50
litografie, 1989, 44 x 33 cm, sign. PD Váňa 89, autorský tisk, v levém dolním rohu mírně pokrčený papír
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Majer
(1882-1963)
U rybníka
Položka č.: 280769Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:38
lept, 21,3 x 15,5 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Majer
(1882-1963)
V parku
Položka č.: 280768Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:36
lept, 21,3 x 15,3 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
PF 1946
Položka č.: 280767Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:34
litografie, 1945, 9,3 x 21 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Pasáček
Položka č.: 280759Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:20
litografie, 13,6 x 11,6 cm, sign. PD na kameni Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO