Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Jan Hejda (Internetová aukce )
(1927)
Hra na štěstí
Položka č.: 244763Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:19
tisk, 1985, 43,4 x 36,1 cm, sign. PD Jan Hejda 85, 42614, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hejda (Internetová aukce )
(1927)
Stará historie
Položka č.: 244762Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:20
tisk, 1983, 59,3 x 41,5 cm, sign. PD Jan Hejda 83, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Holub (Internetová aukce )
(1941)
Anděl
Položka č.: 239757Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:22
litografie, 54 x 43 cm, 16/25, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Klímy na SUPŠ v Uherském Hradišti, člen Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý (Internetová aukce )
(1897-1974)
Pole po sklizni
Položka č.: 217885Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:23
litografie, 18,7 x 30,3 cm, sign. PD MHolý, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý (Internetová aukce )
(1897-1974)
Auta
Položka č.: 217755Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:24
litografie, 1967, 22,4 x 29 cm, sign. PD MHolý 67, 15/50, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Horálková (Internetová aukce )
(1955)
Ikaros
Položka č.: 278080Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:25
lept, 1993, 15,8 x 11,4 cm, sign. PD H. Horálková 93, č. 58/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Horčička (Internetová aukce )
(1948)
Safari IV.
Položka č.: 246250Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:26
linoryt, 1982, 33,3 x 35,4 cm, sign. PD Horčička 1982, 14/25, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek (Internetová aukce )
(1925-1995)
Klaun
Položka č.: 281923Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:27
serigrafie, 25 x 19 cm, sign. DU Hořánek 82, 51/123, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kasal (Internetová aukce )
(1933)
Filmová postava
Položka č.: 237801Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:28
lept, 20,2 x 11,4 cm, sign. PD Jiří Kasal, 28/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Josef Kašpar (Internetová aukce )
(1915-1997)
Natalia
Položka č.: 257083Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:29
litografie, 21,3 x 16 cm, sign. PD L. J. Kašpar, 5/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radomír Kolář (Internetová aukce )
(1924-1993)
Quijotovské téma
Položka č.: 254747Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:30
litografie, 1983, 54,2 x 43,5 cm, sign. PD Matesům 24. XII 83 Radek, autorský tisk, PD věnování, přátelům se autor podepisoval pouze Radek. Radek Pilař, čestný občan města Jičín, vystudoval Akademii výtvarných umění pod vedením Vlastimila Rady. Věnoval se grafice, malbě, filmové tvorbě a režii. Okra…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kateřina Kozlíková (Internetová aukce )
No title (Jen tak)
Položka č.: 246131Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:31
litografie, 1999, 32,9 x 27,4 cm, sign. PD Kateřina Kozlíková 99, 43831, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Krátký (Internetová aukce )
(1913-2005)
Aetatis Svae LXXXIX (II)
Položka č.: 261805Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:32
litografie, 2002, 48,5 x 37,7 cm, sign. DU B. Krátký 2002, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Kreisinger (Internetová aukce )
(1885-1956)
Zpěváci
Položka č.: 234195Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:33
litografie, 1946, 45 x 29 cm, sign. PD V. Kreisinger, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zbyněk Kučera (Internetová aukce )
(1934)
Zátočina
Položka č.: 188720Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:34
litografie, 1988, 31,5 x 49,5 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1988, X/60, při dolním okraji uprostřed mimo tisk mírně natržený papír, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Pavel Lisý (Internetová aukce )
(1912-1990)
Krajina
Položka č.: 190303Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:35
litografie, 1988, 30 x 42,8 cm, sign. LD P. Lisý 88, autorský tisk, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková (Internetová aukce )
(1940-2020)
Vešení prádla
Položka č.: 281924Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:36
lept, 1962, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Jana 62, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Němeček (Internetová aukce )
(1921)
Na koni
Položka č.: 281926Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:37
lept, 2002, 21,5 x 14,2 cm, sign. PD R. Němeček 02, č. 17/6, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Němeček (Internetová aukce )
(1921)
Na poušti
Položka č.: 281925Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:38
lept, 2002, 12,2 x 18 cm, sign. PD R. Němeček 02, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor (Internetová aukce )
Dva výjevy
Položka č.: 281927Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:39
dřevoryt, 17,8 x 9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Ranný (Internetová aukce )
(1943)
Krajina
Položka č.: 281928Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:40
litografie, 22 x 18 cm, sign. PD Ranný, 67/75, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová (Internetová aukce )
(1946)
Olivovník v Getsemanské zahradě
Položka č.: 261952Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:41
litografie, 37,5 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, 47/100, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Skřivánek (Internetová aukce )
(1923)
V lese
Položka č.: 261985Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:42
litografie, 1967, 43,5 x 30,5 cm, sign. PD Jaromír Skřivánek 67, žák prof. Pecháčka na UMPRUM v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šerých (Internetová aukce )
(1928-2014)
Procitnutí v milosti
Položka č.: 281868Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:43
litografie, 1988, 56 x 42 cm, sign. DU J. Šerých 88, 43/80, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Puk…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Šindlerová - Vokáčová (Internetová aukce )
(1923)
Přístav
Položka č.: 189228Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:44
litografie, 32 x 63 cm, sign. PD Milada Šindlerová, autorský tisk, při okrajích mimo tisk zažloutlý papír, žákyně prof. J. Obrovského a V. Rady na AVU v Praze, členka Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štěch (Internetová aukce )
Východ slunce
Položka č.: 258206Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:45
dřevoryt, 6,5 x 19,8 cm, sign. PD K. Štěcg, mírně pokrčený papír
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová (Internetová aukce )
(1933-1994)
Znamení zvěrokruhu - Rak
Položka č.: 281929Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:46
lept, 15,5 x 12,5 cm, sign. PD E. Tomanová, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Valenta (Internetová aukce )
(1951)
Pruhy
Položka č.: 253898Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:47
litografie, 1980, 15 x 14,2 cm, sign. PD Valenta 80, 62/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váňa (Internetová aukce )
(1911-1997)
Řeka
Položka č.: 264549Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:48
litografie, 44 x 60,5 cm, sign. PD Váňa, autorský tisk, pokrčený papír
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váňa (Internetová aukce )
(1911-1997)
Řeka
Položka č.: 247082Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:49
litografie, 1988, 44 x 60,5 cm, sign. PD Váňa 88, autorský tisk
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO