Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Půl akt

    Položka č.: 226289

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 05. 2020 15:26

    linoryt, 13,3 x 7,7 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 49/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 226966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 05. 2020 15:27

    akvarel, papír, 1963, 44,5 x 59 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jedlička

    Pohled na Trosky

    Položka č.: 226967

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 05. 2020 15:28

    olej, plátno, 29 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jedlička

    Krajina

    Položka č.: 226968

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 05. 2020 15:29

    olej, plátno, 28 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jedlička

    Krajina

    Položka č.: 226969

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 05. 2020 15:30

    olej, plátno, 28 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír Jurek

    (1914-1983)

    Hrad Kost

    Položka č.: 227931

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 05. 2020 15:31

    dřevoryt, 1940, 26,2 x 24,3 cm, sign. PD B. Jurek 40, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Trunečka Prostějovský

    (1907-?)

    Hrad Sukoslav u Kostomlat

    Položka č.: 227946

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 05. 2020 15:32

    tempera, papír, 1953, 24,5 x 33 cm, sign. PD Trunečka - Prostějovský 53, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Salamánek

    (1908-?)

    Snopy

    Položka č.: 227947

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 05. 2020 15:33

    olej, karton, 25,5 x 35 cm, sign. LD F. Salamánek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Beneše a J. Schussera na VŠUP v Praze, soukromý žák A. Kalvody

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Studánka II.

    Položka č.: 228653

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 05. 2020 15:34

    lept, 24,7 x 25 cm, sign. DU Rolčík, pasparta, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    V uličce

    Položka č.: 228655

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 05. 2020 15:35

    litografie, 23 x 14,2 cm, sign. DU Karel Müller, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista PR

    Kostel

    Položka č.: 228656

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 05. 2020 15:36

    akvatinta, 1993, 19,3 x 12 cm, monogr. PD P.R., rám, autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Chotěnovský

    (1929-1993)

    Loď a mořská panna

    Položka č.: 228657

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 05. 2020 15:37

    litografie, 1980, 11,5 x 8,4 cm, sign. PD Zd. Chotěnovský 1980, pasparta, č. 124/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, zakladatel skupiny Plakát

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 05. 2020 15:38

    olej, karton, 40 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Lampel

    Říčka

    Položka č.: 228664

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 05. 05. 2020 15:39

    olej, plátno, 49 x 40,5 cm, sign. PD J. Lampel, rám, oříznuté plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Karlův most

    Položka č.: 228665

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:00

    tuš, akvarel, papír, 23 x 49 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnička

    Položka č.: 228666

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:01

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám, při okraji lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Čertovka

    Položka č.: 228668

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:02

    lept, akvatinta, 11,8 x 9,2 cm, monogr. PD JM, rám, zažloutlý papír, na papíře skvny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 228671

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:03

    pastel, papír, 29 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Čermáková

    (1934)

    Černá věž na Pražském hradě

    Položka č.: 228673

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:04

    lept, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD J Čermáková, rám, č. 28/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista PB

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 228675

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:05

    olej, karton, 1984, 16,5 x 5,8 cm, monogr. LD PB 1984, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Cesta v Chlumu

    Položka č.: 228677

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:06

    litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:07

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Pešek

    Kytice

    Položka č.: 228684

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:08

    litografie, 38,7 x 26,7 cm, sign. PD J. Pešek, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luboš Synecký

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 229032

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:09

    litografie, 18 x 28 cm, sign. DU Luboš Synecký, pasparta, při okrajích lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Vaněk

    (1888-1965)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 229520

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:10

    2x fotografie, 1921, 17,1 x 21,6 cm, sign. LD Vaněk 921, v originální obálce Ateliéru D´art Vaněk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Ströminger

    (1845-1901)

    Portrét chlapců

    Položka č.: 229521

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:11

    fotografie, 22,7 x 16,7 cm, PD razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 229522

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:12

    fotografie, 23,7 x 29,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 229523

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:13

    fotografie, 29,2 x 23,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Bufka

    Ženich

    Položka č.: 229524

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:14

    fotografie, 1917, 22,5 x 15,8 cm, sign. PD M. Bufka 1917, vzadu razítko Ateliéru V.J. Bufky, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Bufka

    Nevěsta

    Položka č.: 229525

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:15

    fotografie, 1917, 22,3 x 15,7 cm, sign. PD M. Bufka 1917, vzadu razítko Ateliéru V.J. Bufky, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook