Gejša

    Položka č.: 243654

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:10

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Dvě gejši

    Položka č.: 243655

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:12

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Samuraj

    Položka č.: 243656

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:14

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Příprava na souboj

    Položka č.: 243657

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:16

    japonský dřevoryt, 35,3 x 22,7 cm, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Gejša s hřebenem

    Položka č.: 243658

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:18

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Gejša

    Položka č.: 243659

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:20

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Gejši

    Položka č.: 243660

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:22

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Větvička

    Položka č.: 243662

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:24

    dřevořez, 27 x 17 cm, značno razítkem PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, O Králi Svatoplukovi

    Položka č.: 243688

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:26

    škrábaná křída, papír, 13,8 x 16,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 46, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, Opatovický poklad

    Položka č.: 243689

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:28

    škrábaná křída, papír, 14 x 16 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 48, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, O Žižkovi

    Položka č.: 243690

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:30

    škrábaná křída, papír, 14,7 x 17,4 cm, sign. na paspartě V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č.49, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Topič)

    Položka č.: 243691

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:32

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 4, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Muž si čte v baru)

    Položka č.: 243692

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:34

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 2, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Gemrot

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 243693

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:36

    litografie, 20 x 13,8 cm, sign. PD Gemrot, č. 1/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Arnošt Karásek

    (1920-1969)

    Žena v šátku

    Položka č.: 243694

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:38

    litografie, 1959, 11 x 8 cm, sign. DU AKarásek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Ruce

    Položka č.: 243695

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:40

    suchá jehla, 1965, 20 x 35,5 cm, sign. DU V Komárek 65, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Kouká na mě vrba

    Položka č.: 243696

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Let

    Položka č.: 243697

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:44

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 243698

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:46

    reliéfní grafika , 15,3 x 11,5 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 243699

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:48

    reliéfní grafika , 17,4 x 12 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Maison de Mandarin sur les Canaux de Macao a Canton

    Položka č.: 243700

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:50

    litografie, 1842, 23,5 x 40,2 cm, značeno LD Dessigné d´apres nature par Aug. Borget, lith par Eug. Ciceri, pochází ze souboru 32 litografií; Du Imp. lemercier, benard et. C.; á Paris, Goupil et Vibert édit; PD maison de Mandarin sur les Canaux de Macao a Canton, zažloutlý papír, na papíru místy žlu…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlštejn

    Položka č.: 243701

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:52

    olej, plátno, 15,3 x 10,3 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Karlštejn, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Horský potok

    Položka č.: 243702

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:54

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Píseční hrad

    Položka č.: 243703

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:56

    olej, papír, 10,9 x 19,9 cm, sign. LD J. Dlabal, u spodního okraje na několika místech malba odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Paříž

    Položka č.: 243704

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:58

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Roma Caracall

    Položka č.: 243705

    Plánované ukončení: 01. 05. 2020 00:00

    olej, papír, 10,8 x 14,7 cm, sign. PD Dlabal, LD Roma Caracall, pravý horní roh lehce natržen; v levo dole chybí malý kousek rohu papíru, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Las Palmas

    Položka č.: 243706

    Plánované ukončení: 01. 05. 2020 00:02

    olej, plátno, 10,1 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Los Palmas, na pravém okraji malba lehce odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)