• Petr Ptáček

    Rakousko-uherská ponorka

    Položka č.: 191909

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 14:52

    litografie, 2004, 8 x 23,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Petr Ptáček

    Lockheed L-1649A Starliner

    Položka č.: 191910

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 14:53

    litografie, 1996, 12,6 x 20,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 96, č. 14/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Co vidí mé oči?

    Položka č.: 191911

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 14:54

    lept, 1984, 17,1 x 12,1 cm, sign. PD J. Pileček 84, č. 142/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Miroslav Malina

    Lovci a oběti

    Položka č.: 191913

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 14:55

    lept, 2006, 18,9 x 15 cm, sign. PD Malina 06, č. 74/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Součka, R. Koláře, člen skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alena Antonová

    Akt s kočkou

    Položka č.: 191914

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 14:56

    suchá jehla, 2006, 15,2 x 20,9 cm, sign. PD A. Antonová 06, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Pozdrav Janu Zrzavému

    Položka č.: 195788

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 14:57

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Aldof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Povoz v dešti

    Položka č.: 195978

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 14:58

    lept, 15,8 x 15,5 cm, sign. PD JA. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Dům Minstrberský v Kutné Hoře

    Položka č.: 196735

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 14:59

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Beneš

    Spící akt (ExLibris Vladimír Štindl

    Položka č.: 198152

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:00

    ocelorytina, 1980, 10,7 x 9,6 cm, sign. DU KBeneš 80, č. 71/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Method Kaláb

    Položka č.: 200018

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:01

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Továrna

    Položka č.: 200762

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:02

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Položka č.: 200763

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:03

  • Bohunka Waageová

    Stará cikánka

    Položka č.: 206192

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:04

    lept, 1987, 31 x 25,4 cm, sign. DU B. Waageová 1987, č. 33/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Portrét herce Národního divadla

    Položka č.: 206193

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:05

    kresba na skle, tužka, 1951, 28,2 x 22,5 cm, monogr. PD V.S. 15 X. 1951, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    Položka č.: 206198

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:06

    olej, plátno, 17,4 x 17,5 cm, provenience: z pozůstalosti autora, Antikvariát Ostrovní, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Masopust

    Položka č.: 206870

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:07

    litografie, 30 x 45,5 cm, sign. PD V. Polášek, při okrajích potrhaný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Náměstí s morovým sloupem

    Položka č.: 206876

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:08

    dřevoryt, 1943, 35,5 x 28,4 cm, sign. PD Vik, při okrajích roztržený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen Če…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Pole

    Položka č.: 207345

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:09

    akvatinta, 20,5 x 13,7 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 31/100, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Walter Conz

    (1872-1947)

    Krajina z Usedomu

    Položka č.: 207349

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:10

    lept, 20,5 x 36,5 cm, sign. v desce PD W Conz, LD slepotiskové razítko Werein Originalrad. Karlsruhe, Antikvariát Ostrovní

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Návrat ztraceného syna

    Položka č.: 207917

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:11

    litografie, 1941, 29,4 x 19,9 cm, sign. PD J. Kadeřábek 41, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře

    Položka č.: 207933

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:12

    dřevoryt, 18,8 x 14,2 cm, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Dívka se zrcadlem

    Položka č.: 207944

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:13

    dřevoryt, 18,2 x 12,1 cm, sign. PD Josef Hodek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Město

    Položka č.: 207956

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:14

    8x litografie, 1993, 13,2 x 19,5 cm, sign. PD J. Mádlo 1993, č. 113/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Preclík

    (1929-2008)

    Ilustrace z knihy Motáky z bechyňské šatlavy

    Položka č.: 210270

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:15

    pastel, papír, 1996, 21 x 15 cm, sign. PD Preclík 96, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Wagnera, člen skupiny Trasa a SVU Mánes, Sdružení Q a Sdružení Čech, Moravy a Slezska

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Květina

    Položka č.: 210351

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:16

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 210735

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:17

    lept, 1997, 12 x 9 cm, sign. PD istler 97, č. 40/180, Antikvariát Ostrovní, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jarmila Čermáková

    Místo pro život

    Položka č.: 211252

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:18

    lept, 33,6 x 24,5 cm, sign. PD J. Čermáková, č. 25/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Eva Janíčková

    Parník Bohemia

    Položka č.: 211254

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:19

    lept, 14 x 20,5 cm, sign. PD Eva Janíčková, č. 46/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Řezbář

    Položka č.: 211261

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:20

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Z lesa

    Položka č.: 211262

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:21

    akvarel, uhel, tuš, papír, 1950, 28 x 37 cm, sign. LD VFleissig 1950, z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)