Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:32

    olej, karton, 40 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Lampel

    Říčka

    Položka č.: 228664

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:33

    olej, plátno, 49 x 40,5 cm, sign. PD J. Lampel, rám, oříznuté plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Karlův most

    Položka č.: 228665

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:34

    tuš, akvarel, papír, 23 x 49 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnička

    Položka č.: 228666

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:35

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám, při okraji lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Čertovka

    Položka č.: 228668

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:36

    lept, akvatinta, 11,8 x 9,2 cm, monogr. PD JM, rám, zažloutlý papír, na papíře skvny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 228671

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:37

    pastel, papír, 29 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Čermáková

    (1934)

    Černá věž na Pražském hradě

    Položka č.: 228673

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:38

    lept, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD J Čermáková, rám, č. 28/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista PB

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 228675

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:39

    olej, karton, 1984, 16,5 x 5,8 cm, monogr. LD PB 1984, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Praha

    Položka č.: 228676

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:40

    litografie, 12,8 x 12,8 cm, sign. PD V Bubeníček, pasparta, č. 11/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Cesta v Chlumu

    Položka č.: 228677

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:41

    litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:42

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Pešek

    Kytice

    Položka č.: 228684

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:43

    litografie, 38,7 x 26,7 cm, sign. PD J. Pešek, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Bratřejovský rybník Velát

    Položka č.: 229011

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:44

    akvarel, papír, 1952, 35 x 50 cm, sign. LD K. Štika 52, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Přívoz v Roudné - Lužice

    Položka č.: 229012

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:45

    litografie, 1943, 42,5 x 50 cm, sign. PD AMoravec 43, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Braun

    Portrét T.G. Masaryka

    Položka č.: 229013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:46

    litografie, 1934, 60 x 43 cm, sign. PD RBraun 1934, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Braun

    Portrét E. Beneše

    Položka č.: 229014

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:47

    litografie, 1936, 60 x 43 cm, monogr. LD RB, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luboš Synecký

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 229032

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:48

    litografie, 18 x 28 cm, sign. DU Luboš Synecký, pasparta, při okrajích lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Vaněk

    (1888-1965)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 229520

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:49

    2x fotografie, 1921, 17,1 x 21,6 cm, sign. LD Vaněk 921, v originální obálce Ateliéru D´art Vaněk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Ströminger

    (1845-1901)

    Portrét chlapců

    Položka č.: 229521

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:50

    fotografie, 22,7 x 16,7 cm, PD razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 229522

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:51

    fotografie, 23,7 x 29,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 229523

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:52

    fotografie, 29,2 x 23,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Bufka

    Ženich

    Položka č.: 229524

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:53

    fotografie, 1917, 22,5 x 15,8 cm, sign. PD M. Bufka 1917, vzadu razítko Ateliéru V.J. Bufky, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Bufka

    Nevěsta

    Položka č.: 229525

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:54

    fotografie, 1917, 22,3 x 15,7 cm, sign. PD M. Bufka 1917, vzadu razítko Ateliéru V.J. Bufky, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portrét ženy

    Položka č.: 229526

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:55

    fotografie, 23 x 16,9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zámek Pillnitz

    Položka č.: 229527

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:56

    fotografie, 27,8 x 40,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Myčky

    Položka č.: 230224

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:57

    litografie, 1920, 16,2 x 14,3 cm, PD značeno na kameni RKremlička 1920, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Rombald

    Sedlák s dýmkou

    Položka č.: 230241

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:58

    olej, plátno, karton, 1928, 47 x 36 cm, sign. PD J. Rombald 28, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Růžička

    (1947)

    Noční město

    Položka č.: 230316

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:59

    linoryt, 1981, 20,2 x 33 cm, sign. PD JRůžička 1981, č. 14/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice s vlčími máky

    Položka č.: 231302

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:00

    olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Pohled na městečko

    Položka č.: 231304

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:01

    olej, lepenka, 34,5 x 50 cm, rám, zvlněno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

Facebook