• Jan Šafránek

    Akt III

    Položka č.: 233020

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:45

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jan Šafránek

    Akt VI

    Položka č.: 233023

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:46

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Položka č.: 233025

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:47

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Položka č.: 233026

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:48

  • Jiří Mědílek

    Položka č.: 233028

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:49

    akryl, karton, 15 x 23 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, člen Umělecké besedy, samostatně vystavuje od r. 1985

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Marie Filippovová

    Sněhové vločky

    Položka č.: 233029

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:50

    lavírovaná kresba tuší, 2013, 58,5 x 41 cm, sign. na zadní straně Marie Filippovová, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Libor Jaroš

    Jednou teď jakmile

    Položka č.: 233030

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:51

    olej, plátno, 35 x 35 cm, sign. vzadu L. Jaroš 90, rám, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jindra Husáriková

    (1931-2016)

    Kresba IV.

    Položka č.: 233031

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:52

    olej, karton, 43 x 35 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem autorky? a razítko čfvu, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní keramické škole v Teplicích a na VŠUP v Praze, členka Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Lilie

    Položka č.: 233032

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:53

    olej, plátno, 63 x 71 cm, sign. PD Sytař, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ivan Komárek

    Děti

    Položka č.: 233033

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:54

    akryl, plátno, 2012, 50 x 70 cm, sign. LD I. Komárek 2012, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Rudolf Zörner

    Figura

    Položka č.: 233034

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:55

    kombinovaná technika, papír, 1989, 50 x 35 cm, sign. DU Rudolf Zörner 1989, 4/25, při horním okraji zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠS v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Nocturne a Vence

    Položka č.: 233035

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:56

    litografie, 1963, 31,3 x 24 cm, rám, soupis Mourlot 400, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Derrière le Miroir

    Položka č.: 233036

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:57

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv 8: Andělé strážící údolí

    Položka č.: 233037

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:58

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Judy Garland

    Položka č.: 233038

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:59

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mao Ce-tung

    Položka č.: 233039

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:00

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien, Hoher Markt mit der Schottenkirche

    Položka č.: 233040

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:01

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Zdeněk Netopil

    Zavináč

    Položka č.: 233041

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:02

    litografie, 2009, 13 x 19, 5 cm, sign. DU Zdeněk Netopil, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Zdeněk Netopil

    Metamorfosa

    Položka č.: 233042

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:03

    litografie, 2009, 38, 5 x 19, 5 cm, sign. DU Zdeněk Netopil, autorský tisk, žák E. Weidlicha

  • Zdeněk Netopil

    Babinec

    Položka č.: 233043

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:04

    litografie, 2008, 49 x 38 cm, sign. DU Zdeněk Netopil, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Zdeněk Netopil

    Chodec

    Položka č.: 233044

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:05

    litografie, 2016, 49 x 38 cm, sign. DU Zdeněk Netopil, autorský tisk, žák E. Weidlicha

  • Emma Srncová

    Sestra, kterou nemám

    Položka č.: 233045

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (164 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:06

    litografie, 2003, 64,9 x 49 cm, sign. PD Emma Srncová 2003, autorský tisk

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Emma Srncová

    Svatba v oblacích

    Položka č.: 233046

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:07

    litografie, 2009, 43,2 x 52,5 cm, sign. PD Emma Srncová, autorský tisk

  • Iva Hüttnerová

    Chlapec s červeným míčem

    Položka č.: 233047

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:08

    litografie, 2003, 12,5 x 8 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 03, autorský tisk, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Iva Hüttnerová

    V okně

    Položka č.: 233048

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:09

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Iva Hüttnerová

    Staří manželé

    Položka č.: 233049

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:10

    litografie, 2003, 24,5 x 17,8 cm, sign. DU Iva Hüttnerová 03, autorský tisk, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Torzo

    Položka č.: 233050

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:11

    mezzotinta, 1982, 64 x 50 cm, sign. PD Eva Bednářová 1982, č. 6/7, PD připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

  • Jitka Walterová

    Podzim

    Položka č.: 233051

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:12

  • Eva Činčerová

    (1943-2005)

    Osamělí lidé

    Položka č.: 233052

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:13

    lept, 1973, 59,3 x 69,5 cm, sign. PD Činčerová 73, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní

  • Eva Činčerová

    (1943-2005)

    Marta (cyklus portréty)

    Položka č.: 233053

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:14

    lept, 1976, 89 x 58,5 cm, sign. PD Činčerová 76, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní