• Michael Florian

    (1911-1984)

    Madona

    Položka č.: 224270

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:34

    dřevoryt, 12 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Válek

    Brouk v hlavě

    Položka č.: 224282

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:36

    reliéfní grafika, 16 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Dívka v červeném

    Položka č.: 224662

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:38

    olej, plátno, 30,5 x 25 cm, sign. LD Mirčev, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Kámen

    Položka č.: 225273

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:40

    suchá jehla, 1990, 13 x 10,9 cm, sign. PD J. Králík, č. 83/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Benetka

    Cela pro lva

    Položka č.: 225296

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:42

    sítotisk, 80. léta, 23 x 31 cm, sign. PD Benetka, č. 20/23, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Benetka

    Tichý dům

    Položka č.: 225298

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:44

    sítotisk, 80. léta, 19,5 x 29 cm, sign. PD Benetka, č. 11/12, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Fořt

    (1913-1991)

    Uvadlé květy

    Položka č.: 225411

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:46

    olej, plátno, karton, 1961, 65 x 50 cm, sign. PD Fořt 61, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:48

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Šašek I.

    Položka č.: 225941

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:50

    litografie, 16,8 x 12,5 cm, sign. PD KarelToman, pasparta, č. 49/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvojice

    Položka č.: 226094

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:52

    reliéf, patinovaná sádra, 35,5 x 27 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvě postavy

    Položka č.: 226095

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:54

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Husovo "Běda!" - studie

    Položka č.: 226096

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:56

    patinovaná sádra, 1934, v. 32 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Budoucí dobyvatelé – Uvědomělý

    Položka č.: 226097

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 17:58

    patinovaná sádra, v. 26 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Betlém

    Položka č.: 226098

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:00

    5x patinovaná sádra, v. 4,5 - 12,5 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Postava

    Položka č.: 226099

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:02

    reliéf, patinovaná sádra, 23 x 11 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Dream about landscape

    Položka č.: 226183

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:04

    tisk, 23,8 x 42,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MDCCXIX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Vladimír Hrubý

    Položka č.: 226279

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:06

    olej, karton, 31 x 38 cm, sign. PD V. Hrubý , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Alois Ježek

    (1887-1943)

    Dětské hry se psem

    Položka č.: 226296

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:08

    tužka, papír, 18 x 13,5 cm, sign. PD, zažloutlý papír, pokrčené okraje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Dítěte a Maška na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 226420

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:10

    Portrét ženy v šátku

    Položka č.: 226451

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:12

    olej, plátno, 63 x 47,5 cm, místy poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    U svíčky (Ex Libris Man. Polákových)

    Položka č.: 226794

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:14

    linoryt, 7,1 x 9,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    S knihou (Ex Libris Man. Polákových)

    Položka č.: 226795

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:16

    linoryt, 8,6 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    V lesích

    Položka č.: 226826

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:18

    olej, plátno, 35 x 39 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Válek

    Labyrint hlavy

    Položka č.: 227046

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:20

    reliéfní grafika, 15,5 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Válek

    Zimní slunce

    Položka č.: 227051

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:22

    reliéfní grafika, 19 x 13,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Otáčení kolem

    Položka č.: 227085

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:24

    dřevoryt na hedvábném papíře, 11,8 x 8,8 cm, v pravém horním rohu papír ušpiněn od tiskařské barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kopretina

    Položka č.: 227086

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:26

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Položka č.: 227472

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:28

    olej, překližka, 1967, 34,5 x 41,5 cm, sign. LN Josef Zamazal, rám, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Aranka Červená

    (1950)

    Položka č.: 227732

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:30

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ze Záběhlic

    Položka č.: 228068

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 18:32

    linoryt, 1962, 23,7 x 37,5 cm, sign. PD L. Stejskal 62, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)