• Jan Vlček

    Ukřižování

    Položka č.: 241186

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:17

    olej, plátno, 1985, 75 x 85,5 cm, sign. PD J. Vlček 85, napínací rám, krakelovaná malba, místy odpadlé drobné kousky malby, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Ulice

    Položka č.: 241187

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:18

    tuš, papír, 29 x 19,8 cm, rám, vzadu razítko z pozůstalosti Jiřího Balcara, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Michal Ranný

    (1946-1981)

    Návrh na sošku

    Položka č.: 241188

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:19

    tužka, akvarel, papír, 1971, 62,4 x 45 cm, uprostřed přeložený, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. F. Jiroudka a J. Johna

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Položka č.: 241189

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:20

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Ota Janeček

    Kosatec

    Položka č.: 241190

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:21

    akvarel, pastel, papír, 31 x 19,5 cm, sign. DU Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Milenci z cyklu Erotikon I.

    Položka č.: 241191

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:22

    tuš, papír, 29,3 x 20,6 cm, sign. PD Jíra, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Milenci z cyklu Erotikon II.

    Položka č.: 241192

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:23

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 241193

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:24

    strukturální grafika, 1960, 30 x 42 cm, vzadu č.21, datum 23.VIII. 60, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 241194

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:25

    kombinovaná technika, 49 x 64,5 cm, vzadu č.29, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Barevné skvrny

    Položka č.: 241195

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:26

    mrazovka, 84 x 59,5 cm, při okrajích potrhaný, slepený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Čestmír Janošek

    Bubliny

    Položka č.: 241196

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:27

    mrazovka, 88 x 62,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Kruh

    Položka č.: 241197

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:28

    mrazovka, 87 x 62,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Struktura

    Položka č.: 241198

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:29

    mrazovka, 88 x 62,5 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Kamil Lhoták

    Tomík

    Položka č.: 241199

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:30

    fix, papír, 1976, 13,5 x 5,5 cm, sign. DU Kamil, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kamil Lhoták

    Stojící Anička

    Položka č.: 241200

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:31

    tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 75, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Kamil Lhoták

    Stojící Anička

    Položka č.: 241201

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:32

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 66, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Muž na hoře

    Položka č.: 241202

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:33

    tuš, papír, 1956, 13,8 x 10 cm, sign. PD Kamil Lhoták 56, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Jablko 81

    Položka č.: 241203

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:34

    litografie, 1980, 8 x 11,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 80, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Kamil Lhoták

    Hlava dívky

    Položka č.: 241204

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:35

    litografie, 14 x 9,5 cm, sign. PD K. Lhoták, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace ke knize Samota ve stepi

    Položka č.: 241205

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:36

    tuš, akvarel, papír, 1961, 5,7 x 4,1 cm, při okrajích zašpiněný a popsaný papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace ke knize Opravdové zázraky Basilia Knoxe

    Položka č.: 241206

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:37

    tuš, papír , 1957, 14 x 9 cm, přiložena kniha Anna Marie Joklová, Opravdové zázraky Basilia Knoxe, Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, 1957, mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace k časopisu Světová literatura

    Položka č.: 241207

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:38

    tuš, běloba, papír, 24,3 x 16,8 cm, přiložen původní časopis Revue světová literatura, Odeon, Praha, 1985, č.1. Kamil Lhoták je autorem ilustrací k více než 400 knihám a také mnoha periodikům. Jeho poetický styl charakteristický výrazovou zkratkou se stal rozpoznatelným napříč širokou veřejností. „Z…

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Kamil Lhoták

    Položka č.: 241208

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:39

    tuš, běloba, papír, 24,5 x 16,5 cm, přiložen původní časopis Revue světová literatura, Odeon, Praha, 1985, č.2. Kamil Lhoták je autorem ilustrací k více než 400 knihám a také mnoha periodikům. Jeho poetický styl charakteristický výrazovou zkratkou se stal rozpoznatelným napříč širokou veřejností. „Z…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Kamil Lhoták

    Položka č.: 241209

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:40

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Kamil Lhoták

    Položka č.: 241210

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:41

    2x tuš, běloba, papír, oba 24,3 x 16,6 cm, přiložen původní časopis Revue světová literatura, Odeon, Praha, 1985, č.5. Kamil Lhoták je autorem ilustrací k více než 400 knihám a také mnoha periodikům. Jeho poetický styl charakteristický výrazovou zkratkou se stal rozpoznatelným napříč širokou veřejno…

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Akrobat

    Položka č.: 241211

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:42

    tužka, papír, 1945, 11 x 14 cm, sign. DU Tichý 45, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Eros

    Položka č.: 241212

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:43

    suchá jehla, 1942, 24 x 17,5 cm, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlava černocha

    Položka č.: 241213

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:44

    litografie, 1936, 23,5 x 16,5 cm, značeno na kameni PD Tichý 86, papírová pasparta, při okraji mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)

    Položka č.: 241214

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:45

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Lev Boby

    Položka č.: 241215

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:46

    suchá jehla, 1939, 15 x 22 cm, sign. PD Tichý 39, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění