Dražené položky

  • Karel Veržakovský (Internetová aukce )

    (1924-1963)

    Zátiší s chlebem a jablky

    Položka č.: 244146

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:02

    olej, karton, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Tomáš Vosolsobě (Internetová aukce )

    (1937-2011)

    Položka č.: 244147

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:03

    tempera, papír, 1959, 30,5 x 43 cm, sign. LD Vosolsobě 59

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jar. Dušek (Internetová aukce )

    Portrét ženy

    Položka č.: 244148

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:04

    kvaš, papír, 36,5 x 28 cm, sign. PU Jar. Dušek, rám, rám poškozen

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ivan Gutoroff (Internetová aukce )

    (1911)

    Ženský akt

    Položka č.: 244149

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:05

    uhel, papír, 42,2 x 27,4 cm, LD monogr. I. G., rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Otto Jelen (Internetová aukce )

    (1898-?)

    Dívka s vědry

    Položka č.: 244150

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:06

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Otakar Schindler (Internetová aukce )

    (1923-1998)

    Lucy - nárh kostýmu

    Položka č.: 244151

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:07

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1923-1998)

    Zdobit flitry a korálky - návrh kostýmu

    Položka č.: 244152

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:08

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1923-1998)

    Šaty z hedvábí - návrh kostýmu

    Položka č.: 244153

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:09

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Richard Wiesner (Internetová aukce )

    (1900-1972)

    Dívka v červeném

    Položka č.: 244154

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Hejna (Internetová aukce )

    (1914-1985)

    Položka č.: 244155

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:11

  • František Ketzek (Internetová aukce )

    (1906-1978)

    Podzim

    Položka č.: 244156

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:12

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Alois Moravec (Internetová aukce )

    Vyznání lásky

    Položka č.: 244157

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:13

    tuš, papír, 34,3 x 30 cm, sign. PD A. Moravec, znečištěný a natržený pravý okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Lyžování

    Položka č.: 244158

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:14

    tuš, běloba, papír, 20,9 x 26,2 cm, sign. PD A Mo, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor (Internetová aukce )

    Zvíkovský Rarášek

    Položka č.: 244159

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Zátiší s bažantem

    Položka č.: 244160

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:16

    pastel, papír, 1961, 46,5 x 68,5 cm, sign. PN K. Oberthor 61, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kamil otec Kamila Lhotáka (Internetová aukce )

    Rytíř

    Položka č.: 244161

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:17

    tužka, papír, 1918, 15 x 8 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Paleček (Internetová aukce )

    Konvolut 3 kreseb (Na vycházce, Na motorce, Koník)

    Položka č.: 244162

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:18

    3 x tuš, papír, 21 x 13 a 17 x 15 a 25 x 17 cm, 1 x sign. DU Jos. Paleček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Peca (Internetová aukce )

    Karlův most

    Položka č.: 244163

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:19

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Ronek (Internetová aukce )

    (1892-1962)

    Oslík na pobřeží

    Položka č.: 244164

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:20

    suchý pastel, papír, 45,2 x 35,5 cm, sign. PD Ronek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. Reisnera a J. Preislera

  • Jaroslav Sůra (Internetová aukce )

    (1929-2011)

    Mír

    Položka č.: 244165

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:21

    uhel, akvarel, papír, 1952, 32 x 22,5 cm, sign. PD Jaroslav Sůra 1952, rám, mírně zažloutlá papsparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u prof. R. Beneše, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU, SČUG Hollar, Association Graphic International v Curychu, Asoci…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Svolinský (Internetová aukce )

    Neposeda

    Položka č.: 244166

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:22

    Květiny

    Položka č.: 244167

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:23

    akvarel, tuš, papír, 12,8 x 20,8 cm, sign. LD K. Svolinský, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • K. Tupý (Internetová aukce )

    Chrám matky Boží před Týnem

    Položka č.: 244168

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:24

    akvarel, tužka, papír, 30,5 x 18 cm, sign. PD K. Tupý, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Stanislav Urban (Internetová aukce )

    (1903-1997)

    Dívka s ptákem

    Položka č.: 244169

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:25

    uhel, papír, 1978, 41 x 36 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ferdinand Vandas (Internetová aukce )

    Most Legií

    Položka č.: 244170

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:26

    vosková batika, 36,5 x 25,5 cm, sign. PD Vandas, lišta

  • Jan Vyčítal (Internetová aukce )

    Kočka

    Položka č.: 244171

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:27

    propiska, papír, 19 x 9 cm, sign. DU Vyčítal Jan, Antikvariát Ostrovní

  • Horymír Zábranský (Internetová aukce )

    Horymír

    Položka č.: 244172

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:28

    uhel, papír, 89 x 63 cm, rám, zvlněný a zažloutlý papír

  • Marie Filippovová (Internetová aukce )

    Kompozice I.

    Položka č.: 244173

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:29

    barevné tuše, papír, 2011, 21,3 x 19,2 cm, sign. LD Marie Filippovová 2011, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Kompozice II.

    Položka č.: 244174

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:30

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 2017, 21 x 19,8 cm, sign. DU Marie Filippovová 2017, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Juraj Čorňák (Internetová aukce )

    Červená krajina

    Položka č.: 244175

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:31

    olej, plátno, 1975, 70 x 80 cm, sign. PD Čo 75, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)