Dražené položky

  • Vladimír Pospíchal (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Amádeus

    Položka č.: 866

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:31

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • I. Putová (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Velkoměsto

    Položka č.: 867

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:32

  • Jaromír Schoř (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1912-1987)

    Vyčkávání

    Položka č.: 868

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:33

  • Snížek (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Zámek

    Položka č.: 869

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:34

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Stehlík (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1905-1991)

    Podzim

    Položka č.: 870

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:35

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jos. Svoboda (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 871

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:36

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Rudolf Škudla (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Zima

    Položka č.: 872

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:37

    olej, překližka, 1943, 50 x 60 cm, sign. PD R. Škudla 43, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Špitník (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Položka č.: 873

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:38

    olej, plátno, 37 x 45 cm, sign. PD Špitnik

  • Karla Talabardon (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1922)

    Červená kompozice

    Položka č.: 874

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:39

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Trefil (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1906-1989)

    Lední hokej

    Položka č.: 875

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:40

  • Jar. Tykal (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Snopy

    Položka č.: 876

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:41

    olej, lepenka, 40,5 x 61 cm, sign. PD Jar. Tykal, rám

  • Karel Veržakovský (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1924-1963)

    Zátiší s chlebem a jablky

    Položka č.: 877

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:42

    olej, karton, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Tomáš Vosolsobě (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1937-2011)

    Položka č.: 878

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:43

    tempera, papír, 1959, 30,5 x 43 cm, sign. LD Vosolsobě 59

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jar. Dušek (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Portrét ženy

    Položka č.: 879

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:44

    kvaš, papír, 36,5 x 28 cm, sign. PU Jar. Dušek, rám, rám poškozen

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ivan Gutoroff (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1911)

    Ženský akt

    Položka č.: 880

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:45

    uhel, papír, 42,2 x 27,4 cm, LD monogr. I. G., rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Otto Jelen (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1898-?)

    Dívka s vědry

    Položka č.: 881

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:46

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rastislav Michal (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Odpočívající

    Položka č.: 882

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:47

    tuš, papír, 26 x 15,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Sedící dívka s džbánem

    Položka č.: 883

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:48

    tuš, papír, 35,3 x 25 cm, nalepeno v papírové paspartě , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

  • Otakar Schindler (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1923-1998)

    Lucy - nárh kostýmu

    Položka č.: 884

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:49

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1923-1998)

    Zdobit flitry a korálky - návrh kostýmu

    Položka č.: 885

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1923-1998)

    Šaty z hedvábí - návrh kostýmu

    Položka č.: 886

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:51

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Richard Wiesner (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1900-1972)

    Dívka v červeném

    Položka č.: 887

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:52

  • Václav Hejna (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1914-1985)

    Položka č.: 888

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:53

  • Eduard Hofman (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1914-1987)

    Adam (Stvoření světa)

    Položka č.: 889

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:54

    akvarel, tuš, tužka, papír, 1974, 32,8 x 24 cm, monogr. LD EH 74, ilustrace podle animovaného filmu výtvarníka Jeana Effela a režiséra Eduarda Hofmana Stvoření světa z roku 1957, při okrajích a na zadní straně technické poznámky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Ketzek (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1906-1978)

    Podzim

    Položka č.: 890

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:55

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Lehoučka (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1923-1999)

    Motiv z chalupy

    Položka č.: 891

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:56

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Alois Moravec (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Vyznání lásky

    Položka č.: 892

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:57

    tuš, papír, 34,3 x 30 cm, sign. PD A. Moravec, znečištěný a natržený pravý okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Lyžování

    Položka č.: 893

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:58

    tuš, běloba, papír, 20,9 x 26,2 cm, sign. PD A Mo, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Zvíkovský Rarášek

    Položka č.: 894

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:59

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Zátiší s bažantem

    Položka č.: 895

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:00

    pastel, papír, 1961, 46,5 x 68,5 cm, sign. PN K. Oberthor 61, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)