Dražené položky

  • Vladimír Pechar (Internetová aukce )

    Porcie

    Položka č.: 228775

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:00

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý a papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

    Kateřina

    Položka č.: 228776

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:02

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Erika Molínová (Internetová aukce )

    (1927)

    Eucalypt

    Položka č.: 228886

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:04

    kombinovaná technika, , plast, 41,5 x 28 cm, PD monogr. EM, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1927)

    Strom

    Položka č.: 228887

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:06

    kombinovaná technika, , plast, 65,7 x 33,8 cm, PD monogr. EM, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1927)

    Reflexia

    Položka č.: 228889

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:08

    kombinovaná technika, , plast, 47 x 68,5 cm, PD monogr. EM, vzadu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1927)

    Položka č.: 228890

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:10

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Hendrych (Internetová aukce )

    Postava

    Položka č.: 229086

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:12

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Matoušek (Internetová aukce )

    (1976)

    Petr

    Položka č.: 229095

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:14

    litografie, 2004, 37,5 x 52 cm, sign. PD František Matoušek, č. 71/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Přemysl Rolčík (Internetová aukce )

    (1922-1989)

    Akt zezadu a Akt s dlouhými vlasy

    Položka č.: 229124

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:16

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6338 Historie příhozu

  • Karel Oberthor (Internetová aukce )

    Latina

    Položka č.: 229128

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:18

    litografie, 1980, 13,2 x 18,3 cm, sign. DU K.Oberthor 80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Nelson

    Položka č.: 229129

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Bím (Internetová aukce )

    Tenisáky

    Položka č.: 229130

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:22

    litografie, 13,5 x 7,7 cm, sign. NU Bím, č. 58/120, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6977 Historie příhozu

  • Mikoláč Axmann (Internetová aukce )

    Réva

    Položka č.: 229131

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:24

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Antonio

    Položka č.: 229935

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:26

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 11/17, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Ex Libris Milada Pecharová

    Položka č.: 229936

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:28

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 45, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Ex Libris Mario de Filippis

    Položka č.: 229939

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:30

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 28, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jiří Nosek (Internetová aukce )

    (1924)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 229952

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    (1924)

    Kostel v krajině

    Položka č.: 229953

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:34

    litografie, 1982, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    (1924)

    Na procházce

    Položka č.: 229954

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:36

    litografie, 1982, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    (1924)

    Hrádek

    Položka č.: 229955

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:38

    litografie, 1982, 19,5 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    (1924)

    Strom před domy

    Položka č.: 229956

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:40

    litografie, 1982, 20 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Béla Petry (Internetová aukce )

    Palásthy Lajos

    Položka č.: 229963

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:42

    dřevoryt, 1981, 14 x 8,7 cm, PU značeno ve štočku Petry 81, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Vlodek (Internetová aukce )

    (1907-1996)

    Průhled branou

    Položka č.: 229964

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:44

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Chramosta (Internetová aukce )

    (1908-1992)

    Rybáři

    Položka č.: 229965

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:46

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Němec (Internetová aukce )

    (1879-1960)

    Přípitek (Srdečné blahopřání Mijmír Helcelet)

    Položka č.: 229966

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:48

    linoryt, 1913, 12,8 x 8,5 cm, DU značeno KN, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studoval v malířské škole A. Kalvody, poté žák H. Schwaigera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Ježíš (P.F.X. Polák)

    Položka č.: 229967

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:50

    dřevoryt, 6,2 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hrad v zimě

    Položka č.: 229968

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:52

    lept, 8 x 6,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Zapadající slunce

    Položka č.: 229969

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:54

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Akt s vínem (Ex libris Olga Loutocká)

    Položka č.: 229970

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:56

    dřevoryt, 8 x 2,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Luc de Jaesher (Internetová aukce )

    Ex libris Gilbert Vandermoere

    Položka č.: 229971

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:58

    lept, 1953, 6,3 x 5,3 cm, sign. PD , vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)