Dražené položky

  • Kamil Lhoták (Výtvarné umění 19.- 21. století | 172. Aukce)

    Divadlo

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    pastelky, papír, 1919, 9 x 13,5 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Žlutý balon

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    pastelky, papír, 1919, 10 x 17 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

    Ženská záda

    Položka č.: 589

    tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 77, provenience: z pozůstalosti Anny Endrštové, přítelkyně a družky Kamila Lhotáka v posledních letech jeho života, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Letadlo

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    pastelky, papír, 1919, 5,5 x 15 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Slon a velbloud

    Položka č.: 587

    pastelky, papír, 1919, 9 x 13,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Vpád nepřátel do hradu

    Položka č.: 586

    Anička s modrou sukní

    Položka č.: 585

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    tuš, akvarel, papír, 1962, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 168, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Letadla

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    pastelky, papír, 10 x 14,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Zelené auto

    Položka č.: 583

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    pastelky, papír, 1918, 10,5 x 16 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Žluté auto

    Položka č.: 582

    pastelky, papír, 1919, 10,5 x 17 cm, oboustraná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Auta, letadla a balon

    Položka č.: 581

    pastelky, papír, 1919, 8,5 x 10 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Královna květin/Auto a jeho podobenství

    Položka č.: 580

    Za volantem

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Americký automobil

    Položka č.: 578

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Na výletě

    Položka č.: 577

    Dva chlapci

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    suchá jehla, 1947, 24,7 x 17,4 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1947, č. 18/20, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Pavel Sukdolák (Výtvarné umění 19.- 21. století | 172. Aukce)

    (1925)

    Modrá planeta

    Položka č.: 575

  • Jiří Sozanský (Výtvarné umění 19.- 21. století | 172. Aukce)

    Z cyklu Animace krutosti

    Položka č.: 574

  • Pravoslav Sovák (Výtvarné umění 19.- 21. století | 172. Aukce)

    (1926)

    Secret Mountain

    Položka č.: 573

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Oldřich Kulhánek (Výtvarné umění 19.- 21. století | 172. Aukce)

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Karel Žižkovský 50

    Položka č.: 571

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Záda

    Položka č.: 570

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Ladislav Kuklík (Výtvarné umění 19.- 21. století | 172. Aukce)

    Vstávání

    Položka č.: 569

    Vyhnání z ráje

    Položka č.: 568

    akvatinta, 1989, 59,5 x 49 cm, sign. DU L. Kuklík 1989, 16/120, v levé dolní části zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Ležící

    Položka č.: 567

    akvatinta, 1990, 58,5 x 38,5 cm, sign. DU L. Kuklík 1990, 13/120, poškozeno, restaurováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    František Tichý

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Ke slunci

    Položka č.: 565

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    lept, akvatinta, 31,5 x 24,5 cm, sign. DU L. Kuklík, rám, 77/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    V zrcadle

    Položka č.: 564

    lept, akvatinta, 1981, 37,6 x 55 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, 10/80, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Trnka (Výtvarné umění 19.- 21. století | 172. Aukce)

    (1912-1969)

    Květina (Ex libris Hrachovec)

    Položka č.: 563

  • Eva Šlachtová (Výtvarné umění 19.- 21. století | 172. Aukce)

    (1929-2013)

    Tudy cesta

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    suchá jehla, lept, 80. léta, 41,5 x 58,2 cm, sign. PD Eva Šlachtová, pasparta, autorský tisk

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)