Dražené položky

  • Sylvie Choisnel (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    (1963)

    Pes

    Položka č.: 273

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    olej, plátno, 2008, 78 x 57 cm, sign. LD S. Choisnel 2008, rám, práce francouzské akademické malířky a sochařky, žijící od roku 1992 v Praze. Její malířský svět je plný zázraků, humoru, emocí, erotiky a neobyčejných výjevů., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Ježek (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    (1983)

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    olej, plátno, 2007, 40 x 60 cm, PD monogr. J J 07, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Julius Reichel (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    (1981)

    Ewer nation

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    akryl, olej, plátno, 2018, 145 x 110 cm, sign. vzadu Julius Reichel, JRB 1492

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Helena Konstantinová (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    Vrstvy

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    pastel, papír, 1977, 31,5 x 24 cm, sign. PD Helena Konstantinová 1977, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV, žákyně prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Valexia (Virginia Alexia Panier) (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    (1976)

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    akryl, plátno, 40,5 x 40,5 cm, sign. LD Valexia, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Kamila Najbrtová (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    (1961)

    Tři

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    akryl, plátno, 2016, 115 x 70 cm, sign. vzadu KAMILA NAJBRTOVÁ 2016, rám, Kamila Najbrtová vytváří iluzi prostoru, usiluje o efekt hologramu. Využitím klasické malby a principů malby na skle či transparentním plátně vytváří díla veskrze originální a díky různému působení světla také proměnlivá

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Boris Jirků (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    Raní žár (Toskánsko)

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 46.000 CZK (1.840 €)

    akryl, kombinovaná technika, sololit, 2018, 51 x 55 cm, sign. PD Boris Jirků 18, rám, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 46.000 CZK (1.840 €)

  • Ondřej Coufal (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    (1979)

    Čtenáři

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    olej, sololit, 1995, 72,5 x 58,5 cm, sign. LD O. Coufal 95, rám

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Drahoslav Šolta (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    Na samotě u lesa

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Jaromír Másler (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    Čtyři pusinky

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 57.000 CZK (2.280 €)

    4 x akryl, plátno, 2019, 4krát 60 x 60 cm, sign. zezadu J. Másler 2019

    Aktuální cena: 57.000 CZK (2.280 €)

  • Zdena Marie Nováková (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    (1939)

    Z Paříže

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    olej, kombinovaná technika, plátno, 2004, 60 x 45 cm, sign. PD Z. M. Nováková 04, lišta

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Olga Vyleťalová (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    Tenké věže

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    olej, deska, 2017, 24 x 24 cm, sign. PD Vyleťalová, rám, práce slavné české výtvarnice, která proslula zejména svou tvorbou filmových plakátů, oceněných na několika prestižních filmových festivalech; i v malířské tvorbě je patrný vliv surrealismu, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dláždě…

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Petr Poš (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    (1944-2015)

    Dívka a krokodýl

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    tuš, pastel, papír, 1984, 62 x 42,5 cm, sign. DU Petr Poš 84, rám

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Jiří Michálek (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    Klaun s trubkou

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    olej, sololit, 2003, 31 x 25,3 cm, sign. LD Michálek 2003, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Milena Dvořáková (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    (1944-1992)

    Zvěstování panny Marie

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    olej, plátno, 65 x 70 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, klínový rám, obraz Zvěstování panny Marie prozrazuje autorčin intimní zájem o zpodobování náboženských témat. Biblický motiv je podán v idealizující jednoduché kresebné linii a tlumené barevnosti, do jisté míry příbuzné duchovní m…

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

    (1944-1992)

    Akt na pohovce

    Položka č.: 258

    olej, plátno, na zadní straně značeno autorským razítkem, klínový rám, práce české grafičky, malířky a ilustrátorky. Vystudovala SPŠG v Praze, Hellichova u prof. Jindřicha Bubeníčka. Soukromě studovala u Ludmily Jiřincové. Věnovala se grafice, ex libris, olejomalbě a ilustracím knih, zvláště pro nak…

  • Karel Demel (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    Flétna I

    Položka č.: 257

    lept, 1997, 51 x 32,5 cm, sign. PD K Demel 97, rám, č. 78/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Štefan Nejeschleba (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    Periferie

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Letní krajina

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Červené střechy

    Položka č.: 254

  • Petr Fiala (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    (1969)

    Náruč krajiny

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    akryl, plátno, 2017, 45 x 75 cm, sign. PD Fiala

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

  • Jiří Rada (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    (1929-2011)

    Jaro v Jílovém

    Položka č.: 252

    olej, plátno, 1974, 58 x 67 cm, sign. PD J. Rada 74, rám

  • Juraj Čorňák (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    akryl, sololit, 50 x 70 cm, sign. PD J. Čo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Červená vesnice

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    olej, plátno, 1974, 48 x 70 cm, sign. PD Čo 74, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Položka č.: 249

    akryl, sololit, 49 x 68 cm, Antikvariát Dlážděná

    V podvečer

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    olej, plátno, 1974, 50 x 75,5 cm, sign. PD Čo 74, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Helena Vanišová (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    Večerní hemžení

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    linoryt, akvarel, papír, 1990, 45 x 60 cm, sign. PD HELENA VANIŠOVÁ, rám, vzadu autorský štítek, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jana Reinerová (Současné umění | 173. Aukce - sálová aukce)

    Praha plná umění

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    olej, plátno, 30 x 39,8 cm, sign. DU Reinerová, rám, nepatrně odřený rám u spodního okraje, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Zimní ticho

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

    Zasněžené radniční schody

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)