Dražené položky

  • Salvador Dalí (Umění dřevorytu)

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 20: Věštci a čarodějové

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:40

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Josef Váchal (Umění dřevorytu)

    (1884-1969)

    Ex libris J. H. Štěrby

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:42

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Eugen Jonáš (Umění dřevorytu)

    Čertovka

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:44

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Hodek (Umění dřevorytu)

    (1944-2003)

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    akvarel, dřevoryt, papír, 1958, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD JosefHodek 58, mírně zažloutlý papír, papír při okrajích pomuchlán , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1944-2003)

    Faun

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:46

    dřevoryt, 1966, 11,5 x 7,8 cm, sign. PD JosefHodek , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1944-2003)

    Poutník

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:48

    dřevoryt, 1961, 19,3 x 28,5 cm, sign. PD JosefHodek, č. 5 /200, na listu s básní L. Stehlíka "Kolikrát ještě", pod básní podepsán L. Stehlík, J. Hodek použil list jako PF 1962 , uprostřed přeloženo, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emil Kotrba (Umění dřevorytu)

    (1912-1983)

    Sv. Jan Křtitel

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:50

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    (1912-1983)

    Kormorán

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:52

    dřevoryt, 1974, 17 x 11,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1974, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal (Umění dřevorytu)

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:54

    dřevoryt, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poutník

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:56

    dřevoryt, 14,7 x 10 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Bejček (Umění dřevorytu)

    (1926-1986)

    Řeka

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:58

    dřevoryt, 1958, 15 x 20,5 cm, sign. PD Jaroslav Bejček 1959, pravý horní roh lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1926-1986)

    Večer v domě

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:00

    dřevoryt, 1956, 18,5 x 26 cm, Sign PD 56 Jaroslav Bejček, PD věnování: Příteli Pepovi Peking 2. III., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    (1926-1986)

    Na dvoře v Pekingu

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:02

    dřevoryt, 1956, 18,3 x 26 cm, Sign PD 56 Jaroslav Bejček, PD věnování: Příteli Pepovi Peking 2. III., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    (1926-1986)

    Oběd v Pekingu

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:04

    dřevoryt, 1956, 18,3 x 27 cm, sign. PD 56 Jaroslav Bejček, PD věnování: Příteli Pepovi Peking 2. III., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Štěch (Umění dřevorytu)

    (1908-1982)

    Byrokrat

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:06

    dřevoryt, 1957, 22,5 x 32 cm, sign. PD K. Štěch, Vydáno jako Premie Klubu přátel Alšovy jihočeské galerie 1957, papír nahoře pokrčen, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Xaver Naske (Umění dřevorytu)

    (1884-1959)

    Bojovník

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:08

    dřevoryt, 14,5 x 10 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik (Umění dřevorytu)

    (1883-1964)

    Kostel a Bystřička

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Kramule (Umění dřevorytu)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:12

    dřevoryt, 28,5 x20 cm, sign. PD Karel Kramule , rám, č. 37/60

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Listy

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:14

    dřevoryt, 59 x 42 cm, sign. PD Karel Kramule, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Bílek (Umění dřevorytu)

    (1907-1985)

    Ex libris Mojmír Helcelet

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:16

    dřevoryt, 12,3 x 7,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák T. F. Šimona a O. Nejedlého na večerních kurzech kreslení, sochařství u O. Rábla v Hořicích

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vojtěch Cinybulk (Umění dřevorytu)

    (1915-1994)

    U fotografa

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:18

    dřevoryt, 15,3 x 12,3 cm, sign. PD Cinybulk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Vik (Umění dřevorytu)

    (1883-1964)

    Kostel v Diviskách a Pohled z Valdické brány

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:20

    2x dřevoryt, 13,5 x 17 a 14 x 10,2 cm, oba sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České a…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • William Nicholson (Umění dřevorytu)

    (1872-1949)

    Princ z Walesu

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:22

    dřevoryt, 26 x 23 cm, PN značeno v tisku, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Přemysl Rolčík (Umění dřevorytu)

    (1922-1989)

    Na louce

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:24

    dřevoryt, 1963, 8,8 x 7,8 cm, sign. DU Rolčík 63, rám, č. 0/20, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec (Umění dřevorytu)

    Cesta na saních

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:26

    kolorovaný dřevoryt, 12,5 x 18 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Pierre Gusman (Umění dřevorytu)

    (1862-1941)

    Stromy

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:28

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Lukavský (Umění dřevorytu)

    (1924-1984)

    Hory

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:30

    dřevoryt, 1957, 12 x 9,5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Konůpek (Umění dřevorytu)

    Stopy (Ex libris Rudolf Richard Hofmeister)

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    (1872-1941)

    Neboť v tebe doufám (Z knih B. V. Lohažský)

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pravoslav Kotík (Umění dřevorytu)

    (1889-1970)

    Poutník

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:36

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)