• Marek Fexa

    Portrét

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:15

    olej, karton, 2008, 36 x 31 cm, sign. vzadu Fexa 08

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Marek Fexa

    Růženka

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:20

    olej, plátno, 2007, 38,5 x 37 cm, sign. vzadu Fexa 07

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kábrt

    Ex lbiris V. Mikule

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:25

    hlubotisk, 1984, 9,9 x 6,9 cm, sign. PD Kábrt 84

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Dívka u stromu

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:30

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Rám

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:35

    olej, plátno, 2009, 80 x 71 cm, sign. PD Cerha V. 2009

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Ve tmě

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:40

    akryl, plátno, 2013, 40 x 30 cm, sign. LD Cerha V. 2013

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID289 Historie příhozu

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Koupel

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:45

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Po koupeli

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:50

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Nevermore

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:55

    olej, plátno, 2012, 60,5 x 80,5 cm, sign. LD Cerha V. 2012

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Marie Urbanová

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:00

    suchá jehla, 2012, 11,8 x 8,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Z obou stran

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:05

    suchá jehla, 2007, 94 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 2/4, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Miroslav Lipowski

    (1975)

    Běžkyně

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:10

    tuš, papír, 16 x 9 cm, sign. LD Lipowski

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Kuklík

    Svlékaní

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:15

    grafický list, 1984, 18,5 x 13 cm, sign. DU L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ivan Komárek

    Žebřík

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:20

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 30/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6954 Historie příhozu

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící dívka

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:25

    litografie, 30 x 20 cm, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu

  • Marie Zatloukalová

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:30

    akryl, plátno, 2007, 100 x 80 cm, monogr. PD MZ 07

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Ráno

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:35

    akryl, plátno, 2013, 30 x 24 cm, sign. PD Cerha V. 2013

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ivan Komárek

    Pár

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:45

    polystyren, plexisklo, 1998, 14 x 22 cm, sign. DU I. Komárek , žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Ivan Komárek

    Výhled z okna

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:50

    sign. DU I. Komárek , 2004, 14 x 18,5 cm, sign. vzadu I. Komárek 2004, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Závrať

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:55

    litografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka 2007, č. 16/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Dvě venuše

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:05

    olej, plátno, 2017

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Velký soubor deseti linoleorytů

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:10

    linoleoryt, 2004, 60 x 40 cm, č. 15/50, Tento soubor deseti linoleorytů Petra Dillingera poprvé vydal nakladatel Vladimír Žikeš v Praze roku 1940. Na pamět padesátého výročí úmrtí svého otce, synové Ivan a Pavel vydali roku 2004 toto druhé vydání. Z originálních linoleorytů vytiskla tiskárna Dr. Edu…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Karel Scherzer

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:15

    suchá jehla, 2011, 11,3 x 8,6 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 9.400 CZK (376 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:20

    Aktuální cena: 9.400 CZK (376 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Úvod

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:25

    suchá jehla, 2017, 91 x 65 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, č. 31/50, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Petr Jedinák

    (1963)

    Sitting Nude Amazon

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:30

    ambrotopie (stříbro na skle), 2015, 25 x 25 cm, signováno autorem zezadu, rám, Petr Jedinák patří od 90. let k předním českým portrétistům. Jeho práce byly přes 20 let spojeny s časopisem Reflex, pro který vytvořil stovky mimořádných portrétů slavných osobností. Svojí knihou „Cesty k portrétu (2004…

  • Petr Jedinák

    (1963)

    Bringer of spring

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:35

    ambrotopie (stříbro na skle), 2016, 25 x 25 cm, signováno autorem zezadu, rám, Petr Jedinák patří od 90. let k předním českým portrétistům. Jeho práce byly přes 20 let spojeny s časopisem Reflex, pro který vytvořil stovky mimořádných portrétů slavných osobností. Svojí knihou „Cesty k portrétu (2004)…

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Velký akt

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:40

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • Otto Sukup

    (1926-2012)

    Ležící

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:45

  • Ladislav Kuklík

    Záda

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 8.100 CZK (324 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:50

    kombinovaná technika, 2009, 59,5 x 50 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 8/80, levý dolní roh natržen, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.100 CZK (324 €)