Portréty

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Napoleon

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:31

    barevný dřevoryt, 25,5 x 18 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    František Kafka

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:32

    dřevoryt, 24 x 16 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Dante

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:33

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Helena Emingerová

    (1858-1943)

    Malíř Karel Javůrek

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:34

    lept-novotisk, 14,7 x 10,8 cm, značeno H. Emingerová, signatura pravděpodobně nepatří autorce, antiqari.at Radhošťská, žákyně K. Javůrka, studium u G. C. E. Courtoise na Academie Colarossi v Paříži, členka SVU Mánes, Kruhu výtvarných umělkyň, JUV v Praze a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Autoportrét

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:35

    suchá jehla, 15,2 x 11,7 cm, sign. PD Petr Dillinger, papír při okrajích otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Autoportrét

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:36

    suchá jehla, 15,9 x 11,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Františk Xaver Diblík

    (1887-1955)

    Portrét dámy

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:37

    olej, sololit, 192…(?), 64 x 41 cm, sign. PD F. X. Diblík, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Bárta

    (1864-1919)

    V. J. Novotný

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:39

    lept, 1903, 16 x 10,8 cm, DU popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera a Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Alex

    (1890-1957)

    Autoportrét

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:40

    lept, suchá jehla, 16,5 x 12 cm, sign. PD Alex, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Adolf Alex

    (1890-1957)

    Autoportrét

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:41

    mezzotinta, 17,7 x 17,3 cm, sign. PD Alex, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Alex

    (1890-1957)

    Karel V. Rais

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:42

    mezzotinta, ruční papír, 1917, 22,7 x 17,5 cm, sign. DU A. J. Alex, v rozích papíru zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)