Jan Skorka Lauko
(1966)
Veselá roba
Položka č.: 295Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, 2021, 70 x 80 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Václav Špála
(1885-1946)
Kytice ve váze
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
litografie, 1930, 49 x 39,9 cm, sign. PD V. Špála, rám, S.V.U. Mánes svým členům na rok 1930, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Vincenc Beneš
(1883-1979)
Francouzské umění XIX. a XX. století v Praze
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 1923, 40,5 x 30,5 cm, sign. PD na kameni V. Beneš, plakát k výstavě spolku SVU Mánes v Obecním domě v Praze 1923, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda na UMPRUM a AVU v Praze, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Emma Srncová
Strom života
Položka č.: 448Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
litografie, 2008, 76,3 x 54,7 cm, sign. PD Emma Srncová 2008, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Zdeněk Mézl
Psí amorek
Položka č.: 460Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
dřevoryt, 9,5 x 7,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Zdeněk Mézl
Můzy
Položka č.: 459Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
dřevoryt, 7,2 x 6,1 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Zdeněk Mézl
Orgie
Položka č.: 457Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
dřevoryt, 7 x 6,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Toaleta
Položka č.: 356Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
linoryt, 1948, 25 x 17 cm, sign. PD Beneš 48, č. 8/10, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Vybírání brambor - skica
Položka č.: 355Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
tužka, karton, 38,5 x 30 cm, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Stavební jeřáb
Položka č.: 354Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
rytina v plastu, 22,5 x 15 cm, sign. PD Beneš, č. 3/5, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Město
Položka č.: 353Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
rytina v plastu, 1947, 21 x 14,7 cm, sign. PD Beneš 47, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Těžní věž
Položka č.: 352Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
rytina v plastu, 22,6 x 15 cm, sign. PD Beneš, č. 2/4, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Akt zezadu
Položka č.: 349Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
rytina v plastu, 1947, 11 x 9,5 cm, sign. PD Beneš 1947, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Cívky
Položka č.: 346Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
rytina v plastu, 8,6 x 13,5 cm, sign. PD Beneš, č. 3/5, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Kruhový prostor
Položka č.: 345Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
akvatinta, 53,5 x 43,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, rám, č. 19/50, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Karel Nepraš
(1932-2002)
Utonutí do všech čtyř světových stran
Položka č.: 343Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
lept, 1993, 35,5 x 27 cm, sign. PD Karel Nepraš 1993, 12/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
James Janíček
Zelené hlavy
Položka č.: 390Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
litografie, 1983, 48 x 37 cm, sign. DU Janíček 83, rám, č. 61/70, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Peter Oriešek
(1941-2015)
Dárek
Položka č.: 385Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
reliéfní tisk, 1986, 21 x 14,5 cm, sign. PD Oriešek 86, rám, autorský tisk, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Dušan Kállay
Jeviště
Položka č.: 381Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
lept, 2017, 20,7 x 14,7 cm, sign. PD Dušan Kállay 2017, č. 148/150, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Jan Souček
(1941-2008)
Bakchův průvod
Položka č.: 379Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
suchá jehla, 2001, 25,5 x 32,5 cm, sign. PD J. Souček 01, rám, č. 12/80, při okraji pasparty mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Jan Souček
(1941-2008)
Babylonská věž
Položka č.: 378Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
lept, 1988, 31 x 21,2 cm, sign. PD Jan Souček 88, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Jan Souček
(1941-2008)
Arkán I.
Položka č.: 376Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
lept, 1985, 24,8 x 29,5 cm, sign. PD JSouček 85, č. 13/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Dalibor Smutný
(1964)
Rododendron
Položka č.: 375Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
mezzotinta, 2003, 32 x 32 cm, sign. PD D. Smutný 2003, č. 13/30, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Oldřich Hamera
(1943-2021)
Strukturovaný monotyp
Položka č.: 368Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
monotyp, 1994, 13,7 x 10,9 cm, sign. PD Old. Hamera 94, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Tomáš Hřivnáč
Tučňák
Položka č.: 411Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
suchá jehla, 2020, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 24/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
Tomáš Hřivnáč
Gepard
Položka č.: 410Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
suchá jehla, 2020, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 45/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Pavel Roučka
Léda s labutí
Položka č.: 406Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
litografie, 54 x 37,5 cm, sign. DU Roučka , č. 28/60, papír mírně zažloutlý a ušpiněný, místy stopy po barvě, levý horní a spodní roh papíru pokrčené, nahoře u okraje natrženo 3 cm (nezasahuje do grafiky), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze,…
Iva Hüttnerová
Novomanželé na loďce
Položka č.: 401Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
litografie, 2007, 26,5 x 22,5 cm, sign. DU Iva Hüttnerová 07, rám, č. 40/90, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Vladimír Havlič
Noční jezero
Položka č.: 400Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 1985, 60,6 x 43 cm, sign. PD Vladimír Havlič 1983-1985, LD Původní litografie, levý okraj papíru lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Vladimír Havlič
Jiří z Poděbrad
Položka č.: 397Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 1984, 60,5 x 43,3 cm, sign. PD Vladimír Havlič 1984, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská